Menstruacija a trudna😮😮

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Džuli365

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Curke trebam vase misljenje!
    dobila sam 4 dana ranije stim da inace imam puno obilnije, ovo je dva dana brljanja, treci dan malo vise, a cetvrti evo staje. Radimo na bebi, ovo je nakon ovulacije 10 dana. I to je nakon prve odkako smo krenuli. Nikad tako malo nije bilo. 10 dan nakon ovulacije sam je dobila. Da li je moguce da je implatacijsko?

    I da 2 dana sam imala prisutne i ugruske ne puno al ih je bilo?

  • anonimno1

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Imala sam menstruaciju tokom spolnog odnosa. Jako sam mlada pa ne znam kako stvari funkcijonisu. Bojim se cak da uzmem test za trudnoću. Naime ja sam vec 2 meseca dobivala nakon spolnog odnosa al sad mi kasni vec 3 dana ne znam šta da radim, grudi me prejako bole a i stomak mi je malo porastao mada mozda je to zbog tableta kojih pijem da bih se udebljala malo jer sam baš mršava. U svakom slucaju čitala sam da menstruacija moze da mi kasni zbog toga što se pregiše stresiram ali grudi me prejako bole i sve to. 

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    anonimno1

    Imala sam menstruaciju tokom spolnog odnosa. Jako sam mlada pa ne znam kako stvari funkcijonisu. Bojim se cak da uzmem test za trudnoću. Naime ja sam vec 2 meseca dobivala nakon spolnog odnosa al sad mi kasni vec 3 dana ne znam šta da radim, grudi me prejako bole a i stomak mi je malo porastao mada mozda je to zbog tableta kojih pijem da bih se udebljala malo jer sam baš mršava. U svakom slucaju čitala sam da menstruacija moze da mi kasni zbog toga što se pregiše stresiram ali grudi me prejako bole i sve to.


    Ako si imala menstruaciju prilikom seksa, sanse da si trudna su stvarno nikakve, nemoj da se zamaras, a kasni ti na nervnoj bazi od svog tog razmisljanja stresiranja a moze bit i zbog tih tableta… grudi te bole od tog nabijenog progesterona, da te ne peglam, zaboravi na trudnocu, malo se okupiraj necim drugim i doci ce M…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • anonimno1

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    anonimno1

    Imala sam menstruaciju tokom spolnog odnosa. Jako sam mlada pa ne znam kako stvari funkcijonisu. Bojim se cak da uzmem test za trudnoću. Naime ja sam vec 2 meseca dobivala nakon spolnog odnosa al sad mi kasni vec 3 dana ne znam šta da radim, grudi me prejako bole a i stomak mi je malo porastao mada mozda je to zbog tableta kojih pijem da bih se udebljala malo jer sam baš mršava. U svakom slucaju čitala sam da menstruacija moze da mi kasni zbog toga što se pregiše stresiram ali grudi me prejako bole i sve to.

    Ako si imala menstruaciju prilikom seksa, sanse da si trudna su stvarno nikakve, nemoj da se zamaras, a kasni ti na nervnoj bazi od svog tog razmisljanja stresiranja a moze bit i zbog tih tableta… grudi te bole od tog nabijenog progesterona, da te ne peglam, zaboravi na trudnocu, malo se okupiraj necim drugim i doci ce M…


    Pa hvala ti puno za odgovore iskreno sad mi je nekako bolje

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    anonimno1

    SAYuRI

    anonimno1

    Imala sam menstruaciju tokom spolnog odnosa. Jako sam mlada pa ne znam kako stvari funkcijonisu. Bojim se cak da uzmem test za trudnoću. Naime ja sam vec 2 meseca dobivala nakon spolnog odnosa al sad mi kasni vec 3 dana ne znam šta da radim, grudi me prejako bole a i stomak mi je malo porastao mada mozda je to zbog tableta kojih pijem da bih se udebljala malo jer sam baš mršava. U svakom slucaju čitala sam da menstruacija moze da mi kasni zbog toga što se pregiše stresiram ali grudi me prejako bole i sve to.

    Ako si imala menstruaciju prilikom seksa, sanse da si trudna su stvarno nikakve, nemoj da se zamaras, a kasni ti na nervnoj bazi od svog tog razmisljanja stresiranja a moze bit i zbog tih tableta… grudi te bole od tog nabijenog progesterona, da te ne peglam, zaboravi na trudnocu, malo se okupiraj necim drugim i doci ce M…

    Pa hvala ti puno za odgovore iskreno sad mi je nekako bolje


    Ma ne misli uopste, doci ce M, nema govora o trudnoci..

