Naknada za komplikacije u trudnoci, porodiljni

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • AmelieHunt

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Google pays 85$ per hour. My last paycheck was $8500 operating a hundred hours per week online. My younger brother's friend has been averaging 12k for months currently and he's employed concerning twenty two hours per week. I can’t believe however simple it had been once I attempted it out. This is often what I do to check further details by opening the link and clicking on (HOME TECH OR MEDIA.) Click Here For More Information…… https://clck.ru/QgLCs [clck.ru]

  • Arijanchiii

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Zna li netko ako mi doktor napiše komplikacije od 1.-13.12. i odmah mi od 14.12. Krece porodiljnji (45 dana prije poroda) koliko bi trebala dobiti naknadu za ovih 13 dana s obzirom da mi je placa inace veca od 4200 kn?  Unaprijed puno hvala!! 

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Ja sam bila na komplikacijama u sedmom mjesecu zbog spontanog,plaća mi je isto veća od 4200kn. Za tjedan dana dobila sam oko 980kn. Po tome ti bi mogla za 13 dana dobit duplo od mene..
    Znam da komplikacije nikada nisu iste,odnosno računa se koliko je radnih sati taj mjesec,ima li blagdana i slično..ali mu koje imamo plaću veću od 4200,većinom taj iznos i dobijemo.
    Ja pretpostavljam da bi ti za 13dana mogla dobiti malo manje od 2100kn :)

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    Ajde da i ja pitam.. iako mi za sada ne treba.. 🙄
    Kontam za komplikacije.. da je max 4200 što se dobije.. 
    A plaća..ako je ugovor na 6000 bez stimulacije .. a plaća mjesečna u prosjeku bude 9000 koliko bi onda porodiljni bio.. 
    Znam da putni troškovi ne ulaze u to..a stimulacije? 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1150

    Prijavi adminu

    Garawa

    Ajde da i ja pitam.. iako mi za sada ne treba.. 🙄
    Kontam za komplikacije.. da je max 4200 što se dobije..
    A plaća..ako je ugovor na 6000 bez stimulacije .. a plaća mjesečna u prosjeku bude 9000 koliko bi onda porodiljni bio..
    Znam da putni troškovi ne ulaze u to..a stimulacije?


    Gleda se bez stimulacija i dodataka ostalih. Također bez obzira na visinu plaće komplikacije su maximalno 4250kn,porodiljni ide prema prosjeku plaće, ali prema osnovici koja je na ugovoru, znaci bez ikakvih dodataka. 

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    marta96

    Garawa

    Ajde da i ja pitam.. iako mi za sada ne treba.. 🙄
    Kontam za komplikacije.. da je max 4200 što se dobije..
    A plaća..ako je ugovor na 6000 bez stimulacije .. a plaća mjesečna u prosjeku bude 9000 koliko bi onda porodiljni bio..
    Znam da putni troškovi ne ulaze u to..a stimulacije?

    Gleda se bez stimulacija i dodataka ostalih. Također bez obzira na visinu plaće komplikacije su maximalno 4250kn,porodiljni ide prema prosjeku plaće, ali prema osnovici koja je na ugovoru, znaci bez ikakvih dodataka.


    Hvala na odgovoru 👍

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • AnnieP

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, trenutno sam trudna 6 tjedan, zbog težine posla mogu uskoro na komplikacije, planiram 1.12.Ako bih na komplikacije isla onda mi se racuna 6 zadnjih placa 10,9,8,7,6 i 5mj.? Radim zadnjih 12 mjeseci bez prekida, mijenjala sam posao pa mi je plaća minimalac za 5 i 6mj. bila što mi ruši prosjek ali mi je isplaćen godišnji oko 1000kn, da li godišnji ulazi u prosjek?
    Savjeti oko otvaranja komplikacija?

    [lilypie.com]

  • Teena

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Nova sam ovdje, prvi put trudnica i nemam pojma o ničemu. 😳
    Nakon puno pokušaja IVF-a, nadamo se da smo ovaj put uspjeli i da je trudnoća ok, trenutno čekam prvi uzv. 
    Nakon transfrera sam uzela bolovanje koje je završilo i onda sam otvorila nakon  toga bolovanje opet - komplikacije u trudnoći, ne znajući da se radi o G0 šifri koja ide na teret hzzo-a, a htjedoh ga otvoriti samo na 2 tjedna i to mi je i dalje plan, čisto mirovanje prije uzv i da vidimo jel sve ok.
    Sad me muči sljedeće - ako sad zatvorim to bolovanje, radim nekoliko mjeseci pa uzmem godišnji i opet otvorim komplikacije u trudnoći prije porodiljnog, kolimo mjeseci unatrag se gleda prosjek?
    Vidim da je netko spominjao da ne mora biti 6 mjeseci. Jel se nešto možda mijenjalo?
    Jer će mi sad ta dva tjedna srozati prosjek jer sam bila neupućena. 
    Isprike na dužem postu! 🙄

  • Mariina1106

    Broj poruka: 162

    Prijavi adminu

    Znaci, ako kreneš radit pa opet ideš na komplikacije uzima se te u obzir samo plaća prije komplikacija. Odnosno, komplikacije ne ulaze u prosjek place bile one otvorene na 3,5 ili svih 9 mj uzastopno ili u prekidima. S druge strane, ukoliko je otvoreno klasično bolovanje ono ulazi u prosjek place uvijek. Nadam se da sam dobro objasnila.

  • Teena

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ako sam dobro shvatila, ako sam pola mjeseca sad bila na komplikacijama, znaci da bi miod ovog mjeseca u prosjek uslo samo 10 radnih dana isplacenih od firme i to će mi onda znatno umanjiti prosjek, jel tako?
    Znate li možda koliko unatrag traze prosjek plaća, koliko mjeseci?
    ^
    Hvala puno na odgovoru!! 🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.