Menstruacija a trudna😮😮

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Cosmo

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, žene, majke, kraljice….
    Već godinu dana dragi i ja radimo na djetetu, ali ne ide. Od trenutka kada smo krenuli, moje tijelo je odlučilo biti buntovno, a pratiti moje cikluse postala je prava drama. Konstantno su mi kasnile menstruacije i davale mi lažnu nadu. Ova zadnja je kasnila, a kada je došla, trajala je deset dana. Čitala sam razno razne članke i naišla na jedan koji kaže, možete biti i trudni… I što ću ja, nego napraviti test. Test - pozitivan. Grudi su me voljele prije no što ću dobiti (jedno dva tjedna prije), za vrijeme menstruacije i još uvijek me bole, dakle mjesec dana u komadu me bole. Imala sam i bolove u leđima. O promjenama raspoloženja ne želim niti pisati jer su bile nenormalne. U suštini, ja se osjećam nenormalno. Sumnjam u pozitivan ishod, test ću ponoviti za koji dan i nekako pretpostavljam da će se tada pokazati negativnim. Termin kod ginekologa mi je trenutno predaleko, koliko ja gorim od znatiželje. 
    Ono što sam ja pronašla je biokemijska trudnoća, Al ne znam je li to vezano samo za IVF ili i za prirodne trudnoće…
    Svaki savjet i lijepa riječ je dobrodošla… Hvala.

  • anamarija0402

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, imam upit. Naime kasnila mi je menga i prošli mjesec 26 dana, ali je onda stigla i normalno trajala 5 dana. Ovaj mjesec je ponovno kasnila 22 dana i onda došla. Prvo je bila tamno smeđe boje onako čokoladne i to vrlo malo i više se vidjelo kad bi se obrisala. Nakon toga je bila malo crvenija i malo više, ali ni to nije dugo trajalo pa je opet prešla u neko svjetlo roza krvarenje pa opet smeđe i tako se izmjenjuje. Na ulošku je uvijek vidljivo svega par kapi dok se više vidi kad se obrišem. Ono što sam primijetila zadnjih par dana je neki osjećaj punoće ili napuhanosti u trbuhu i neki pritisak u donjem djelu trbuha. Nisam imala grčeve kakve inače imam kad imam mengu. I grudi imam dojam da su više nabujale. Apetit mi je nekad okej a nekad mi je muka i imam osjećaj da ću se ispovračati isto kao i promjene raspoloženja i umor. Ginekologici idem na pregled, ali ne mogu dočekat taj pregled i ne znam dali da provjerim testom. Radila sam ga par dana nakon izostanka i bio je negativan, ali nakon toga je došla ova čudna menga koju nikad nisam imala. Nemam nikakve probleme inače da bi mi moglo od toga biti. Trenutno sam na 13-om danu “menge”.
    Dobro bi mi došao bilo koji savjet

  • bubamara_20

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hej zene ovako trebala sam dobit 17.6.dobila sam 15.6. 2 dana mi je poranilo.Imali smo odnose za vrijeme plodni dana i na dan ovulacije.Medjutim noc prije sto sam dobila imala sam tackasto svijetlo rozo na gacama sutri dan sam imala mrljicu rozkastu onda sam pocela krvariti drugi dan je bilo obilnije a evo 3ci dan cas ima cas nema malo rozo pa smeđkasto nije obilno znali neko o cemu je rijec.Grudi su mi osjetljivije i nekako vece stomak me je bolio muklo prvi dan i podje mi se kao grciti donji dio stomaka.Radimo na bebici pa ne znam sta bi moglo biti hvalaa

  • zhaviaI

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav. U nedjelju(prije dva dana) napravila sam test za ranije otkrivanje trudnoce, bio je pozitivan s jako jako svijetlom crtom. Htjela sam biti sigurna i kupila sam digitalni test koji je pokazao minus. U silnom stresu sam jucer (ponedjeljak) otisla kupiti jos jedan za ranije otkrivanje na kojem je opet bila svijetla crta (pozitivan) ali kasnije mi se pojavila krv (nije klasicna menstruacija) danas ujutro (utorak) sam opet napravila digitalni koji pokazuje minus. Krvarenje je i danas (drugi dan). Sto to sve znaci? Jako sam zabrinuta a ginekologinju ne mogu dobiti stalno mi je zauzeto. Hvala unaprijed!

  • Avatar Noir

    Noir

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    zhaviaI

    Lijep pozdrav. U nedjelju(prije dva dana) napravila sam test za ranije otkrivanje trudnoce, bio je pozitivan s jako jako svijetlom crtom. Htjela sam biti sigurna i kupila sam digitalni test koji je pokazao minus. U silnom stresu sam jucer (ponedjeljak) otisla kupiti jos jedan za ranije otkrivanje na kojem je opet bila svijetla crta (pozitivan) ali kasnije mi se pojavila krv (nije klasicna menstruacija) danas ujutro (utorak) sam opet napravila digitalni koji pokazuje minus. Krvarenje je i danas (drugi dan). Sto to sve znaci? Jako sam zabrinuta a ginekologinju ne mogu dobiti stalno mi je zauzeto. Hvala unaprijed!


    Izvadite betu danas i za dva dana. To je jos rano i ginekolog ne moze skoro nista vidjeti.

