Menstruacija a trudna😮😮

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    nix99125

    nix99125

    Poz nova sam
    Imala sam zadnju men od 10.-15.11
    Ciklus 28-33
    Naime ova je trebala doc 12.12 ali dosla je 13. Svega 2 kapi cjeli dan i noc drugi dan (14.) normlano kao i inace nista preobilno. 15(jucer) nista jedva da ide i zapravo je smeđe na ulošku. Danas (16.) ista stvar nista neide a kao 4 dan je po kalendaru. Mame moze neki savjet ne mogu odbacit trudnoću kad radimo na tome ali ne zelim razočarenje -😏😏😏

    Da napomenem simptoma nikakvih nit grudi nit bolovi u trbuhu niti u pmsu niti kad sam dobila bas kao da se nista ne događa inace su bolne i grudi bole 🤔


    Je li test negativan? Meni to po opisu ne zvuci kao menstruacija hmm

    Baby P 03/21 💙

  • m.ich

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    nix99125

    Poz nova sam
    Imala sam zadnju men od 10.-15.11
    Ciklus 28-33
    Naime ova je trebala doc 12.12 ali dosla je 13. Svega 2 kapi cjeli dan i noc drugi dan (14.) normlano kao i inace nista preobilno. 15(jucer) nista jedva da ide i zapravo je smeđe na ulošku. Danas (16.) ista stvar nista neide a kao 4 dan je po kalendaru. Mame moze neki savjet ne mogu odbacit trudnoću kad radimo na tome ali ne zelim razočarenje -😏😏😏


    Hej draga istu situaciju sam imala i ja u travnju. Inače imala obilna krvarenja, ali taj put kao i u tvojoj situaciji. Doslovno sam mogla jedan ulozak imati 7 dana i jos nebi bio ni napola pun.  Krvarenje jako čudne teksture i boje.. Sve u svemu ja sam radila test u to vrijeme kad sam krvarila i pokazao se negativnim. Isto tako razočarenje jer smo radili bebi. Idući mjesec iznenađenje - izostanak i pozitivan test. 
    Ja sam govorila da je to neki znak, i imala to nekako u podsvijesti, pa evo nadam se da bude i u tvome slučaju tako. 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.