Najdraža igračka

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lucero

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Najdraža igračka moje curice je već četiri godine upravo Psić Sveznalica. Prvoga smo imali baš prvu verziju sa crvenim jezičkom i rumenim obraščićima. Jadan je dao svoje nakon svakodnevne igre i nosanja svuda. Nakon njega smo joj kupili drugog, taman drugu verziju, da ga samo vidite na što sliči :) Njega ne da da ga zamjenimo. Stalno je uz nju, unutra, vani, doslovno svuda, spava s njim, boravi uz nju konstantno. Imamo i druge FP igračke, al' psić joj je one and only. Kako je dobila seku koja sada ima 4 mjeseca i koju počinju zanimati igračkice, tako joj se sviđa i psić, no naša malena ga ne da. To je njen vau vau ;) Iako zna pričati, on će zauvijek biti njen “vau vau”. Stoga bi nam bilo drago da seka osvoji svoga Psića, pa da isprobamo i novu verziju :)

  • Avatar Lejla & Filip

    Lejla & Filip

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pitam kcerkicu koja ima dvije godine i cetri mjeseca koja joj je igracka najdraza ?? Njezin odgovor je : mama ja nemam najdrazu igracku meni su sve moje igacke drage i ja pazim na sve svoje igrackice, nedam da mi drugi kidaju i unistavaju kao sto me ti i tata ucite <3 <3 moje pametno :D !!!

    A kako psica sveznalicu jos nismo kupili pitamo je dali bi htjela : da ga osvoji ? odgovor joj je : da ,da ga pokloni svome braci kojega uskoro treba dobiti …

  • postojanost

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Najdraže igračke moje djevojčice su daljinski, naočale i lonci. :)
    Jedina “prava” igračka koju je voljela je slonić koji svijetli i pjeva kad mu se pritisne stomak. S njim je spavala, budila se, vucarala ga posvuda. Već je i ofucan, ali njoj još uvijek najdraži.

  • Avatar elizan

    elizan

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Psić sveznalica je moja želja za moju curicu i već mjesecima maštamo o njemu…možda će zvučati neobično,ali omiljena “igračka” moje curke je vatrogasna šuškava folija,s kojom nas je upoznala defektologica,slična ukrasnom papiru za zamatanje poklona…nažalost,budući da je  odmah po rođenju  izgubila vid,morali smo potaknuti ostala njezina osjetila,a audio i taktilni podražaji su tu odigrali veliku ulogu i imali veliki značaj…tako da i Psića sveznalka smatram idealnom igračkicom za mog anđela i predivnim poklonom koji bi voljela pronaći ispod božićnog drvca….

  • imanavim

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Najdraža igračka moje kćerkice je obični plišani psić. Eh, kada bi dobila Psića Sveznalicu-psića KOJI još i GOVORI mislim da njenom oduševljenju ne bi bilo kraja…

  • Avatar vriskica13

    vriskica13

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    moj maleni se trenutno najviše voli igrati sa malim gumenim i plastičnim životinjama….
    tako usput i učimo kako se koja zove i kako se glasa….

  • Avatar Isumic

    Isumic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi za sada najviše volimo ključeve, mobitele i daljinske upravljače

  • Avatar rinica

    rinica

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    voli maminu kosu i tatine naočale  a i plišani medo joj nije mrzak

  • martina.suljic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moj sin ima 11 mjeseci i već dulje vrijeme su mu najdraže upravo Fisher price kocke, s njima se rado igra, osobito dok sjedi na kahlici!

  • vandax

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Moj dečkić ima faze s najdražim igračkama. Trenutno su to puzle koje je dobio od Sv. Nikole na slonića i po cijeli dan samo viče son, son, son. :D

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.