    3/23 želimo bebu
    dečko 💙
    [tickerfactory.com]

  • martyyy

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav zene moje drage… u velikoj sam dilemi pa ako mi mozete ikako pomoci ili ako je netko imao slicno iskustvo…
    Unaprijed oprostite na duzem postu! 
    Decko i ja smo imali nezasticen odnos ovaj mjesec u vrijeme plodnih dana (zelimo bebu)… par dana nakon ovulacije pocela sam na sebi primjecivati promjene (natecene grudi, umor, lagana bol u jajniku), par dana prije ocekivane menstruacije napravila sam test koji je pokazao laganu drugu crticu, nakon dan ili dva napravila sam opet te je rezultat bio identican opet lagana crtica… bilo je svakako prerano za testove ali opet se to “nesto” pokazalo…. 2 dana prije ocekivane menstruacije prokrvarila sam uz jake grceve sa obje strane koji nisu prestajali par sati cak ni uz brufene (inace me boli uvijek kod jednog jajnika i uz tabletu bol nestane)… krvarenje je bilo crveno i obilnije nego sto bi bilo implatancijsko no trajalo je samo 3 dana (inace  mi menstruacija traje 6 dana). Nakon krvarenja napravila sam opet test koji je bio 3x tamniji nego ovi prethodni…. Zanima me jel netko imao slicnu situaciju?? Jel moguce da sam trudna i da sam imala menstruaciju?? 
    Svaki odgovor bi mi dobro dosao jer sam jako zbunjena trenutno…. 
    Hvala vam unaprijed <3 

  • beba2023

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav.
    Nova sam ovdje i prvi put da ostavljam komentar ,iako znam visiti na forumima od kad smo poceli raditi na bebi.
    Naime vec treci ciklus je prosao da nismo uspjeli. 
    Ne znam da li je to radi prevelike zelje pa se ne mogu opustiti ili radim nesto krivo.
    Pokusala sam prosli ciklus i sa trakicama za ovulaciju i ispada kao da smo opet omasili jer ja sam dobila menstruaciju.
    Trenutno mi je 5 dan menstruacije i danas mi je bila onako sluz bas rastezljiva kao u ovulaciji.napravila test na ovulaciju bio negativan.zbunjuje me ta rastezljiva sluz i ne znam da li se trebamo baciti na posao iako mi nije menstruacija zavrsila i jos mi curi.povecana zelja za seksom jucer i danas.

  • manu11

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    beba2023

    Pozdrav.
    Nova sam ovdje i prvi put da ostavljam komentar ,iako znam visiti na forumima od kad smo poceli raditi na bebi.
    Naime vec treci ciklus je prosao da nismo uspjeli.
    Ne znam da li je to radi prevelike zelje pa se ne mogu opustiti ili radim nesto krivo.
    Pokusala sam prosli ciklus i sa trakicama za ovulaciju i ispada kao da smo opet omasili jer ja sam dobila menstruaciju.
    Trenutno mi je 5 dan menstruacije i danas mi je bila onako sluz bas rastezljiva kao u ovulaciji.napravila test na ovulaciju bio negativan.zbunjuje me ta rastezljiva sluz i ne znam da li se trebamo baciti na posao iako mi nije menstruacija zavrsila i jos mi curi.povecana zelja za seksom jucer i danas.


    Pozzic :)
    Tijekom mjesecnice iz tijela izlazi neoplodjena jajna stanica zajedno sa endometrijem. Pri kraju mjesecnice nema šanse za ovulacijom (puknucem-ispustanjem zrele jajne stanice) jer ona mora prvo sazrijeti, za sto joj je potrebno barem 10ak dana. Tako da mislim da ti to ne moze biti ovulacijska sluz.
    Sto se tice 3 mjeseca pokusavanja, nije to nikakav razlog za brigu…tek nakon 1 godine pokusavanja bez uspjeha je vrijeme za neke osnovne pretrage i istrazivanja.
    Samo opusteno i bez brige, doci ce bebac u pravo vrijeme

    [tickerfactory.com]
    It's a boy 💙

  • nix99125

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Poz nova sam 
    Imala sam zadnju men od 10.-15.11
    Ciklus 28-33
    Naime ova je trebala doc 12.12 ali dosla je 13. Svega 2 kapi cjeli dan i noc drugi dan (14.) normlano kao i inace nista preobilno. 15(jucer) nista jedva da ide i zapravo je smeđe na ulošku. Danas (16.) ista stvar nista neide a kao 4 dan je po kalendaru. Mame moze neki savjet ne mogu odbacit trudnoću kad radimo na tome ali ne zelim razočarenje -😏😏😏

  • nix99125

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    nix99125

    Poz nova sam
    Imala sam zadnju men od 10.-15.11
    Ciklus 28-33
    Naime ova je trebala doc 12.12 ali dosla je 13. Svega 2 kapi cjeli dan i noc drugi dan (14.) normlano kao i inace nista preobilno. 15(jucer) nista jedva da ide i zapravo je smeđe na ulošku. Danas (16.) ista stvar nista neide a kao 4 dan je po kalendaru. Mame moze neki savjet ne mogu odbacit trudnoću kad radimo na tome ali ne zelim razočarenje -😏😏😏


    Da napomenem simptoma nikakvih nit grudi nit bolovi u trbuhu niti u pmsu niti kad sam dobila bas kao da se nista ne događa inace su bolne i grudi bole 🤔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.