Menstruacija a trudna😮😮

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ivana10.7

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zdravo nova sam ovdje.
    Ja i suprug radimo na bebi vec 5 mj i nikako nam ne uspjeva.
    Inace mi menga normalna i redovita ovaj mj sam dobila 13.7 i inace mi traje 5 dana ali ovaj mj je trajala 3 dana i to prva 2 dana bila srednje bi nebi inace imam jako krvarenje prvih par dana al ovaj mj bila cudna 2 dan sam imala gusti iscjedak i to je to
    Pa me zanima jel je itko imala slicna iskustva 
    I sto bi to moglo biti

  • DjevojkaD

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 26.lipnja (dan nakon ovulacije) imala sam nezasticen odnos u kojem je decko svrsio u mene. Iducu mjesecnicu sam dobila 7.srpnja ali nije bila obilna kao inace ali bolovi taj dan su bili jaki. Tjedan nakon mjesecnice (od 11. do 17.srpnja cca) osjecala sam bol u trbuhu, jajnicima te mi se znalo zavrtiti u glavi…zadnjih 5 dana osjecam mucninu te sam u petak i danas povracala tokom dana. Mislite li da ima sanse za trudnocu? Isplati li se sutra vaditi beta? Hvalaaa

  • DjevojkaD

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    _Sayuri_

    DjevojkaD

    Pozdrav, 26.lipnja (dan nakon ovulacije) imala sam nezasticen odnos u kojem je decko svrsio u mene. Iducu mjesecnicu sam dobila 7.srpnja ali nije bila obilna kao inace ali bolovi taj dan su bili jaki. Tjedan nakon mjesecnice (od 11. do 17.srpnja cca) osjecala sam bol u trbuhu, jajnicima te mi se znalo zavrtiti u glavi…zadnjih 5 dana osjecam mucninu te sam u petak i danas povracala tokom dana. Mislite li da ima sanse za trudnocu? Isplati li se sutra vaditi beta? Hvalaaa

    Ma uradi test zeno, jeftinije je a 7 dana poslije menge ce ti svaki pokazati pouzdano..


    Radim ga sutra ujutro pa javim 😄

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    DjevojkaD

    _Sayuri_

    DjevojkaD

    Pozdrav, 26.lipnja (dan nakon ovulacije) imala sam nezasticen odnos u kojem je decko svrsio u mene. Iducu mjesecnicu sam dobila 7.srpnja ali nije bila obilna kao inace ali bolovi taj dan su bili jaki. Tjedan nakon mjesecnice (od 11. do 17.srpnja cca) osjecala sam bol u trbuhu, jajnicima te mi se znalo zavrtiti u glavi…zadnjih 5 dana osjecam mucninu te sam u petak i danas povracala tokom dana. Mislite li da ima sanse za trudnocu? Isplati li se sutra vaditi beta? Hvalaaa

    Ma uradi test zeno, jeftinije je a 7 dana poslije menge ce ti svaki pokazati pouzdano..

    Radim ga sutra ujutro pa javim 😄


    Čekamo ☺️😜

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • monalisaa

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav djevojke, eto htjela bi čuti mišljenje na svoju situaciju, postoji li mogućnost trudnoće iako je m. Došla a prijašnjih dana prije nego je došla sam imala simptome trudnoće? Naime, kako nisam imala ovulaciju, prema preporuci ginekologa prvi put sam prošli mjesec pila Klomifen, lijek za poticanje ovulacije. Dosta dobro sam reagirala, na svakom jajniku je bio po 1 folikul, imali smo odnose prije i za vrijeme ovulacije po preporuci doktora. Tjedan dana nakon ovulacije jedan dan i noć sam imala bolove u jajnicima i donjem djelu trbuha, prvo malo, pa povremeno i onda pola sata jake bolove,nakon toga je prošlo i više nema. Neki čudni grčevi, probadanje pikanje. Nikad to nisam imala do sada. Kako sam čitala po internetu 6-10 dana nakon oplodnje dolazi do ugnježđivanja jajne stanice u maternicu te to može uzrokovati grčeve. Te par dana nakon oplodnje bradavice su osjetljive,stalno pa i sada. Sad je 2 tjedna od oplodnje, također zadnjih tjedan dana imam laganu gljivičnu infekciju, prije par dana sam imala zatvor koji je trajao 2 dana a inače ga nikad nemam. Jučer i prekjučer sam imala laganu mučninu. No danas mi je trebala doći m. I došla je. Pošto pijem Duphaston tablete već neko vrijeme za dobivanje menstruacije, doktor je rekao neka i sada pijem da taj lijek čuva trudnoću, jer ga i neke trudnice piju. E sad neznam jel mi od lijeka došla m. Pa postoji mogućnost trudnoće. Jel je test valjan za vrijeme menstruacije ili da pričekam dok prođe? Nekako još imam nade zbog navedenih simptoma prijašnjih dana. Što vi mislite? Ispričavam se na dugom postu i želim vam svima plusić na testu za one koje planiraju trudnoću. 😊 

  • monalisaa

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Hvala puno na brzom odgovoru. Najvjerojatnije onda ništa, bit će drugi put, nadam se. Napravit ću test ovih dana. Hvala i pozdrav! 

