Nasljedna trombofilija i trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    tyson

    A uz to imam i blago krvarenje


    Daj mi reci kad je bila zadnja M. Sam polako. Lijepo i pozitivno razmisljaj. Bit ce sve u redu. Nazalost mi sami ne mozemo utjecati na nikakav ishod. Tako da se pouzdaj u svoju vjeru i bit ce sve u redu.

  • tyson

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Martina1982

    tyson

    A uz to imam i blago krvarenje

    Daj mi reci kad je bila zadnja M. Sam polako. Lijepo i pozitivno razmisljaj. Bit ce sve u redu. Nazalost mi sami ne mozemo utjecati na nikakav ishod. Tako da se pouzdaj u svoju vjeru i bit ce sve u redu.


    30.5 al gin.misli da je trudnoća nastala kasnije od tog pa se zato ne vidi.. q rekla mi je da bi se moglo raditi i o biokemijskoj ili o vanmateričnoj 😒

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    tyson

    Martina1982

    tyson

    A uz to imam i blago krvarenje

    Daj mi reci kad je bila zadnja M. Sam polako. Lijepo i pozitivno razmisljaj. Bit ce sve u redu. Nazalost mi sami ne mozemo utjecati na nikakav ishod. Tako da se pouzdaj u svoju vjeru i bit ce sve u redu.

    30.5 al gin.misli da je trudnoća nastala kasnije od tog pa se zato ne vidi.. q rekla mi je da bi se moglo raditi i o biokemijskoj ili o vanmateričnoj 😒


    Da lako moguce da ti je O bila kasnije nego inace. Nista sada se lijepo smiri. Odmaraj koliko mozes i pricekaj jos koji dan. Jel ti dala sta da pijes?

  • tyson

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Martina1982

    tyson

    Martina1982

    tyson

    A uz to imam i blago krvarenje

    Daj mi reci kad je bila zadnja M. Sam polako. Lijepo i pozitivno razmisljaj. Bit ce sve u redu. Nazalost mi sami ne mozemo utjecati na nikakav ishod. Tako da se pouzdaj u svoju vjeru i bit ce sve u redu.

    30.5 al gin.misli da je trudnoća nastala kasnije od tog pa se zato ne vidi.. q rekla mi je da bi se moglo raditi i o biokemijskoj ili o vanmateričnoj 😒

    Da lako moguce da ti je O bila kasnije nego inace. Nista sada se lijepo smiri. Odmaraj koliko mozes i pricekaj jos koji dan. Jel ti dala sta da pijes?


    Pijem femibion 1, aspirin c za trombofiliju i trebam početi sa utrogestanom..

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    tyson

    Martina1982

    tyson

    Martina1982

    tyson

    A uz to imam i blago krvarenje

    Daj mi reci kad je bila zadnja M. Sam polako. Lijepo i pozitivno razmisljaj. Bit ce sve u redu. Nazalost mi sami ne mozemo utjecati na nikakav ishod. Tako da se pouzdaj u svoju vjeru i bit ce sve u redu.

    30.5 al gin.misli da je trudnoća nastala kasnije od tog pa se zato ne vidi.. q rekla mi je da bi se moglo raditi i o biokemijskoj ili o vanmateričnoj 😒

    Da lako moguce da ti je O bila kasnije nego inace. Nista sada se lijepo smiri. Odmaraj koliko mozes i pricekaj jos koji dan. Jel ti dala sta da pijes?

    Pijem femibion 1, aspirin c za trombofiliju i trebam početi sa utrogestanom..


    Dobro je. Eto nista sad moras pricekati koji dan ali vjerujem da ce sve to biti u redu i da ces za 9 mj drzati svoju bebicu u rukama. Javi se 🤗🥰❤

  • MonaL.

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    Pozdrav,ja sam u 24tt trenutno i na aspirinu sam i na heparinu. Ali nemam dijagnosticiranu trombofiliju. Izgubila sam jednu bebu u 23tt pa mi ga preventivno daju. Što se tiče aspirina bez njega nisam mogla ni zanijeti. 3 godine sam se mučila i kad sam ga počela pit odmah zatrudnila. Evo zasad sam dobro,i ja i bebica i nadam se da će tako ostati. Jedino što mi je prenisko beba i cerviks malo skraćen ali ležim.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    MonaL.

    Pozdrav,ja sam u 24tt trenutno i na aspirinu sam i na heparinu. Ali nemam dijagnosticiranu trombofiliju. Izgubila sam jednu bebu u 23tt pa mi ga preventivno daju. Što se tiče aspirina bez njega nisam mogla ni zanijeti. 3 godine sam se mučila i kad sam ga počela pit odmah zatrudnila. Evo zasad sam dobro,i ja i bebica i nadam se da će tako ostati. Jedino što mi je prenisko beba i cerviks malo skraćen ali ležim.


    Ej super. Zelim ti da do kraja bude sve u redu i bit ce 🤗. Pa da rekla mi je ginica da ne djeluje Aspirin na svakog isto. Meni je eto napravio pomutnju a tebi pomogo. Super da uzimas sta trebas. Reci mi kak si sa modricama od inekcija? Dajes si u bedro ili?

  • MonaL.

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    Martina1982

    MonaL.

    Pozdrav,ja sam u 24tt trenutno i na aspirinu sam i na heparinu. Ali nemam dijagnosticiranu trombofiliju. Izgubila sam jednu bebu u 23tt pa mi ga preventivno daju. Što se tiče aspirina bez njega nisam mogla ni zanijeti. 3 godine sam se mučila i kad sam ga počela pit odmah zatrudnila. Evo zasad sam dobro,i ja i bebica i nadam se da će tako ostati. Jedino što mi je prenisko beba i cerviks malo skraćen ali ležim.

    Ej super. Zelim ti da do kraja bude sve u redu i bit ce 🤗. Pa da rekla mi je ginica da ne djeluje Aspirin na svakog isto. Meni je eto napravio pomutnju a tebi pomogo. Super da uzimas sta trebas. Reci mi kak si sa modricama od inekcija? Dajes si u bedro ili?


    Inače imam problema sa cirkulacijom pa mi je pomogao. Jer mi je automatski i prokrvljenost u reproduktivnom sustavu bila slaba. Ali evo dočekala sam makar nakon toliko godina. Sad još samo da ovo izguram s ovim odmaranjem i psihom 😟 Dajem si u bedro i trbuh još uvijek. Nemam velik trbuh, odnosno imam ali mi je nizak ispod pupka pa se mogu još oko pupka bosti. A modrice mi stalno na bedru samo ostaju,noge su mi užas. I primijetila sam da mi u zadnje nastaju i kvrge odmah pri ubodu. Kao da se ne apsorbira heparin nego ostane tu. Sad ne znam da li je to normalno…to mi je samo na bedrima. Trbuh mi bolje prima

  • tyson

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Hvala puno 💕💕 i ja svima želim zdravu i uspješnu trudnoću 😘😘

  • Avatar Dukica

    Dukica

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav, cure! 😊 Dugo vas vec citam, ali se tek sada javljam. Naime, nakon 3 neuspjela pokusaja IVF-a radila sam testove za trombofiliju. Sve mi je okej, osim sto sam za PAI-1 homozogot 4G. Citam okolo sto to znaci tocno pa nailazim na svasta. Molim vas pomoc. Sutra idem svojem ginekologu, ali sam nestrpljiva pa vas pitam. 😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.