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • dajana1996

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure. Pitanje i misljenje :)
    Vec 5 mjeseci radimo na trudnoci ali nista.Ciklus mi traje 30-33 dana.Ovaj mjesec sam imala jake bolove u donjem dijelu ledja i glavobolje ( sto nikad nemam) tako da sam mislila da sam trudna. 29i dan ciklusa uradim test, negativan.Sutradan dobijem mentruaciju.Prvi dan normalna, drugi dan manje ali tu je to.U toku noci u 5 me probude jaki bolovi.Savijala sam se do 7. Nikakva tableta nije pomogla. Inace nemam tako jake bolove a i cudni su bili, kao da su mi jajnici se uklještili. Treci dan cio dan nista. Uradim u toku dana test, negativan. U toku noci nista opet ali kada sam ustala, ispao je ugrusak. U toku dana cetvrtog opet skoro pa nista. Meni inace traje 6 dana i ide mi dostaa uvijek.Ne znam postoji li sansa da sam trudna, iako su ova dva testa negativna bila.Da li da uradim opet test ? :/
    Hvalaa na odgovoru :)

  • dajana1996

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    ivana10.7

    Zdravo nova sam ovdje.
    Ja i suprug radimo na bebi vec 5 mj i nikako nam ne uspjeva.
    Inace mi menga normalna i redovita ovaj mj sam dobila 13.7 i inace mi traje 5 dana ali ovaj mj je trajala 3 dana i to prva 2 dana bila srednje bi nebi inace imam jako krvarenje prvih par dana al ovaj mj bila cudna 2 dan sam imala gusti iscjedak i to je to
    Pa me zanima jel je itko imala slicna iskustva
    I sto bi to 

    I kod mene je slicno. Je li trudnoca ? :) 

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    dajana1996

    Pozdrav cure. Pitanje i misljenje :)
    Vec 5 mjeseci radimo na trudnoci ali nista.Ciklus mi traje 30-33 dana.Ovaj mjesec sam imala jake bolove u donjem dijelu ledja i glavobolje ( sto nikad nemam) tako da sam mislila da sam trudna. 29i dan ciklusa uradim test, negativan.Sutradan dobijem mentruaciju.Prvi dan normalna, drugi dan manje ali tu je to.U toku noci u 5 me probude jaki bolovi.Savijala sam se do 7. Nikakva tableta nije pomogla. Inace nemam tako jake bolove a i cudni su bili, kao da su mi jajnici se uklještili. Treci dan cio dan nista. Uradim u toku dana test, negativan. U toku noci nista opet ali kada sam ustala, ispao je ugrusak. U toku dana cetvrtog opet skoro pa nista. Meni inace traje 6 dana i ide mi dostaa uvijek.Ne znam postoji li sansa da sam trudna, iako su ova dva testa negativna bila.Da li da uradim opet test ? :/
    Hvalaa na odgovoru :)


    Ne postoji sansa, nesto je drugo u pitanju…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • DžejDi

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage moje
    Imam pitanje za vas, partner i ja već neko vrijeme radimo na teudnoći, svaki ciklus mi je u dan, 28 dana ciklusa, trebala sam da dobijem 24.11., međutim grudi me nenormalno bole i odlučila sam da odradim test 21.11., clear blue, na testu se prvo pokazala linija kao da je pozitivan, pa je nestala i onda se ponovo pojavila nakon 5minuta, ali ne toliko uočljiva..
    Ne dugo nakon toga, odem da piškim i na papiru vidim krv, po svemu izgleda kao da je redovna menstruacija..
    Molim vas recite mi šta mislite da li je moguća teudnoća pored ovoga? Da li ponovo da radim test? Da li da sačekam koji dan?
    Molim Boga da jesam trudna 🙏🏻

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    DžejDi

    Drage moje
    Imam pitanje za vas, partner i ja već neko vrijeme radimo na teudnoći, svaki ciklus mi je u dan, 28 dana ciklusa, trebala sam da dobijem 24.11., međutim grudi me nenormalno bole i odlučila sam da odradim test 21.11., clear blue, na testu se prvo pokazala linija kao da je pozitivan, pa je nestala i onda se ponovo pojavila nakon 5minuta, ali ne toliko uočljiva..
    Ne dugo nakon toga, odem da piškim i na papiru vidim krv, po svemu izgleda kao da je redovna menstruacija..
    Molim vas recite mi šta mislite da li je moguća teudnoća pored ovoga? Da li ponovo da radim test? Da li da sačekam koji dan?
    Molim Boga da jesam trudna 🙏🏻


    Ponovi test… i to neki drugi test da nije Clear Blue…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.