Najdraža igračka

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kikivecu

    kikivecu

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ajme što je ovaj Psić sladak i lijep, nama bi ulijepšao svijet !
    Da utrči u naš svijet, bio bi pažen i mažen, i jako jako lijep:) Dan bi bio pun novosti tih, novih pjesmica i abecede cijele, a po noći bi tješio glavice smjele. Nitko strašan u snove dječje nebi ušo te, jer bi Psić Sveznalica spavao kraj nje - kraj moje male djevojčice, male mazice i strašljivice !
    Super nam je taj pesek, dugo dugo ga gledamo….Sve igračke iz te kolekcije su super, odlične su!Mi imamo samo onu malu rozi gicu, ali i ona nas uveseljava, i jako ju volimo !

  • BookLover

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moja mala djevojčica mala je sveznalica
    zbog novih znanja ne skida osmijeh s lica.
    Stalno propitkuje kako i zašto,
    prekrasna li si, dječja mašto!
    Stoga noj najdraže su knjige,
    s njima kad je vidi, mama nema brige.
    Čitati ne zna, ali slike gleda,
    sama smišlja priče i smesti se ne da. 
    Ako su mama i tata dobri bili,
    navečer uveseli ih pričom o medi i zeki, ili dobroj vili.
    Osim knjiga tu je još i lutka mala,
    zvijezda svih predstava, od mame sam je dobila i svojoj curici dala.

  • ivona0703

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mom malom deckicu najdraze su plisane igracke,jer ne samo da se moze igrati s njima nego i na pocinak s njima polazi..na televiziji je vidio psica sveznalicu i zazelio za bozic njega ispod bora zelja mu se ispuniti mora…jer ove godine bio je jako dobar i drag da moje srce nece moci izdrzati suzice u njegovim preslatkim plavim okicama.on zeli uciti i igrati se s njim jer je rekao..ja kad budem icao u ckoju biti cu tojiko pametan da ce me pjebaciti na fakc kod moga ujeta (ujka).naravno to je smjesno za cuti ali jako smo nestrpljivi izvlacenju i jako se raduje da ce mu djedica donjeti psica njegovog vec najboljeg pjijateja..

  • Damnia

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Mojoj curici (2god i 4mj) najdraža igračka su figurice Peppa pig i prijatelji. Obožava se igrati sa njima i glumiti ih dok gleda Peppa pig critć. Njezin braco (10 mj) obožava plišane igračke koje zveckaju, šuškaju a isto tako se voli igrati i sa Psićem sveznalicom kojeg je naslijedio od seke. Uživa u slušanju pjesmica i papanju psićevih nožica. Jedini nam je problem što se i seka voljela igrati sa psićem dok je bila manja tako da sad psiću više ne radi uho i trbušić pa bi nam super došao novi!! :)

  • Avatar mhadina

    mhadina

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Našem 6- mjesečnom Emanuelu najdraže su kutijice od čaja, plastične šalice, daljinski za tv i sl. što šarenije i kričavije, a on to naravno ispita ustima…..Starije dijete , kćerka od dvije godine i 4 mj. trenutno voli plastelin, skakanje po krevetu, a pleše ko navijena, najjača joj je pjesmica “Mi smo djeca vesela” - voli oponašati plesene pokrete djece iz tog videa. By.

  • chelsea

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    mojoj kćerkici je najdraža jedna stara plišana igračka ovčice koju ima od rođenja - već je ofucana i nikakva, ispalo joj oko i napola poderana ali ona je se ne želi odreći - s njom spava,jede, kupa se i nikamo ne ide bez nje… zato bi htjela za nju osvojiti ovog psića jer bi možda onda konačno mogli tu staru i poderanu ovčicu poslati u zasluženu mirovinu :D

  • Avatar Lejla & Filip

    Lejla & Filip

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    iii imamo li dobitnike ?? :D
     nestrpljivi smo

  • arwenilucija

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Slažem se sa mamom Jasmina LejlaMartin, nestrpljivi smo :)

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Drage mame i tate, hvala na sudjelovanju u nagradnom natječaju. 
    https://klokanica.24sata.hr/jaslicka-dob/igra-i-zabava/osvojite-igracku-za-dijete-psica-sveznalicu-1012 [klokanica.24sata.hr]
    Psića Sveznalicu osvojili su JENNY1rhaea Andydea, a plastificirani podbradnik osvojili su NikolinaMamadiana0,Zeko123Ivana0311mumMama2NinaLumia@filipmamita86 i štrumfić, a obavijestit ćemo ih i putem e-maila. 

    Pozivamo vas da nam i dalje pišete koje su najdraže igračke vaših mališana, a vaše komentare objavit ćemo i u našoj temi s foruma!

  • Avatar Zeko123

    Zeko123

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Zahvaljujemo na osvojenoj nagradi 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.