Najdraža igračka

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MIRENA38

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mojoj dvogodišnjoj kćerki su najdraže igračke plastične posude (margo), žličice plasnične i čaše, tako da može nešto kuhati i presipavati.

  • Avatar Goga1990

    Goga1990

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moj dvogodišnji sin voli sve nije ga teško oduševiti obraduje se običnoj sitnici malom autiću koji košta 10kn… Obično se zaigra sa onim što ga taj tren zanima imamo telefon sveznalicu koji se već sav izlizao koliko ga nosa po rukama…Kada je vidjeo psića sveznalicu kod svog malog frenda oduševio se jedva smo mu ga uzeli iz ruku kada smo krenuli kući tako da bi ga ovaj psić jako obradovao kao poklon pred božić…

  • Avatar stojanovicka

    stojanovicka

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moj petnestomesecni sin ima puno,punooo omiljenih igracaka…Za sad su mu kockice najzanimljivije i balone voli i zaista nije zahtevan bar za sad :) Jedan dan smo usli u DM i na polici smo videli ovakvog slaicnog pasica on se odusevio,malo smo se igrali sa njim ali bio je skup da bi ga poneli kuci tako da bi se i on i ja obradovali ako bi ga dobio jer je on mali i sad istrazuje…Ako ga ne bude dobio ona ce mama pokusati polako skupiti novac i kupiti mu do sl Bozica :)

  • Avatar tina5555

    tina5555

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Našem sinu koji sutra puni 7 mjeseci najdraža igračka je balon i ima jednu omiljenu igračku koja svira, te su mu dvije igračke najdraže :-) sada je u fazi kada već polako počinje učiti neke stvari i oponašati me dok se igram sa njime. Mislim da bi mu ta igračka baš bila zanimljiva i da bi s njom učio  jer sada je te dobi kada ga već polako sve zanima :-) sigurno bi bio veseo da dobije psića sveznalicu :-) ako ga nebude dobio moramo početi štedjeti da mu ga kupimo za rođendan :-*:-)

  • paula

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ja sam frajer koji ima 11mj.. volim listat slikovnice,slagat case manje u vecu, naravno sve sto vole muski tj. autice,motore,daljinske,telefone, ukljuceno je i cupanje mame za kosu. Ali najvise volim kad sjednem u svoju bubu koju je tata posebno za mene sredio, ma vozim i pjevam i provozao bi svaku curu…..:)pa da, volim gledat big bugs bend na baby tv…….toliko od mene pozzzzzzzz

  • ivka379

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moj mali je jedna jako vesela beba koja se obožava igrati i jako voli igračke koje pjevaju,pričaju,ma koje ispuštaju bilo kakve zvukove!!! Još k tome snima svakog psića dok se šetamo. Obožava i šetnje! Molim Vas poklonite jednoj predivnoj bebi predivan poklon za prvi Božić! 

  • andreaimatea

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    imali smo jednog sveznalicu koji nam se nazalost pokvario ali pjesmice jos uvijek pjevusimo :)

  • vesnavb

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Slikovnice koje sviraju su nam zakon!

  • Petra11

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moja djevojcica ima 14 mjeseci, Od svega najvise voli listati razne slikovnice, knjige i to posebno one na kojima su nasmjesena djecija lica. Ponekad sama donese neku od svojih najdrazih pa  joj citam.
    Do sad vec imamo pozamasnu kolekciju

  • sika047

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Imam dečkića od 13 mjeseci koji voli kad mu mama čita. Još je premal da bi imao omiljenu igračku ali to mu može postati vaš psić sveznalica i može ga naučiti pričati . Moj Mateo i psić sveznalica mogu postat pravi prijatelji.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.