Najdraža igračka

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ena028

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    moj 15mj sincic je pravi mali istrazivac, a trenutno mu je najdraze istrazivati kuhinju,pa su mu kuhace,zdjelice i lonci nadraza zanimacija. Osim toga rado se igra kockicama i magneticima na frizideru :)

  • nickabj

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moja curka će sad 11 mj. Najdraža igračka joj je beba :) Ne ispušta je iz ruke. Kud idemo mi, tu ide i beba, a presvlačenje je ponekad nemoguća misija.. Jer kako navući rukav kad je beba u ruci ;)

  • Mamica5

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Ajoj, trenutno smo u fazi “ziiiii”… Iliti prevedeno na hrvatski “fen”. Najdraža igračka, pa nam svima suši kosu i ponekad udari u glavu… :)

  • anacg

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Fran je jos malen (6,5 mjeseci)  pa najvise voli igrati se sa starijom sekom :) … polako otkriva igracke- najdraze su mu koje imaju zvukove kao loncic sveznalica …

  • Avatar ZeljkaPapic

    ZeljkaPapic

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Gabrijela je 2 i pol godine, obožava svog krpenog Kravića (tako ga ona zove)..Kravić ima duuuuugačke noge i ruke i voli ga ušuškat da spava i vozit u kolicima za lutke. Također, kad idemo u šetnju onda ga Gabi uhvati za jednu ruku, a ja za drugu i tako šetamo Gabi, Kravić i ja

  • Avatar Kiana

    Kiana

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Petar ima 2 godine i najdraža igračka mu je mamin mobitel :-D …već s godinu dana otvarao si je aplikacije koje sam skinula za njega i sad, zahvaljujući njima, zna desetke engleskih riječi i rečenica, pjevati puno pjesmica,brojati na hrvatskom i engleskom do 10, pozna nekoliko boja, zna 20 slova, igra memory ..ma prava mala spužvica je, sve pamti  :-)

  • Miracle2

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Našoj curi najdraža igračka je plišana crno-bijela kravica koju je tata izvukao iz automata. A uz kravicu obožava i plišanog psića :-)

  • lidija-pepa

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Petra , godinu i pol , jako voli igračke koje sviraju , a posebno voli didaktičke petlje, s tim se može zabavljati satima…

  • Avatar maneela

    maneela

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Najdraza igracka nam je Cookie monster bez kojeg nema spavanja! :)  

  • mamaEma

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mirta-7 mjeseci,ne može se odlučiti je li to slikovnica za kupanje ili vrečica od špageta.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.