Najdraža igračka

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Snjeza13

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bebač sutra puni tri mjeseca i osim što mu pogled kad god mu se pruži prilika leti prema svjetlu, obožava svoju pticu šuškalicu koju gnjavi rukicama i ustima, a tu je i didaktička igračka čije zveckave medeke ne prestaje istraživativati rukicama i nogama.Pravi je mali Željko Znatiželjko 

  • Avatar MajaSekulic

    MajaSekulic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja Zara voli sve što je šareno i uglavnom neprimjereno za nju…kutije od kremica , kupone iz DM-a isl..
    Kao omiljenu igračku idvojit ćemo šuškavu bumba slikovnicu s kojom se fino zabavi i jako joj se raduje..I nebi vjerovali kviz“tko će ga znati” pogleda sa zanimanjem od početka do kraja …sa svojih 7 mjeseci mamina mala intelektualka

  • Avatar morana

    morana

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    moja Morana trenutno voli sve što se miče i što je šareno, ali posebno joj se sviđa starlight friend slonić čije mjenjanje boja s veseljem prati i hvata točkice po zidu 

  • Avatar Martina_Solina

    Martina_Solina

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Mia je u fazi oponašanja mene…s obzirom da ima malog bracu starog svega 5 mjeseci ima lutku koju hrani oblači pazi mazi (i popali koju pampersicu i odjeću) da može i njena lutka biti ko braco! Mihael je u fazi nicanja  zubića i praćenja svega što se miče ili priča pravi mali
     je veseljko i svemu se veseli,najdražu igračku još nema ali vjerujem da bi mu psić sveznalica bio velika zabava,koju bi naravno djelio sa svojom sekom 

  • kata86

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja slatkica (nećakinja) danas ima 14 mjeseci i apsolutno sve, ali sve mora čuti, vidjeti i dotaknuti… voli slušati i plesati na mekane zekane(psića i mica macu), pilići i nezaobilazni bingo dog za kojim ponavlja av,av…, voli svoju bebu ćelavicu za kojom također ponavlja i smije se, ali voli pričati (nama odraslima neznan jezik) na tetkin mobitel i prolistati tetkine ljubiće (i tetkinu skriptu iz radnog, dok tetka ne gleda).
    Mojoj ljubici plavih okica puno, puno pusa sa željom da ostane znatiželjica mala i da nastavi uveseljavati sve oko sebe kao dosad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Avatar Sunnyday

    Sunnyday

    Broj poruka: 530

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,zovem se Lara,
    A napunila sam godinu dana,
    Tad sam dobila paketić.
    Kad sam pogledala tu je lončić,
    A meni se više sviđa psić,

    Pa da mu stisnem trbuščić.
    A sad pročitajte prva slova
    Saznaćete moje omiljene igračke

    [thebump.com]

    [thebump.com]

  • Avatar suzy13

    suzy13

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Mojoj maloj najdraze igracke su plisanci.Od medoja,konjica,pigice..sve je njoj super i za svakog plisanca je posebno povezena.Najvise voli one koji nesto govore,pjevaju i sl,.Psica sveznalicu smo vidijeli kod kumceta.Moje kumce ima toga psica, i moja mala kada ga je vidijela doslovce se nije od njega htijela odvojit, a mi smo jedva uspijele ga skriti i nekako pobijeci od njega jer je nastala svada izmedu dijece ciji je to psic;).Jednom prilikom sam joj rekla,nebrini Ena tebi ce to pokloniti Djeda Mraz..Posto joj joj to nisam omogucila,stvarno bi bila presretna kada bih ovo osvojila za svoju malu kako ju od milja zovem,da nebi rekla da je djeda mraz bio zlocest ;)

  • ogulin11

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Mi se trenutno zabavljamo slaganjem kocki ,pruge ,ali volimo i igračke kao psić sveznalica :)

  • gala79

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Plišani medo.I ja ga volim 

  • Avatar levelle

    levelle

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Petar najviše voli svoje sunčeko tj moje koje sam ja jos imala kao mala,samo sto ga svako malo moramo krpati i prepravljati jer je vec dao svoje ali Petar ga ne pušta kakvo god bilo,sa njim se najvise igra,spava,nosi u vrtic uglavnom ako smo bez njega odmah je panika :-) od drugih igrackica je u fazi lego duplo kockica

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.