Najdraža igračka

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Elvira-Ella

    Elvira-Ella

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Mala Anđela voli te male plisane cupave igracke samo ih vuce po stanu i smije se jako je radoznala i ovaj psic sveznalica bi joj bio jako zanimljiv a i poucan ….


  • Avatar Elvira-Ella

    Elvira-Ella

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Osim svih plisanih igrackica mala Anđelica voli i plasticne zlicice ,padelice , kutijice daljinske sve ona voli cega god da se dohvati ali brzo to razbaca uokolo i onda opet u potragu za necim novim voli zvuk plesati a najljepsa je kad se smije znam da bi joj taj psic sveznalica bio najbolje drustvo jer je sveznalica kao i ona

  • sika047

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    IMAM DEČKIĆA OD 13 MJESECI KOJI BI UZ PSIĆA SVEZNALICU UČIO GOVORITI I BILI BI PRAVI PRIJATELJI. ON VOLI IGRAČKU FIFI ,LOPTU.

  • isollea

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Moja Nela ima 6 mjeseci pa joj je najdraža igračka sve što dohvati - od čarape koju uspije izuti čim ja maknem pogled, pa do žlice s kojom se mučimo u usta ugurati malo butternut tikve :)

  • keti-83

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Našoj osmomjesečnoj curici su najdraže igračke stvari koje mi koristimo kao laptop, mobitel, daljinski.I sve što šuška ili proizvodi bilo kakav zvuk privlači njenu pozornost. Također voli i našeg psa koji za sada bježi od nje, pa bi bila jako sretna kad bi dobila psića Sveznalicu, kojeg bi mogla paziti i maziti.I koji bi uvijek bio uz nju.

  • ampavlic

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Jakov ima dvije god. i četiri mjeseca i trenutno mu je najzanimljivija igračka bušilica kojom popravlja stvari po kući.Traži rupice po zidovima ili ih on napravi samo da nešto izbuši .Paula koja ima deset mjeseci voli najviše plišanog zeku.

  • bara1991

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    eh, mom luki je 16 mj, i dvije najvaznije rijeci su mu : didi i vau-vau … svaki plis sta ima doma je vau vau naravno , a da nepricam o tome kada cuje psa da zalaje vani hehe … , a sada s obzirom da cekamo jos 1 bebu pitamo ga : "luka kak ce se seka zvat : di-di !  "  pa ajmo reci da su mo to 2 najomiljenije stvari , pa ja bi se usudio reci i na svijetu….
    a pesu bi u svakom slucaju htjeli da se mozemo uciti i o drugim stvarima na zabavni nacain i mi i ?seka? koja ce uskoro doci.. hvala.

  • Ivanas

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Uvijek sam se čudila kako je mojem sinu, koji ima 2 godine, zanimljivija deklaracija koja strši nego sama igračka. Moj sinkač naročito voli one s puno listića jer se naime onda mogu i listati … bez prestanka! 
    Poistovjetivši deklaraciju sa slikovnicom, kupila sam sinu upravo Fisher Priceovu Knjigu za sveznalice. Sad već pretpostavljate da mu je to najdraža igračka. 
    Ta ogromna “deklaracija” ne samo što se može listati nego on uz nju pjeva, pleše, pokazuje mi krasne sličice i što je najvažnije dijete na taj način uči kroz igru. Kombinacija voljenog vau-vau-a i slikovnice koja pjeva i priča, idealno je rješenje. Mogla bismo reći da su to izvanredne igračke za izvanredne klince!

  • musti

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Naša mala Sara obožava plišane igračke, a najdraži su joj plišani medvjedići.  jako voli i  glazbene igračke uz koje može plesati  ona i psić sveznalica sigurno bi bili dobri prijatelji

  • Avatar erni123

    erni123

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    moj maleni sin,prava je njezna dusa i svog plisanog zeku iz ruku ne pusta. uvijek za svog zeku pita,bez njega on nikud ne skita. cuo sam ga neki dan kad je rekoa da ce ga svukud voditi i obecao mu da mu dosadno nece biti. sa njim spava ta moja mudra glava,najbolji plisani prijatelj zeko je tata znaj,nasem prijateljstvu nece doci kraj.. voli on i lego kockice i autice sve,ali samo ga omiljeni plisanac ponese u slatke sne..ali ima on jos jednu veliku zelju ispod bora,kaze i spic sveznalica tamo biti mora.zeko i on ce prijatelji biti svi cemo se lijepo i zabvano igrati.ispunite bozicnu zelju svom malom priajtelju..jedan tata ce vam vjecno zahvalan biti i na sva usta vas hvaliti;)))

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.