Molitva za začeće (prirodne trudnoće + MPO postupci)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Jana35, da, naša snaga je u Njemu iako se često pitamo “zašto” i toliko toga nam nije jasno te smatramo kako puno stvari nije fer. Teško je samo pustiti i ne preispitivati, ipak smo samo ljudi sa svojim slabostima i padovima… ja toliko puta preokrenem u glavi svoju prošlost i pitam se zašto je dopustio neke stvari, ali koliko god se mi mučili oko odgovora, saznat ćemo ih tek kad pređemo kod Njega. 

  • sara2020

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, pridružila bih se molitvi. Već dvije godine pokušavamo, a bebice još nema…

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Sara2020 dobro dosla i sve nove!!🤗😍
    Curre drage dobila maloprin sutra zovem  da sam dobila ali tek mi sutra se konta kao prvi dan jer sam iz 17h dobila od Utorka onda uzimam femare kako li vec u prirodnom hormon 3×1 i idemoo u borbuu🤗💪🙏🙏 nadam se da cu bolje reagirat nego na inekcije jer sam slabo reagirala jedna il dvi stanice bi bile pa eto nadam se i molim barem jednooj ali zdravoj punoj i vrijednoj🙏🙏🙏 i dobila 4 dana ranije ? 26 dan ciklusa sta nikad nisam tako rano🤷‍♂️ dali je m9guce zato sta uzimam maticnu miljec i uzas me sike bolee

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Marta82

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Marta82 jako mi je žao radi gubitka bebice, dobro nam došla u ovu malu grupu žena koje mole za začeće, uredne trudnoće, sretan porod, ali molimo i za sve nesretne neplodne parove diljem svijeta, za majke koje su izgubile svoju djecu… to nas nekako drži i jača, da sve što radimo i činimo, nije uzalud. 🙏🏼


    Hvala ti od srca draga Nikitta i sto si nam omogućila da zajedno molimo🥰

    🧔1990.,spermiogram dobar
    👩‍🦰1982.,oper.mioma12.2017g, Amh prije operacije 7.2017g.9.49 a posli 9.2018.,7.40
    2018.1mj.prirodni,jedna 6st, beta 0
    2018.3mj.stumulirani,9 jajnih st., vraćena 3st i 4st, beta 0
    2019.7mj.8 stanica, vraćene dvi 8st,u 10tjednu miss. ab
    2020.7mj,Amh 5.68.dobili 3j.s,vraćena jedna 4st, miss ab. u 10.tj,nalaz sindrom down
    2021.2mj.,8 stanica, 7 oplođeno, 3 blatociste, 2 vraćene, 1 zamrznuta, beta 2.3
    Fet 29.5.blatocista,PUPO❤️Beta 11.6. neg 0.2

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Dobrodošla sara2020! ❤️
    Belaaa meni su inače ciklusi 25 dana, tako da dobijam 26dc i to mi je taman! E sad, moguće da ti se nekaj zmrdalo, ne bi te smjele grudi boljeti ako si dobila. To nikad nije dobro, znači da je progesteron ostao povišen. Jesi napravila test? Što se tiče Femare, jedva čekam da vidim kakav će ti biti rezultat! Ja isto dobijam max 3 zrele stanice po full stimulaciji, nema smisla da se toliko trujem lijekovima, ako može i Femara dati jednak rezultat. Sretno! 🥰


    Ma ja nisam bila u stimuliranom od 5 mijeseca ovo je sve bilo prirodno tako  netribam test radit bas sam prokrvarila, nego bice hormoni balans danas vise ne bole kad sam procurila skroz! Da i mene zanima kako cu reagirati 🤗🙏🙏 nadam se dobroo  hvala Niktta ja isto mislim da maticna mljec i eutyrox m9gu se kombinirat !
    Molim za sve nass stalnoo!! ❤❤🙏🙏🙏 
    Jake smo mi suzit ce se popis skoroz vjerujem u to i u Svemuguceg!❤

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Cure drage nekidan mi je pala ideja kako bi bilo lipo da se mi iz ove grupe upoznamo i dogovorimo i odemo sve zajedno u Medjugorje ali stvarno i organiziramo se s nekim busom itd meni je to doslo samo najedanput dok sam molila  vama ce ideja parit mozda ludaaa🙈❤

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • rita7

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Bela sviđa mi se tvoja ideja, ali ja nekako još nisam spremna “javno” istupiti pošto još uvijek naš problem držimo samo za sebe i nismo rekli za njega ni bližoj okolini. Danas sam naletjela na video s paterom Glogovićem pa evo ako nekom pomogne: https://www.youtube.com/watch?v=qBQJGKz3nFE [youtube.com] na početku se šturo dotiču i FC što je bila tema prošli tjedan ali šaljem video radi jako smirujućih misli patera…

    ♀♂ 30 g.
    nadanja za + cca. 3 god
    ja- visok prolaktin, on- oligoasteno.

  • Marta82

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Belaaa

    Cure drage nekidan mi je pala ideja kako bi bilo lipo da se mi iz ove grupe upoznamo i dogovorimo i odemo sve zajedno u Medjugorje ali stvarno i organiziramo se s nekim busom itd meni je to doslo samo najedanput dok sam molila vama ce ideja parit mozda ludaaa🙈❤


    Meni je ideja sjajna, muza već nagovaram da odemo u Međugorje, ali bilo bi super kad bi se uspile organizira, ja sam inače iz Splita

    🧔1990.,spermiogram dobar
    👩‍🦰1982.,oper.mioma12.2017g, Amh prije operacije 7.2017g.9.49 a posli 9.2018.,7.40
    2018.1mj.prirodni,jedna 6st, beta 0
    2018.3mj.stumulirani,9 jajnih st., vraćena 3st i 4st, beta 0
    2019.7mj.8 stanica, vraćene dvi 8st,u 10tjednu miss. ab
    2020.7mj,Amh 5.68.dobili 3j.s,vraćena jedna 4st, miss ab. u 10.tj,nalaz sindrom down
    2021.2mj.,8 stanica, 7 oplođeno, 3 blatociste, 2 vraćene, 1 zamrznuta, beta 2.3
    Fet 29.5.blatocista,PUPO❤️Beta 11.6. neg 0.2

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Ja Omiš sve razumim i mi niko ne govorimo a ko ce od nas reci kome od nasi kad se neznamo nijedna i naravno da ostaje sve medju nama to je nasa szvar i nasa intima otom potom i mozda i uspijemo se dogovoriti😁🤗❤ 
    A sad vam evo jedan filmic i molim sve ga pogledajte tako lijep 🙏🙏❤ i nadahnut!

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    https://www.facebook.com/groups/266258496805355/permalink/2360028960761621/ [facebook.com]

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.