Naknada za komplikacije u trudnoci, porodiljni

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • N

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, 
    dali se možda netko našao u sličnoj situaciji? Naime, trenutno sam na porodiljnom koji traje do 29.3.2020., istovremeno sam trudna i novi porodiljni mi započinje 4.4.2020. što znači da imam 5 dana pauze između ta 2 porodiljna. Po ovome bi moja rodiljna naknada zbog te pauze od 5 dana bila minimalna, tj. 2300 kn. Zanima me ako bi otišla na komplikacije tih 5 dana dali bi onda moja porodiljna naknada bila veća ili bi i dalje ostala na tom minimumu? Hvalaaa

  • Pupa27

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ako koja zna odgovor bila bih zahvalna na njemu. Naime do svibnja 2019. Godine sam bila u neprekidnom radnom odnosu 7,5 godina, nakon cega sam prestala raditi, te sam u lipznji i srpnju odradila mjesec dana na određeno kao pripomoc. U sijecnju ove godine, tocnije 27. Sijecnja sam dobila posao, u međuvremenu sam saznala da sam trudna i sada me zanima imam li i kada pravo na pune komplikacije u trudnoci sa maksimalnim iznosom od 4257 kn. Koliko isplata placa mi je potrebno za to? Obzirom na to da se trazi 9 mjeseci neprekidno ili 12 mj sa prekidima u zadnje 2 godine. Hvala 😁

  • tonka26

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Imam pitanje. Da li moram odnesti na hzzo doznaku o bolovanju posto je sad zabrana da se ne smije iz grada u grad? 

  • antonia123

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    tonka26

    Pozdrav. Imam pitanje. Da li moram odnesti na hzzo doznaku o bolovanju posto je sad zabrana da se ne smije iz grada u grad?


    Vjerojatno se moze mailom poslati. Samo ne znam na koji mail, ako itko zna neka javi 

    2020 👶💙
    03/2023 💔10tt

  • Avatar Fever

    Fever

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    ppp@hzzo.hr
    Napisati u naslovu maila za koji grad pa ce oni prosljediti
    Imate skener app za mobitele pa si skinite i skenirajte dokument i posaljite, ja sam tako i dobila sam potvrdni mail da je primljeno, kuci su mi poslali ovjerenu izjavu ( slala sam za otvaranje porodiljnog)

    [lilypie.com]

    It’s a baby boy💙

  • tonka26

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hvala, poslala mailom 😊

  • Matea29

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, Ja sam u siječnju  otvorila komplikacije i trebala bi roditi u 6 mj. Mene zanima da li je meni porodiljni naknada nakon rodjenja djeteta u visini moje place? Ili ulaze u kalkulacije komplikacije u trudnoći ciji je iznos puno nizi od place? 

  • TT13

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Jutro svima, prvi put pišem tu.. al imam pitanjce! Jer su ikom sjele komplikacije ovaj mj? Otvorila sam ih 1.2., a doznake sam odnjela 21.2. i sad opet 21.3… al novčeka još nema, a rekli su da ide iza 20og u mj., pa dal je to samo meni ili opće nisu sjele?! Hvala na odgg! 

  • Avatar Suzi3025

    Suzi3025

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    TT13

    Jutro svima, prvi put pišem tu.. al imam pitanjce! Jer su ikom sjele komplikacije ovaj mj? Otvorila sam ih 1.2., a doznake sam odnjela 21.2. i sad opet 21.3… al novčeka još nema, a rekli su da ide iza 20og u mj., pa dal je to samo meni ili opće nisu sjele?! Hvala na odgg!


    Vec vam je trebalo sjesti komplikacije za 2 mj jer mwni su sjele 20.3.,a otvorila komplikacije samo dan nakon vas od 02.02..predala isto tako oko 20.2.i sjelo normalno.. to morate nazvati odmah sutra nekoga na tel i upitati zasto vam komplikacije nisu sjele za 2 mj

    [lilypie.com]

  • TT13

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Suzi3025

    Vec vam je trebalo sjesti komplikacije za 2 mj jer mwni su sjele 20.3.,a otvorila komplikacije samo dan nakon vas od 02.02..predala isto tako oko 20.2.i sjelo normalno.. to morate nazvati odmah sutra nekoga na tel i upitati zasto vam komplikacije nisu sjele za 2 mj


    Hvala na brzom odgg! Ma zvala sam sve i niko se ne javlja, a nikad nije ni zauzeto dok zvoni.. poslala sam i mail na dve adrese, al niko nikaj. A tam nemrem otići jer zbog zveg ovog ne puštaju unutra, a na vratima stoji gospon koji nema baš puno info i samo kaže zovite ili pišite na mail  

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.