Menstruacija a trudna😮😮

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • suzica2233

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mame,imam pitanje..sve u svemu imam dosta neredovne men. Medjutim u prosincu sam dobila 4 i sve je bilo okej,muz i ja se nakon toga nismo pazili jer stvarno zelimo bebicu a kako je on na terenu nismo bas svaki mjesec skupa. Ovaj mjesec mi je dosta kasnila na sto smo se ponadali ,napravili 2 testa i oba bila negativna. 13-og ujutro evo vjestice,trajala 4 dana kao i obicno nista vise nista manje. Od kada je zavrsila svaki dan ostra probadanja dolje,vise kao i pritisak na ledja,o mucninama i glavobolji da ne pricam,te sam primjetila da sam uz svu muku dobila kilu a to je za mene previse jer vec 3 godi e samo padam na kilazi a gore nikako..Dali mislite da je ipak moguca trudnoca uz sve to i dali moram bas cekati iducu m. ili bi mogla napraviti test ili izvaditi betu koja bi pokazala da se veselim sa razlogom? Nisam nova u ovome,imam dvoje prekrasne djece alii zarko zelim jos pa se ne zelim nadati ako je to sve u mojoj glavi.

    16.05.2016 💁‍♂️
    14.11.2019 💁‍♀️

  • eni233

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    suzica2233

    Mame,imam pitanje..sve u svemu imam dosta neredovne men. Medjutim u prosincu sam dobila 4 i sve je bilo okej,muz i ja se nakon toga nismo pazili jer stvarno zelimo bebicu a kako je on na terenu nismo bas svaki mjesec skupa. Ovaj mjesec mi je dosta kasnila na sto smo se ponadali ,napravili 2 testa i oba bila negativna. 13-og ujutro evo vjestice,trajala 4 dana kao i obicno nista vise nista manje. Od kada je zavrsila svaki dan ostra probadanja dolje,vise kao i pritisak na ledja,o mucninama i glavobolji da ne pricam,te sam primjetila da sam uz svu muku dobila kilu a to je za mene previse jer vec 3 godi e samo padam na kilazi a gore nikako..Dali mislite da je ipak moguca trudnoca uz sve to i dali moram bas cekati iducu m. ili bi mogla napraviti test ili izvaditi betu koja bi pokazala da se veselim sa razlogom? Nisam nova u ovome,imam dvoje prekrasne djece alii zarko zelim jos pa se ne zelim nadati ako je to sve u mojoj glavi.


    Pa probaj napraviti test još jednom ako bude negativan , idi na vađenje bete, čitala sam da je puno žena imalo menstruaciju a bile su na kraju trudne , i onda onu sljedeću nisu dobile .. tako da sve je moguće

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • regica123

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    eni233

    suzica2233

    Mame,imam pitanje..sve u svemu imam dosta neredovne men. Medjutim u prosincu sam dobila 4 i sve je bilo okej,muz i ja se nakon toga nismo pazili jer stvarno zelimo bebicu a kako je on na terenu nismo bas svaki mjesec skupa. Ovaj mjesec mi je dosta kasnila na sto smo se ponadali ,napravili 2 testa i oba bila negativna. 13-og ujutro evo vjestice,trajala 4 dana kao i obicno nista vise nista manje. Od kada je zavrsila svaki dan ostra probadanja dolje,vise kao i pritisak na ledja,o mucninama i glavobolji da ne pricam,te sam primjetila da sam uz svu muku dobila kilu a to je za mene previse jer vec 3 godi e samo padam na kilazi a gore nikako..Dali mislite da je ipak moguca trudnoca uz sve to i dali moram bas cekati iducu m. ili bi mogla napraviti test ili izvaditi betu koja bi pokazala da se veselim sa razlogom? Nisam nova u ovome,imam dvoje prekrasne djece alii zarko zelim jos pa se ne zelim nadati ako je to sve u mojoj glavi.

    Pa probaj napraviti test još jednom ako bude negativan , idi na vađenje bete, čitala sam da je puno žena imalo menstruaciju a bile su na kraju trudne , i onda onu sljedeću nisu dobile .. tako da sve je moguće


    Malo je glup naziv ove teme. Ne moze se imati menstruacija u trudnoci, ali mogu se imati krvarenja nalik menstruaciji, a uzroci su razliciti-najcesci je hematom.