  • Aylinn

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,treba mi pomoć hitno. Jutros sam radila test, pozitivan je, menstruacija mi kasni 6 dana. Trenutno pijem antibiotike (Duoclav i Nifuran) zbog Eserihije, ne znam da li ih smijem nastavit pit zbog trudnoće. Isto tako, trebam uradit vaginalni bris, zadnji put kad sam radila imala sam infekciju. Sad ne znam da li smijem odma radit bris posto je trudnoća jako mala (otprilike 5 sedmica). Sva sam uplašena, bojim se komplikacija.

  • Aylinn

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    _Sayuri_

    Aylinn

    Pozdrav cure,treba mi pomoć hitno. Jutros sam radila test, pozitivan je, menstruacija mi kasni 6 dana. Trenutno pijem antibiotike (Duoclav i Nifuran) zbog Eserihije, ne znam da li ih smijem nastavit pit zbog trudnoće. Isto tako, trebam uradit vaginalni bris, zadnji put kad sam radila imala sam infekciju. Sad ne znam da li smijem odma radit bris posto je trudnoća jako mala (otprilike 5 sedmica). Sva sam uplašena, bojim se komplikacija.

    Bris mozes raditi i to bolje sto prije upravo zbog te infekcije, da se na vrijeme reaguje mada pijes vec antibiotike… ta dva lijeka su jaka a u tako ranoj trudnoci to bas nije dobro, kada si pocela piti antibiotike?


    Ok, narucicu se onda za bris hitno. Antibiotike pijem već 7 dana, imam strašnih problema sa infekcijama. Svaki put 100000 Eserihije u urinu plus vaginalna infekcija. Sad sam uspjela očistit Eserihiju al se bojim da će se vratit ako prekinem antibiotik. Hvala puno za brz odgovor. 

  • lea1304

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav nova sam ovdje, nezasticeni spolni odnos sam imala 10.7., ali nakon toga sam dobila mensturaciju (24.-30.7.) i 21.8., no partner nije u ta dva puta ejakulirao u mene. 21.8. je ujedno i dan kada mi je zapocela mensturacija sve je bilo normalno do 5.dana menstruacije (inace krvarim 6 dana, s tim da 7.dan imam slabije smeckasto krvarenje) kada mi se krvarenje smanjilo i promjenilo boju iz crvene u smedu. Zadnja dva dana menstruacije mi se krvarenje izmjenjivalo iz smede boje u svijetlo crvenu, te i kolicinski malo jace te malo slabije krvarenje. Strana mi je to pojava i brinem se jer inace krvarim obilno do 6.dana te me sada zanima ako mi itko moze pomoci i reci sto se to zbiva, je li moguce da se nesto poremetilo i usporilo zbog spolnog odnosa koji smo imali za vrijeme menstruacije ili da je cak u pitanju trudnoca. Test sam odradila ali ne ujutro jer sam bila jako nestrpljiva koji je ispao negativan.

  • GreenFairy

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, imam jednu dilemu. Imamo već curicu od 3 godine i pokušavamo već dugo dobiti drugo dijete, 27.4. sam imala missed i bila na kiretazi bez anestezije i ičega jer sam imala koronu i oni nisu imali doktora koji mi može dati anesteziju. (NE ZELIM NIKOM, TRAUMA DO KRAJA ZIVOTA) Ugl. Doktorica mi je rekla da pričekamo 3 mj prije nego što pokušamo opet. Menstruacija mi je kasnila 15 dana. Prošlu subotu tijekom posla osjetila sam kao da mi je neki balon puknuo i iscurio, otišla sam na WC i imala sam kaj i vidit. Sve mi je bilo prekriveno blijedorozom krvi, takvo blijedo rozi krvarenje sam imala taj dan i drugi tokom brisanja samo ujutro. Pomislila sam da sam možda imala biokemijsku il' nešto, i onda opet u srijedu, 3 dana poslije tijekom wc-a primjetim krv da mi curi. Evo sad već 3 dan imam krvarenje, prvi dan je bilo 2,3 mala ugruska, obilnija, sad 3.  dan krv je tamnocrvene boje. Ima li tko sličnih iskustava? Planirala sam do gin. Kad krvarenje prodje, samo me zanima je li tko bio u sličnoj situaciji, jer su mi menstruacije uvijek bile redovite.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.