Najdraža igračka

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • anchy24

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Mojem sinu (2 mj) je najdrazi slonic koji ima suskavo uho, pa cim ga vidi odma rucice i nogice rade od veselja

  • anchy24

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Mojem sinu (2 mj) je najdraza igracka slonic koji ima suskavo uho, pa cim ga vidi odma mu se nasmije i mase  s rucicama i nozicama :D

  • melany28

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Moji dečki blizanci su još mali imaju tek 1.godinu tako da nemaju još najdraže igračke ,sve su razbacane svuda po stanu,njima su draži i zanimljiviji naši mobiteli,kućni telefon i najomiljeniji daljinski upravljači hehe :)

  • dottoressa82

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Mojoj djevojčici najdraža je igračka plišani klaun Bumba bez kojeg doslovno ne ide ni na wc, zbog čega je jako često u pranju pa je i boja već izblijedila. Iako jako voli zvučne igračke, ovaj Bumba ne svira ni ne pjeva, ali zato ona njemu svaki dan otpjeva novu pjesmicu koju je naučila u vrtiću,

  • lovrinjogaucho

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Hmmmm…. kad se probudim, odmah tražim mamu, nekako mislim da je ona moja najdraža igračka. S njom mogu apsolutno sve! Njezini prsti stvaraju svakakve likove, njeno lice bude čudno i smiješno nekada, mama se pretvori u most ispod kojeg prolazim i u konjića kojeg jašem. A kad mi dosadi :) onda su tu sveznalice koje sviraju kad ubacim kockice i pričaju kad okrenem stranicu knjige.
    U potpisu ja Lovro i mama kao moja najdraža igračka!

  • Avatar dadls

    dadls

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Moj 7mj.dečkić obožava Ludi štap što je nasljedio od velike seke, udara njime i strašno se veseli a i mi s njim.

  • Avatar agenda88

    agenda88

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Mom malenom sinu je najdraža igračka sitni, gumeni, zeleni dinosaur kojemu se smije  i cakle mu se oči svaki put kad ga zagleda. Skromnu igračku je toliko zavolio, samo on zna zašto, mada se mama i tata nadaju malom štreberskom znanstveniku. S obzirom da je u fazi kada ga počinje sve zanimati i zabavljati, kada je sve obavijenom dječjim smijehom i radoznalošću, uopće ne sumnjamo da će našem sinu ovaj psić doći kao novi najbolji nerazdvojni prijatelj, s kojim ćemo ga morati svaku večer ušukati u mali krevetić, jer ipak je psić sveznalica prijatelj po njegovoj mjeri.

  • darkoc

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mojem sinu od 5 godina najdraža igracka je njegov dvogodišnji brat. Osim toga sve igracke sa glazbenom podlgom. sto glasnije to bolje :)
    Mlađi se još uvijek zadovoljava onim što mu velikodušno dodijeli stariji brat, ali m,islim da neće zadugo biti tako :)

  • Opaceza

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Moja curica je mali umjetnik,pa su joj igračke poput,ploče za crtanje,najdraže.Po mom mišljenju,Naravno trebali bi nju pitati…ipak je to njezin svijet,ona bi znala najbolji odgovor.pozdrav :o)

  • Avatar manca7

    manca7

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mojoj malenoj 5 mjeseci staroj kćeri je još uvijek najdraži slonić sa šuškavim ušima kojeg je dobila s 3 mjeseca od bake :)
    Jednostavno mu se uvijek obraduje i maše rukicama kada ga vidi.
    Mislim da bi joj psić bio super poklon za Božić :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.