Nasljedna trombofilija i trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mommytobe

    Mommytobe

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Sretna sam sto smo opet ugledale sunce drage moje…uz Boziju pomoc ja se nadam zivom i zdravom bebom u narucju

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Pozdrav Mommy 😊 iskreno ne znam što bi ti rekla za Aspirin. Meni je isto hematolog rekao da studije pokazuju da nema baš utjecaja, a ginekolog mi je objasnio da ga nema smisla uzimati jer nije niskomolekularni heparin. Iako, vidjela sam da ga neke cure uzimaju. Tako da ti nemam što pametno za reći. Držim fige da ti ova trudnoća prođe savršeno 😊

  • Avatar Mommytobe

    Mommytobe

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Red Fox 🦊

    Pozdrav Mommy 😊 iskreno ne znam što bi ti rekla za Aspirin. Meni je isto hematolog rekao da studije pokazuju da nema baš utjecaja, a ginekolog mi je objasnio da ga nema smisla uzimati jer nije niskomolekularni heparin. Iako, vidjela sam da ga neke cure uzimaju. Tako da ti nemam što pametno za reći. Držim fige da ti ova trudnoća prođe savršeno 😊


    Hvala, I ja tebi zelim isto💙💖 zasad ga necu onda ni uzimati.. sve studije koje sam ja citala ne pridaju mu nimalo znacaja vise..

  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

     jel imala neka ovakav nalaz jel potrebma terapija kada ss ostvari trudnoca

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • tyson

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Ćao žene drage.. eh ovako imam 27 godina nedavno sam saznala da imam trombofiliju (nasljednu) i zbog nedavnog spontanog ginekolog mi je propisao duphaston tablete (12 dana po 2) međutim menstruacija mi ne dolazi već 15 dana negdje čitam da je to normalno a nemam nikakvih simptoma trudnoće ( nisam radila test) jer sam nedavno radila papu i ništa nije pokazalo.. da li mislite da je to od duphastona ili aspirina koji pijem za trombofiliju?

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Ja imam nasljednu trombofiliju ali je meni Aspiri napravio kurslus sa ciklusima. Izaziva mi krvarenja tako da ga ne pijem vise i cekam da odem geneticarki da vidim sta cemo. Pa mislim da si ju trebala vec dobiti. Napravi test. Ako budr negativan javi se ginici ako bude pozitivan javi se ginici. U svakom slucaju javi se ginici jer mislim da si ju trebala vec dobiti. 

  • tyson

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Martina1982

    Ja imam nasljednu trombofiliju ali je meni Aspiri napravio kurslus sa ciklusima. Izaziva mi krvarenja tako da ga ne pijem vise i cekam da odem geneticarki da vidim sta cemo. Pa mislim da si ju trebala vec dobiti. Napravi test. Ako budr negativan javi se ginici ako bude pozitivan javi se ginici. U svakom slucaju javi se ginici jer mislim da si ju trebala vec dobiti.


    Hvala puno na odgovoru..uradila sam test,imamo plusić, al gin.ne vidi ništa na UZ 😒 .. sutra vadim Betu pa ćemo vidjeti sve ……

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    tyson

    Martina1982

    Ja imam nasljednu trombofiliju ali je meni Aspiri napravio kurslus sa ciklusima. Izaziva mi krvarenja tako da ga ne pijem vise i cekam da odem geneticarki da vidim sta cemo. Pa mislim da si ju trebala vec dobiti. Napravi test. Ako budr negativan javi se ginici ako bude pozitivan javi se ginici. U svakom slucaju javi se ginici jer mislim da si ju trebala vec dobiti.

    Hvala puno na odgovoru..uradila sam test,imamo plusić, al gin.ne vidi ništa na UZ 😒 .. sutra vadim Betu pa ćemo vidjeti sve ……


    Cestitam na plusicu 🤗. Bit ce sve u redu. Samo smireno i polako. Rano je pa ne vidi. Mozda je O bila kasnije pa se zato ne vidi jos. ❤❤

  • tyson

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Martina1982

    tyson

    Martina1982

    Ja imam nasljednu trombofiliju ali je meni Aspiri napravio kurslus sa ciklusima. Izaziva mi krvarenja tako da ga ne pijem vise i cekam da odem geneticarki da vidim sta cemo. Pa mislim da si ju trebala vec dobiti. Napravi test. Ako budr negativan javi se ginici ako bude pozitivan javi se ginici. U svakom slucaju javi se ginici jer mislim da si ju trebala vec dobiti.

    Hvala puno na odgovoru..uradila sam test,imamo plusić, al gin.ne vidi ništa na UZ 😒 .. sutra vadim Betu pa ćemo vidjeti sve ……

    Cestitam na plusicu 🤗. Bit ce sve u redu. Samo smireno i polako. Rano je pa ne vidi. Mozda je O bila kasnije pa se zato ne vidi jos. ❤❤


    Beta 120 .. ne znam šta da mislim da li je preniska, imam loše iskustvo sa preniskom betom 😔.. dr je rekla da sačekamo koji dan pa ćemo vidjeti..

  • tyson

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    A uz to imam i blago krvarenje

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.