Odjeća za bebu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lida2

    Lida2

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    MarijaS nece biti hladno bebi :) Akoi mislis da ce mu/joj biti hladno uvijek imas neku dekicu da pokrijes bebicu
    Moj prvi je rodjen krajem 10mj pa je bio cesto samo u bodi benkici i hlacicama. Kad je spavao pokrila bi ga dekicom.

    Kaj se pupka tice vidim da se sve bojite kako cete s njim. Preko pupka ide sterilna gaza, i na to pelena. Pelena drzi gazu tako da se ne morate bojati da cete nekaj napraviti pupku. Ja sam normalno oblacila sve preko pelene jer pupak se nije ni vidio

  • Avatar Boobie

    Boobie

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    Jel netko uzimao jastuk za novorodjence? Imam visak vremena i citam forume i vidim da su misljenja podijeljena… ja bi ga u svakom slucaju kupila, radi sebe a jos vise radi muza koji se boji i trbuh dirati a ko zna kak ce biti s bebom  uglavnom ne znam koji je cvrsci, trokut ili klasicni? Trokut mi je lijepsi… 
    I da li su vama trebale svedske pelena, sad gledam babybonus i vidim da se preporucaju one bez cicka prvih mjesec dana… pa sam mislila uzeti par komada?

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Sto se tice jastuka ja sam ga kupila i ne znam kako bi bez njega..a onaj gornji dio mi je mama maknula pa recimo koristim ga kad dojim on je na njemu,u kindacu spava na njemu i u njihaljki kad je takoder je u njemu jednoatavno savrseno! Svedske pelene nisam kupovala

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • paris

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Booble ja sam imala jastuk za novorođenče i trokut i klasični al sam ih koristila za spavanje - tako sam bila sigurna da je pokriven (zimska beba). Nisu mi bili praktični za držanje bebe - mislim da je trokut malo čvršći. 
    Što se tiče švedskih pelena ja sam kupila par ali ih na kraju nismo uopće koristili - naša patronažna i pedijatrica kažu da se to široko povijanje više ne preporuča…. e sad svako ima svoju teoriju o tome 

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ja sam dobila jedan jastuk,a jedan je savrseno moja svekrva sacuvala od mojeg muza…znaci star je 28 godina…nadam se da ce mi dobro doci…ne zbog mene nego cu ga sigurno koristit kada ce netko htjet primit bebu jer imam fobije od toga kad netko nezna pravilno drzat novorodence…. grrrr

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Boobie

    Boobie

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    Mislim da cu uzeti 3 svedske za svaki slucaj, citam da svqkom djetetu na.otpustu kazu da li se treba ili ne siroko povijati ovisno o stanju kukica…
    Di ste kupile jastuk? Vidim da su svi cvrsti za donji dio tijela ali mene pati glavica, koji ima cvrsci dio za glavicu , klasicni ili trokut? 

  • Avatar Nata Mala2

    Nata Mala2

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    evo nađoh jeftin jastuk pa savljam link da imate

    http://sunasce.hr/esunasce/?product=jastuk-za-nosenje-bebe [sunasce.hr]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Meni ti jastuci nisu baš … ne znam… nekak bi radije bebu u vreći za spavanje imala nego u jastuku… a što se tiće stvari..sutra idem u prvo zujanje trgovinama … iako mi svi (mama i svekrva) viču da je rano… što ima 15+4 biti rano.. pa ne planiram s trbuhom do zuba prvu kupovinu obavljat

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Bravo Cloudy i ja sam tako pocela svaki mjesec sam nesto kupila osim robe jer nisam znala spol he he.Ali mozes kupit bodybenkice univerzalne tutice joj koliko ih ima da moze i decki i curice pa pelene uh da ne nabrajam.,.,bit ce ti lakse sad pomalo nego na kraju.,.,.,meni je tesko otic se popisat a kamoli hodat po trgovinama.

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    pa da… tak i ja razmišljam..em mi je jeftinije em si stignem na vrijeme sve odradit… nedaj bože da u bolnici završim bi se propucala da mi netko drugi (svekrva) bira oblekicu za bebu …  :/ tak da od sutra idem u istraživanje :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.