Najdraža igračka

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • beceheli

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Naša kumica se oduševljenjem svaki dan igra s veselim Psićem sveznalicom pa smo se i mi odlučili nabaviti ga za našeg uskoro nadolazećeg sinčića, kako bi i on uživao u smijehu i u učenju prvih riječi ;)

  • Avatar dudika

    dudika

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moja djevojčica voli Fisher Price gusjenicu i knjigu sveznalicu, ali voli i Winnie Pooh knjigu koja svira njegove pjesmice, voli knjige…..naravno mislim da bi bila oduševljena ovim psićem:))))

  • marijanagrgin88

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Moj maleni je dobio knjigu broji samnom 1234 i obožava ju, igra se već godinu ipo s njom i vrijeme je da se knjižici pridruži i jedan veseli psić.Maleni obožava pjesmice i ples i plišane igračke tako da bi mu ovaj psić bio predivan dar.

  • Avatar kiki3

    kiki3

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    mom djetetu je najdraža igračka plišani medo Lino.
    A htjela bi psića za svoju nečakijnu. nedavno je izašla iz bolnice i treba jako puno brige oko nje.
     i mislim da bi ju takva igračka oraspoložila a njenoj mami dala malo vremena za nju da se može na miru i otuširati dok se malena zabavlja sa igračkom.
    Mislim da i to bio ppoklon za obje 

  • markec108

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moj mali braco se voli igrati sa  lego kockicama, i ima jednog ogromnog plišanog psa kojeg obožava, to su mu najdraže igračke. Voljela bih osvojiti psića za svoju malui curicu koja će se uskoro roditi :)

  • NATASA

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    moja lana koja ima 9 mj. ima sve muške igračke od brata od legića do robota i dinosaura…tako da trenutno se igramo sa dinosaurima jer je brat u toj fazi.. ili uzmemo daljinski , mobitel, punjače ili mamin nos…tako da bi bilo krajnje vrijeme da to moje dijete dobije igračku

  • steficalugaric

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja sam mali Dominik i danas sam star točno 100 dana što znači da sam rođen 04.09.2013, ako ne vjerujete u moju matematiku slobodno računajte .  Jako volim muzičke igračke, a najviše svog malog plavog medu na mjesecu koji svira i bio bih oduševljen sa ovim psićem 

  • BebolinoSara

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja imam malu curicu Saru od 10 mjeseci kojoj je najdraža igračka njezin sintisizer i kojoj bi dobro došao jedan psić sveznalica koji bi joj pomogao naučiti govoriti a ona će mu se odužiti tako da će ga naučiti pjevati:)

  • Avatar Frano

    Frano

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    3 patkice

  • Avatar Swann

    Swann

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Starijoj kćerki najdraže su društvene igre i ima ih stvarno dosta. Sestrica je još premalena da se igra s njom, pa nas roditelje zapada ta uloga. Mlađoj kćerkici su najzanimljivije napuhane mekane knjigice i igračkice za vodu jer je trenutno u fazi da sve stavlja u usta.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.