Molitva za začeće (prirodne trudnoće + MPO postupci)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Marta82

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Belaaa


    Nesto predivo, isplakala se 

    🧔1990.,spermiogram dobar
    👩‍🦰1982.,oper.mioma12.2017g, Amh prije operacije 7.2017g.9.49 a posli 9.2018.,7.40
    2018.1mj.prirodni,jedna 6st, beta 0
    2018.3mj.stumulirani,9 jajnih st., vraćena 3st i 4st, beta 0
    2019.7mj.8 stanica, vraćene dvi 8st,u 10tjednu miss. ab
    2020.7mj,Amh 5.68.dobili 3j.s,vraćena jedna 4st, miss ab. u 10.tj,nalaz sindrom down
    2021.2mj.,8 stanica, 7 oplođeno, 3 blatociste, 2 vraćene, 1 zamrznuta, beta 2.3
    Fet 29.5.blatocista,PUPO❤️Beta 11.6. neg 0.2

  • rita7

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    ja sam iz zg. Film je prekrasan! 

    ♀♂ 30 g.
    nadanja za + cca. 3 god
    ja- visok prolaktin, on- oligoasteno.

  • Avatar Lady_E

    Lady_E

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Ja sam isto iz zg. A bas sam se prije tjedan dana upisala na organizirano hodocasce u Medjugorje u 10.mj i ne mogu docekati. Nosit cu vas sve Gospi u molitvama 🙏

    Podsjeti me da su Tvoji planovi bolji od mojih zelja 💖
    [lilypie.com]

  • Ana27

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Ja sam nova ovdje. Molitvu molim već neko vrijeme, a sad sam slučajno otkrila ovu temu i planiram ju moliti zajedno s vama. Kod mene je slijedeća situacija-suprug je prebolio limfom te je zamrznuo sjeme u slučaju da ne budemo mogli imati djecu. Još uvijek nismo krenuli u postupak. Nedavno smo počeli raditi na bebi prirodnim putem , a ako ne bude išlo onda planiramo na mpo. Ja sam obavila sve pretrage i sa mnom je sve uredu. 
    Da li imate kakva iskustva sa mpo iz zamrznutog sjemena? 

  • Avatar Marta...

    Marta...

    Broj poruka: 895

    Prijavi adminu

    Ja sam svakako za upoznavanje i svakako hodočašće bilo bi divno❤️, kao i većina cura nisam za javnost 😊 to bi bila naša tajna. 
    I molim vas ako možete da se danas posebno pomolimo za našu izabelgregorijan koja je sirota danas 4 put imala spontani 😢. 

    ❤️Bogu ništa nije nemoguće ❤️

  • sara2020

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ja sam iz Splita, taman ja nekidan govorim mužu da odemo u Međugorje😁

  • Avatar Marta...

    Marta...

    Broj poruka: 895

    Prijavi adminu

    Nikitta

    LadyE i ja se dogovaram s dvije frendice da idemo 9-10 mjesec, ali u svom aranžmanu. Vidjet ćemo hoće li se to realizirati.
    Ana27 dobro nam došla. Nemam iskustva, možda da se javiš na temu Potpomognuta oplodnja vol2, tamo smo sve mi s raznim iskustvima u postupcima.
    Cure - ja sam iz Zg.


    I ja sam iz Zg i tebe bi baš voljela upoznati 😚

    ❤️Bogu ništa nije nemoguće ❤️

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Ja sam iz Vtc i bili smo nedavno u Medugorju… Predivno je bilo ❤️

  • Avatar Marta...

    Marta...

    Broj poruka: 895

    Prijavi adminu

    Babylove

    Ja sam iz Vtc i bili smo nedavno u Medugorju… Predivno je bilo ❤️


    Da prekrasno je ja sam bila na festivalu mladih od 1.do6. 8 svake godine se održava i preporučam❤️

    ❤️Bogu ništa nije nemoguće ❤️

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Cure3 drage tu sam i s vama sam svaku vecer u molitvi!!❤🙏 
    Drago mi je da nas ima sa svih krajeva bilo bi lipo da se uspijemo sve spojit i otici ali otom potom, najbitnije da smo ovako zajedno cvrsti u molitvi i vjeri!!
    Ja sam jos sutra na fermaru i onda u ponediljak prvi ultrazvuk eto Mala Gospe je blizu molim joj i devetnicu ujutro idem u Vepric i pomolim se za sve nasa!
    I nadam se da ce nas Svemoguci sve pogledat !!🙏🙏❤

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.