Menstruacija a trudna😮😮

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lanaklaric

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Drage mame 
    Znaci dobila sam M 7.4 a krenula je tako da sam našla kapljicu na gaćicama stavila uložak iscurila kapljica i prestalo do sutra dan sutra dan je bilo kao Menga Al ne tako intezivno i dns isto samo kad se brišem.Imam lagane ko menstrualne grčeve.Taman išla na kavu kod mame i pričam joj Kj mi se dešava i ona meni da nisi možda trudna i sad mene zanima dal je moguće da sam trudna a imam Mengu?

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Kad si trebala dobiti menstruaciju?
    Moguce da je implantacijsko krvarenje, a mozda samo nesto sto prethodi menstruaciji.
    Ti najbolje znas da li si imala nezasticene odnose i postoji li mogucnost trudnoce. Ako postoji mogucnost, napravi test.
    Svako krvarenje u trudnoci je upravo to, krvarenje u trudnoci a ne menstruacija..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Lanaklaric

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    dea32

    Kad si trebala dobiti menstruaciju?
    Moguce da je implantacijsko krvarenje, a mozda samo nesto sto prethodi menstruaciji.
    Ti najbolje znas da li si imala nezasticene odnose i postoji li mogucnost trudnoce. Ako postoji mogucnost, napravi test.
    Svako krvarenje u trudnoci je upravo to, krvarenje u trudnoci a ne menstruacija..


    Mi radimo na bebi pa si ne želim previše umišljat Al ovaj put sam znala nekako da je i onda dođu te 2 kapiljice i odma stavim uložak i rastužim se par sati kasnije odem na toalet na ulošku ništa i onda se razveselim pa Neznam dali psiha može imat veze s time?

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Zene znaju krvariti u trudnoci u vrijeme kad bi, da nisu trudne, imale menstruaciju. Ali to se razlikuje od menstruacije.
    Ako ste radili na bebi svakako napravi test. Iz odgovora nisam uspjela shvatiti jesi 7.4 trebala dobiti ili ne, da li ti kasni ili tek treba doci.. Test je najbolje napraviti na 1. dan izostanka ciklusa, a mozes i nakon par dana kasnjenja. 
    Najpouzdanije je izvaditi krv za beta hcg.
    Psiha i stres moze naravno utjecat na cikluse

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Ja sam trebala dobiti 15.12.menstruaciju i isto mi je tak bilo malo krvi i samo kad sam se obrisala malo krvi…to je trajalo par dana, nisam znala kaj mi je i na kraje se ispostavilo da sam trudna :) test sam radila 26.12.; čekala sam hoće li doći prava menstruacija ili ne. hvala Bogu nije došla :)

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • nez.ni.sama

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage moje..imam jedno pitanje jer vise ni sama nez sta da radim
    Prije otp mjesec dana sam radila test za trudnocu i sva 3 bila su pozitivna dosla sam kod ginekologa koji mi je rekao da je jos prerano da se vidi isla sam vaditi betu hcg medutim bila je negativna..sljedecu M trebala sam tobiti 23. Ili 24.8 medutim dosla je 27.8. I sada i dalje traje..primjetila sam da je nekako cudnjikava tamnije je boje ne ulosku gotovo da je nije bilo jucer navecer sam primjetila da je nekako jaca i da je kao normalna menstruacija…jel moguce da sam trudna onda ili ne 

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Ako su testovi pokazali plus, a beta nakon toga negativna, onda nisi trudna jer je beta 100% pouzdana.. Moguce da i jesi bila trudna pa je beta u meduvremenu pala jer je doslo do spontanog, odnosno, moguce da je bila biokemijska trudnoca..

    [lilypie.com]

  • ana2312

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok,ja sam nova ovdije i zanima me nesto.Ja i decko planiramo imati dijete i jednom smo uspijeli ali sam imala spontani i pokusavamo za drugi put,nisam napravila test.
    Trebala sam dobiti mengu 27.09 ali je uranila 3 dana krvarila sam samo prvi dan i nesta malo drugi dan a ostale dane jedino kada bi se obrisala bilo bi samo na papiru krvi a na uslosku smedi iscijedak pa me zanima dali postoji mogucnost da sam trudna ili je to bila menga.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    ana2312

    Bok,ja sam nova ovdije i zanima me nesto.Ja i decko planiramo imati dijete i jednom smo uspijeli ali sam imala spontani i pokusavamo za drugi put,nisam napravila test.
    Trebala sam dobiti mengu 27.09 ali je uranila 3 dana krvarila sam samo prvi dan i nesta malo drugi dan a ostale dane jedino kada bi se obrisala bilo bi samo na papiru krvi a na uslosku smedi iscijedak pa me zanima dali postoji mogucnost da sam trudna ili je to bila menga.


    Napravi test 😁

  • nani.nani

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Caoo, ja sam nova ovdjeee. Već neko vrijeme pokušavamo da ostanemo 🤰, međutim ne polazi nam baš za rukom. U ovom mjesecu smo imali odnose u plodnim danima, a ja se osjećam skroz čudno, grudi su mi otečene, stalno sam pospana (spavam po 13-14h), ponekad imam neke mučnine, ali ne povraćam, slabije jedem (inače jedem dosta više)… Ehh sad, stvar je da sam dobila u očekivanom terminu, što me opet rastužilo. Međutim, menstruacija je skroz čudna, čas ide - čas ne ide, čas je više kao crveno, čas blijedo rozo, nije mi nikada prije ovako bilo i plus nemam bolove kakve inače imam kada dobijem.
    Nadam se trudnoći, pa da vidim šta vi mislite da li je moguće da sam🤰 ili je to sve samo moja psiha… 
    Test ću uraditi svakako, dok ovo prestane da me zeza, jer čas ima-čas nema, pa čekam da mogu fino uraditi… 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.