Molitva za začeće (prirodne trudnoće + MPO postupci)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ladyluu

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Drage cure moje, sutra mi je transfer..molim.Vas stavite me u molitvu da bude sve dobro.. :) jos nam.je i blizu mala.GOspa..
    Biti ce Marija 🤭❤😁
    BVB❤

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Heeej curee drage nije me bilo par danaa! Samo da vam javim da imam 3 stanice sa Femaree i da sam bolje reagirala nego sa inekcijama jos mi je nadodala neku inekciju Menpur kako li vec🤣 i evo danas 11 dan ciklusa na livom 1 stanica 16mm na desnom 2 13mm upravo cekam red i javim stanje i kako jee🤗😍🙏

    Provat cu popratit ovi dana i nadan ste da ste mi sve ok i da je bilo pozitivnih plusica betica  da ste mi sve dobroo!❤

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Avatar jelenajelena

    jelenajelena

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Ee bog curke kako ste mi…nasla sam jedno mjesto za roditelje zeljne potomstva….jako mi je drago da postoji….posto se ovdje svi molimo jedni za druge eto ako kojoj mogu pomoci da ode tu….bog vas blagoslovio sve💋💋
    https://hkm.hr/vjera/otvorena-nazaretska-kucica-utociste-za-roditelje-zeljne-potomstva/ [hkm.hr]

    [lilypie.com]
    Ja-27
    MM-33
    6god pokusavanja
    3spontana i vm…

  • Marta82

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Belaaa

    Cure3 drage tu sam i s vama sam svaku vecer u molitvi!!❤🙏
    Drago mi je da nas ima sa svih krajeva bilo bi lipo da se uspijemo sve spojit i otici ali otom potom, najbitnije da smo ovako zajedno cvrsti u molitvi i vjeri!!
    Ja sam jos sutra na fermaru i onda u ponediljak prvi ultrazvuk eto Mala Gospe je blizu molim joj i devetnicu ujutro idem u Vepric i pomolim se za sve nasa!
    I nadam se da ce nas Svemoguci sve pogledat !!🙏🙏❤


    Sretno 🤗

    🧔1990.,spermiogram dobar
    👩‍🦰1982.,oper.mioma12.2017g, Amh prije operacije 7.2017g.9.49 a posli 9.2018.,7.40
    2018.1mj.prirodni,jedna 6st, beta 0
    2018.3mj.stumulirani,9 jajnih st., vraćena 3st i 4st, beta 0
    2019.7mj.8 stanica, vraćene dvi 8st,u 10tjednu miss. ab
    2020.7mj,Amh 5.68.dobili 3j.s,vraćena jedna 4st, miss ab. u 10.tj,nalaz sindrom down
    2021.2mj.,8 stanica, 7 oplođeno, 3 blatociste, 2 vraćene, 1 zamrznuta, beta 2.3
    Fet 29.5.blatocista,PUPO❤️Beta 11.6. neg 0.2

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Marta82

    Belaaa

    Cure3 drage tu sam i s vama sam svaku vecer u molitvi!!❤🙏
    Drago mi je da nas ima sa svih krajeva bilo bi lipo da se uspijemo sve spojit i otici ali otom potom, najbitnije da smo ovako zajedno cvrsti u molitvi i vjeri!!
    Ja sam jos sutra na fermaru i onda u ponediljak prvi ultrazvuk eto Mala Gospe je blizu molim joj i devetnicu ujutro idem u Vepric i pomolim se za sve nasa!
    I nadam se da ce nas Svemoguci sve pogledat !!🙏🙏❤

    Sretno 🤗


    Hvaaala trebat ce mi sreca i Bozja pomoc i milosrdje nemogu docekat jutro i uzv jer mi maloprin na wc islo bijelo i sluz uh samo da su tu da nisu pukle da docekaju punkciju 🙏🙏

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • sara2020

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Belaaa

    Marta82

    Belaaa

    Cure3 drage tu sam i s vama sam svaku vecer u molitvi!!❤🙏
    Drago mi je da nas ima sa svih krajeva bilo bi lipo da se uspijemo sve spojit i otici ali otom potom, najbitnije da smo ovako zajedno cvrsti u molitvi i vjeri!!
    Ja sam jos sutra na fermaru i onda u ponediljak prvi ultrazvuk eto Mala Gospe je blizu molim joj i devetnicu ujutro idem u Vepric i pomolim se za sve nasa!
    I nadam se da ce nas Svemoguci sve pogledat !!🙏🙏❤

    Sretno 🤗

    Hvaaala trebat ce mi sreca i Bozja pomoc i milosrdje nemogu docekat jutro i uzv jer mi maloprin na wc islo bijelo i sluz uh samo da su tu da nisu pukle da docekaju punkciju 🙏🙏


    Vjerojatno ti je to znak nadolazeće ovulacije, puno sreće ti želim, da ti se sve uspiju punktirat i da ti se oplode💗 Samo pozitivno😊

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Hej curee evo da javim u Ponediljak aspiracija🤗 lijevi jajnik 1 21mn desno 2 17mm veceras stoperica u 21h i jos danas u 14h terapija 🤗 samo da ne puknu i izdrze pogotovo ovaj veci 🙏 ❤

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    https://www.bitno.net/vjera/devetnice/devetnica-padru-piju-iz-pietrelcine/ [bitno.net] 
    Jucer je pocela ja sam pocela od danas inace jedan id moji darazi Svetaca kojem se utjecem i jako mocnim zagovornikom ❤ 
    Pa tko zeli mozw zapocet 🙏🙏😘

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Marta82

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Belaaa

    https://www.bitno.net/vjera/devetnice/devetnica-padru-piju-iz-pietrelcine/ [bitno.net]
    Jucer je pocela ja sam pocela od danas inace jedan id moji darazi Svetaca kojem se utjecem i jako mocnim zagovornikom ❤
    Pa tko zeli mozw zapocet 🙏🙏😘


    I meni jedan od dražih a nakon što sam dobila njegovu knjigu, to je nešto predivno i svakom je preporučam. ŽIVOT PADRE PIA

    🧔1990.,spermiogram dobar
    👩‍🦰1982.,oper.mioma12.2017g, Amh prije operacije 7.2017g.9.49 a posli 9.2018.,7.40
    2018.1mj.prirodni,jedna 6st, beta 0
    2018.3mj.stumulirani,9 jajnih st., vraćena 3st i 4st, beta 0
    2019.7mj.8 stanica, vraćene dvi 8st,u 10tjednu miss. ab
    2020.7mj,Amh 5.68.dobili 3j.s,vraćena jedna 4st, miss ab. u 10.tj,nalaz sindrom down
    2021.2mj.,8 stanica, 7 oplođeno, 3 blatociste, 2 vraćene, 1 zamrznuta, beta 2.3
    Fet 29.5.blatocista,PUPO❤️Beta 11.6. neg 0.2

  • Nataliii8

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Drage trudilice, zelim se pridruziti u molitvi, MM i ja se trudimo vec jednu godinu i jako bi zeljeli bebicu, imali smo 2 trudnoce koje su otisle u petom i sedmom tjednu, ja imam PCOS i nizak progesteron, sve ostalo je uredu. Zeljela bih moliti zajedno s vama da nam dragi Bog da puno bebica 🙏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.