Najdraža igračka

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dandan

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja kćerkica Klea će se roditi krajem veljače i psić bio prekrasna igračka koja bi ju doćekala kad ju donesem iz rodilišta….

  • Anto88

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moje kumče obožava plišane igračke a najdraža mu je klaun Bumba. Mislim da bi joj se i ovaj poklon jako svidio i obradovao je.

  • dorryy00

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Najdraza igracka starijem sinu su kockice, a bebi od 10 mjesciFisher-price patka koja pjeva i svira:)

  • ljiljanaxy

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mojoj osmomjesečnoj curici je još uvijek najdraža igra cica a u nedostatku iste voli kockice, knjigice i , naravno, ogledalo….

  • blackstar

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Mojoj djevojčici je najdraža igračka upravo ona s kojom se igra njezin stariji brat! :)

  • Avatar Ines.mar

    Ines.mar

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    mojoj curici je najdraza igracka slaganje kockic i crtanje, obozava trenutno to istrazivanje skupa sa medom :)

  • beca

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Najdraža igračka mog dečkića je ficher -ov daljinski koji je ujedno i daljnski i mobitel…..dva   u jednom :):)
  • RIBICA7

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Najdraže igračka mog malog  mišeka trenutno je drvena kuhača i zdjelica po kojoj tuče!

  • RIBICA7

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    miško


    Najdraža igračka mog malog  mišeka trenutno je drvena kuhača i mamina zdjelica po kojoj tuče!Zato jako bi nam dobro došla i jedna ovakva igračkica da ga svašta nauči,jer sad je star 11 mjeseci i u najboljem razdoblju da sve ponavlja i uči!
  • kathrina510

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Mojoj malenoj nadraža igračka je jastuk-medo, i nevjerojatno koliko je vezana uz njega. Bez njega nikad ne može zaspat, nedaj bože da smo negdje krenuli a njega zaboravili….on je jednostavno uvijek uz nju, i kad vidim koliko je ona sretna uz njega sretna sam i ja. Upravo tada se sjetim svog djetinjstva i moje omiljene igračke Paško patka kojeg sam uvijek nosila sa sobom. Moja djevojčica obožava medeke, i sve vezano uz njih…..voljela bi da osvoji ovog, jer vjerujem da bi mu se itekako veselila. Naime mama je ostala bez posla, a izgleda da je i tata na tom putu. :-(

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.