Odjeća za bebu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Boobie

    Boobie

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    Nata mala taj jastuk mi uopce ne izgleda cvrsto, vise je za spavanje nego za nosenje. A meni treba bas radi nosenja tj. Da mu je glavica na cvrstom.
    Cloudy po meni vreca i jastuk imaju skroz drugu funkciju, vreca ti je da se ne otkriva po noci i ona je jako mekana a jastuk ima unutra spuzvu i iako ga neki koriste i za spavanje meni treba iskljucivo radi glavice i sigurnosti prilikom nosenja, pa makar ga koristila svega par dana, dok se mm i ja ne naviknemo na baratanje sa malom bebom.

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    sad kad spominješ glavicu ja o tom nisam ni razmišljala… i sad i ja krećem lagano razmišljat o jastuku… nadam se da ima i nekih modernijih modela od onih na koje sam ja naletila/vidjela

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    https://www.google.hr/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fi41.tinypic.com%2F6j13tk.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.forum.hr%2Fshowthread.php%3Ft%3D164550%26page%3D213&h=375&w=500&tbnid=POWi0ByDWwHYtM%3A&zoom=1&docid=3EcioUJbh3w6wM&ei=6RXVU6-MJYKy7AbZwoCwBg&tbm=isch&ved=0CD8QMygcMBw&iact=rc&uact=3&dur=563&page=2&start=20&ndsp=24 [google.hr]

    nešto tipa toga bi prošlo…

  • Avatar Boobie

    Boobie

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    E da, tak nesto sam ja gledala… imas na fejsu martex firmu, sivaju po mjeri sve a jastuke imaju koji god uzorak hoces… samo ja jos uvijek ne znam trokut ili klasicni, koji je stabilniji u podrucju glavice 

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Boobie taj jastuk sta je cloudy stavila na tu foru imam ja samo drugacija boja,uzorak … Cvrst je tj.cvrsci od trokuta u podrucju glavice,ali naravno moras primit i ispod glave s rukom  kazem samo sam ja sebi maknula onaj gornji dio jer je ljeto i vruce je a nisam htijela da mi spava unutar toga,on spava na njemu i kako sam vec opisala jer mi svugdje dobro dode a i ljudi ga prime s njime i vide ga cijelog,a meni je smetao taj gornji dio i eto sad imam dva 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    I sto se tice kukova,da na otpustu ti kazu da li je odmah potrebno ali ti i u otpusnom pismu napisu kontrola uzv kukova 4-6 tjedana ;)

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Boobie

    Boobie

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    Tea a di si kupila jastuk? Ne kuzim, ak skines gornji dio sta ti onda drzi glavu? Di si ga kupila i kolko para? Jel pliva u njemu ili mozes stegnut? 

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Tea… drago mi je da ima i pohvala jer sam to na google našla koji mi je najviše simpa… oni bijeli kakve smo mi imali kad smo klinci bili su mi malo presocijalistički ili kak da kažem… nisu mi fora… ovi noviji moderniji bi mi i prošli :)

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Kupila sam ga u magic baby ili baby centar neznam koji od ta dva i kostao je 150kn..Ne ja sam skinula onaj donji dio u sta ude mislim ima on cif sa strane ali se neda do kraja odkopcat a ja nisam htijela da bude untar toga jer je ljeto a i zivciralo me i eto odparala sam i sad imam dva djela sta mi je jos bolje jer ja necu da spava u tome jer bi mu bilo vruce a kad sam odparala on spava na ovom vecem djelu..nadam se da kuzis ak ne posaljem sliku :)
    I da on ti ajmo reci pliva ne mozes ga stegnut ali je deblji od onog trokuta i cvrsci a gle ja nisam htjela onaj trokut jer mi nije trebao u svrhu da on spava u njemu.. Nadam se da sam vam pomogla :)

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Boobie

    Boobie

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    Skuzila sam… meni ne treba za spavanje, imam vrecu, deku, poplun i tanki trokut jastuk… nego bas za nosenje… sad vise nis ne znam, ma da vidim nq fejsu martex ima takav slican sa spagama da se da stegnut… stavim link kad ulovim komp..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.