Nasljedna trombofilija i trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Lekyca

    Red Fox, žao mi je. Prvu trudnoću sam izgubila u 22 tjednu, zastoj u razvoju, prestali otkucaji i porode me. Drugu trudnoću sam izgubila u 6.tjednu. Tek nakon drugog spontanog me pošalju raditi pretrage. Gdje mi otkriju ove mutacije.


    Tako je i meni nakon toga otkriveno, ali razlog sigurno nije bila trombofilija jer nisu nadeni nikakvi ugrusci niti slicno. Sretno dalje 😊 ja cu biti mirnija kad dobijem heparin, a vjerujem i ti.

  • Lekyca

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Hvala ti, sretno i tebi. Nadam se da cemo biti mirnije koliko - toliko 

  • Avatar isabelagregorijan

    isabelagregorijan

    Broj poruka: 690

    Prijavi adminu

    Nisam trudnica jos, al me zanima ima li koja cura da je mthfr heterozignt? I moze li mi reci sto je od vitamina uzimala? Ja dobila folacin, al necu piti folacin vec sam kupila solgar folat od 400 i pijem dvijd na dan

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    isabelagregorijan

    Nisam trudnica jos, al me zanima ima li koja cura da je mthfr heterozignt? I moze li mi reci sto je od vitamina uzimala? Ja dobila folacin, al necu piti folacin vec sam kupila solgar folat od 400 i pijem dvijd na dan


    Ja pijem novalac, on ima aktivnu folnu.

  • Lekyca

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ja imam MTHFR heterozigot i pijem folat acid od Natural Weath količina od 800mcg. Propisano od strane doktora. 

  • Avatar isabelagregorijan

    isabelagregorijan

    Broj poruka: 690

    Prijavi adminu

    Lekyca

    Ja imam MTHFR heterozigot i pijem folat acid od Natural Weath količina od 800mcg. Propisano od strane doktora.


    I ne kombiniras s nicim drugim?

    [/url [lilypie.com]

  • Lekyca

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    isabelagregorijan

    Lekyca

    Ja imam MTHFR heterozigot i pijem folat acid od Natural Weath količina od 800mcg. Propisano od strane doktora.

    I ne kombiniras s nicim drugim?


    Ne, ništa drugo nisam dobila, osim znači čim test pokaže trudnoću heparin će mi uključiti od 0,2mg.

  • Avatar isabelagregorijan

    isabelagregorijan

    Broj poruka: 690

    Prijavi adminu

    Ok, hvala ti puno, i ja dobila fragmin 2500 od transfera 😁

    [/url [lilypie.com]

  • Lekyca

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    isabelagregorijan

    Ok, hvala ti puno, i ja dobila fragmin 2500 od transfera 😁


    Sretno nam dalje, da bude sve kako treba 😉😊

  • Avatar isabelagregorijan

    isabelagregorijan

    Broj poruka: 690

    Prijavi adminu

    Lekyca

    isabelagregorijan

    Ok, hvala ti puno, i ja dobila fragmin 2500 od transfera 😁

    Sretno nam dalje, da bude sve kako treba 😉😊


    Je, da sve bude kako treba, to nam je najbitnije 😁

    [/url [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.