Nasljedna trombofilija i trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu
    Evo ovo sam ti nasla.
    Evo ovo sam ti nasla.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Dukica

    Pozdrav, cure! 😊 Dugo vas vec citam, ali se tek sada javljam. Naime, nakon 3 neuspjela pokusaja IVF-a radila sam testove za trombofiliju. Sve mi je okej, osim sto sam za PAI-1 homozogot 4G. Citam okolo sto to znaci tocno pa nailazim na svasta. Molim vas pomoc. Sutra idem svojem ginekologu, ali sam nestrpljiva pa vas pitam. 😊


    Al najbolje kad dodes kod svoje doktorice pa ce ti rec. Ovo je samo s neta. Mozda nije tako. Zao mi je da nije do sad uspilo. Al.samo stpljenja i bit ce ❤😘🤗

  • Avatar Dukica

    Dukica

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Da, to sam i ja procitala, uz ostale clanke pa vise ne znam tko pije, a tko placa… 🙈 Zbunili su me skroz! Frendica zna transfuziologinju kojoj je pokazala nalaz i ona kaze da takav nalaz ne utjece na implantaciju i trudnocu, nego na ostale bolesti vezane uz trombofiliju. A dobro, budem vidjela kaj ce mi sutra doktorica reci.
    Hvala ti puno! 🥰🥰 

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Meni su rekli da to uopce nije tak bitna mutacija i da je to jako cesto. Ja ne dobivam sad bas nikakvu terapiju za trombofiliju i oba puta sam zatrudnila u drugom ciklusu pokusavanja. Tako da ne primjecujem da sam imala problema. U prvoj trudnoci sam izgubila bebu u 36. tjednu ali zbog bakterije.

  • Avatar Dukica

    Dukica

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Red Fox

    Meni su rekli da to uopce nije tak bitna mutacija i da je to jako cesto. Ja ne dobivam sad bas nikakvu terapiju za trombofiliju i oba puta sam zatrudnila u drugom ciklusu pokusavanja. Tako da ne primjecujem da sam imala problema. U prvoj trudnoci sam izgubila bebu u 36. tjednu ali zbog bakterije.


    Na to sam i ja naisla citajuci clanke. 😊 Nadam se da ce mi se posreciti iduci put. 🤩 Pocela sam i maticnu mlijec piti, mozda i to pomogne 🔝💝

  • tyson

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Evo mene samo da se javim da je sve kod nas uredu,polako ulazimo u 9 tjedan 😊 ..na injekcijama sam od otkucaja srca 5/6 ponekad me onako peče,ponekad ništa,nekad ostaju tragovi nekad ne..ponekad me zna zabolitl onako s lijeve strane maternice,moj dr kaže da ne smije da boli uopšte a na netu čitam kao da je normalno jer se maternica širi 😏 dešava li se vama nešto slično tome?

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    tyson

    Evo mene samo da se javim da je sve kod nas uredu,polako ulazimo u 9 tjedan 😊 ..na injekcijama sam od otkucaja srca 5/6 ponekad me onako peče,ponekad ništa,nekad ostaju tragovi nekad ne..ponekad me zna zabolitl onako s lijeve strane maternice,moj dr kaže da ne smije da boli uopšte a na netu čitam kao da je normalno jer se maternica širi 😏 dešava li se vama nešto slično tome?


    Ej..ajde super da je sve u redu…i bit ce i dalje 👍👍..mislim da je to sve normalno…👍👍

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Cure bok, evo da vam se pridružim… ustanovljena mi je nasljedna trombofilija, sutra se počinjem pikati clexanom… pitanje, uzimam Elevit pronatal, a čitala sam da ta folna nije dovoljna u slučaju trombofilije?
    Koju vi uzimate?
    Inače nalaz je MTHFR HETEROZIGOT i PAI 1 HOMOZIGOT 4G…
    Hvala cure ☺️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • tyson

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Nova19

    Cure bok, evo da vam se pridružim… ustanovljena mi je nasljedna trombofilija, sutra se počinjem pikati clexanom… pitanje, uzimam Elevit pronatal, a čitala sam da ta folna nije dovoljna u slučaju trombofilije?
    Koju vi uzimate?
    Inače nalaz je MTHFR HETEROZIGOT i PAI 1 HOMOZIGOT 4G…
    Hvala cure ☺️


    Ja koristim femibion 1 

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Hvala, kupila sam novalac ☺️🤗

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.