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • Avatar GIRL22

    GIRL22

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Vjerujem da bi bolji naziv bio krvarenje u trudnoći il nešto slično 🤷🏻‍♀️

    💙 - 2019
    we made a family
    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;51;28/st/20191113/dt/6/n//k/78f3/age.png [tickerfactory.com]

  • Sunčica2

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage ženice,
    Imam sljedeću situaciju, zadnja M 7.-11.1., ovulacija 22.1. (pratim trakicama za ovulaciju) u to vrijeme ciljani nezaštićeni odnosi. Inače imam jako obilne M, 6.2. sam dobila M ali ni četvrtinu krvarenja kao inače. Grudi me prestanu boliti obično odmah prvi dan ali sad to nije slučaj pa sam napravila test i plusić se odmah pokazao. Kolike su šanse da je u pitanju trudnoća? Naručena sam kog gine 3.3

  • Monik

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    Nova sam ovdje i vec sada lagano luda.
    MN i ja pokusavamo dobiti bebu. Zadnja m 5.3 ciklus 30 dana.
    I sad zadnjih 10dana sve neki cudni simptomi… Mucnine, slabost odlazak na wc svakih 5 min, napravim test popodnevnim urinom dan prije ocekivane m i blago vidljiva druga crtica. Danas ujutro procurim bas kao prava m, napravim sad test i negativan je, radi li se tu o biokemijskoj ili ipak mozda ima nade da sam trudna, da je test pogrijesio.. 

    Monik

  • anonimna.cura

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav, zanima me jedna stvar..U zadnjih mjesec dana imam vrtoglavice i jako visok tlak i otkucaje srca.. M sam trebala dobiti 7.4 i tako je i bilo te sam dobila 7.4 i trajala mi je do 10.4 i cjeli dan je nije bilo, a dosla mi je 11.4 i i skroz je svjetla boja i cudnjikavog je mirisa nije kao prije.M mi uvijek kasni od 10-15 dana a sad je tocno na vrijeme, pa me sokiralo. I svako malo me vrtoglavica vata i povraca mi se i imam jake grčeve u donjem djelu..Ova M je drukcija od ostalih.. Ne znam sto da radim.. Jeli moguca trudnoca u ovom slučaju ili nije.. Hvalaa

  • Avatar Marija_94

    Marija_94

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    anonimna.cura

    Pozdrav, zanima me jedna stvar..U zadnjih mjesec dana imam vrtoglavice i jako visok tlak i otkucaje srca.. M sam trebala dobiti 7.4 i tako je i bilo te sam dobila 7.4 i trajala mi je do 10.4 i cjeli dan je nije bilo, a dosla mi je 11.4 i i skroz je svjetla boja i cudnjikavog je mirisa nije kao prije.M mi uvijek kasni od 10-15 dana a sad je tocno na vrijeme, pa me sokiralo. I svako malo me vrtoglavica vata i povraca mi se i imam jake grčeve u donjem djelu..Ova M je drukcija od ostalih.. Ne znam sto da radim.. Jeli moguca trudnoca u ovom slučaju ili nije.. Hvalaa


    Napravi test pa ces znati.

    [tickerfactory.com]

  • anonimna.cura

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Marija_94

    anonimna.cura

    Pozdrav, zanima me jedna stvar..U zadnjih mjesec dana imam vrtoglavice i jako visok tlak i otkucaje srca.. M sam trebala dobiti 7.4 i tako je i bilo te sam dobila 7.4 i trajala mi je do 10.4 i cjeli dan je nije bilo, a dosla mi je 11.4 i i skroz je svjetla boja i cudnjikavog je mirisa nije kao prije.M mi uvijek kasni od 10-15 dana a sad je tocno na vrijeme, pa me sokiralo. I svako malo me vrtoglavica vata i povraca mi se i imam jake grčeve u donjem djelu..Ova M je drukcija od ostalih.. Ne znam sto da radim.. Jeli moguca trudnoca u ovom slučaju ili nije.. Hvalaa

    Napravi test pa ces znati.


    Radim al je negativan a kod ginekologa sam tek kraj 6 mj 

  • Avatar Marija_94

    Marija_94

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    anonimna.cura

    Marija_94

    anonimna.cura

    Pozdrav, zanima me jedna stvar..U zadnjih mjesec dana imam vrtoglavice i jako visok tlak i otkucaje srca.. M sam trebala dobiti 7.4 i tako je i bilo te sam dobila 7.4 i trajala mi je do 10.4 i cjeli dan je nije bilo, a dosla mi je 11.4 i i skroz je svjetla boja i cudnjikavog je mirisa nije kao prije.M mi uvijek kasni od 10-15 dana a sad je tocno na vrijeme, pa me sokiralo. I svako malo me vrtoglavica vata i povraca mi se i imam jake grčeve u donjem djelu..Ova M je drukcija od ostalih.. Ne znam sto da radim.. Jeli moguca trudnoca u ovom slučaju ili nije.. Hvalaa

    Napravi test pa ces znati.

    Radim al je negativan a kod ginekologa sam tek kraj 6 mj


    Onda nisi trudna, a za vrtoglavice i tlak se najbolje javiti doktoru opce medicine za daljnje pretrage. 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.