Odjeća za bebu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Boobie

    Boobie

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    A spremit cu pa cemo vidjet… sad vidla bodice koji ce od cet biti u lidlu, jaooooo slaba sam na likove iz crtica a napunila sam 2 djecja ormara sa robom za prvih godinu dana, ubit ce me qk jos nesto kupim… a necu moc odoljeti looney tunes 

  • paris

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Svim mamama koje se boje navlačenja odjeće preko glave isto preporučam bodi benkice  Meni je to navlačenje preko glavice bilo strašno i za pomislit pa sam nakon par pokušaja odustala od toga i do 3 mj koristila samo ove na preklop 

    E da, MarijaŠ mi smo dok pupak nije otpao koristili one benkice ko košuljice bez donjeg dijela  - oblačili smo ih naopačke (ono pto se naprijed kopča na leđa) i malo zavrnuli pa je to držalo gazicu oko pupka. Al nije taj pupak tak strašan - to shvatiš kad otpadne 

    Cloudy i ja imam zimsku bebu - mi smo najviše kroz ta prva 2 mj. koristili te benkice i bodiće dugih rukava i odjelca dugih rukava i nogavice sa stopalima. Spavao je u jastuku za bebe jer sam ja tako bila sigurna da je pokriven - inače bih se valjda svakih 5 min budila da vidim da nije otkriven  Što se veličina tiče, ovisi kolika je beba, ali mi smo broj 50 koristili možda prvih 10-ak dana kasnije broj 56 tako da si odjeće broj 50 kupi minimalne količine… Ako 56 bude preveliko zavrneš rukaviće 

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Boobie


    A spremit cu pa cemo vidjet… sad vidla bodice koji ce od cet biti u lidlu, jaooooo slaba sam na likove iz crtica a napunila sam 2 djecja ormara sa robom za prvih godinu dana, ubit ce me qk jos nesto kupim… a necu moc odoljeti looney tunes 

    Posaljes link draga ja ne mogu naci?

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    e ni ja ne mogu naci tu lidlovu akciju….

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Sanchy4

    Sanchy4

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Curke pogledajte lidl katalog španjolski tjedan, i tamo pred kraj kataloga imate te bodiće za bebe!

  • Avatar Sanchy4

    Sanchy4

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu
  • Avatar Boobie

    Boobie

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    Sanchy vam je stavila… valjda se nece rasprodat vec ujutro ko i inace 

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    joj super hvala puno….

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Hvalaa puno Sanchy ;)

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Uuu, super je ovo u Lidlu… Moram ići ranom zorom, potući se sa bakicama 
    Mene je isto tako neka baš frka tog oblačenja preko glave, ali valjda ćemo se nekako snaći… Imam 3 te body benkice (vel. 50-56), i sve su mi dugi rukavić Što me brine je sljedeće, mislila sam ih oblačiti u tom prvom periodu dok ne otpadne pupak, i dolje hlačice… Ako bude normalno vrijeme za ovo doba godine (termin mi je 22.08.) hoće li mu biti hladno samo u benkici dugih rukava? Moram otići kupiti još koju benkicu… da se nađe, jel. 

    Krešimir 19.08.2014. <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.