Menstruacija a trudna😮😮

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Monna

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Hej Kejsy pošto vidim da se razumiješ više nego ja i mnogo toga znaš i imaš naravno više iskustva.. 
    Pošto sam baš išla gledati po kalendaru … par mj unazad .. 
    Dani ciklusa mi variraju čak negdje imam 15 dana negdje 20, 21 pa negdje 26 negdje 25 negdje čak i 30 … i sve je to izmješano čak i duljina ciklusa.. tako da kalendar je uzeo prosjek koji mi se isto tako mjenja kao što sam rekla.. 
    I išla sam staviti si sad da sam ju kao dobila 17og ovog mj i automatski su mi se promijenili plodni dani i ovulacija … i ispalo je da je kad bi ovo bilo krvarenje, lažna men. I sl.. a da nisam nap test i da et nisam saznala da je trudnoca u pitanju ispalo da mi je 03.02. Ovulacija.. 
    Ja znm da to je smiješno i možda sam poludila .. al et išla sam probat pošto vidim da su mi ciklusi skroz naopako i svaki je dužina ciklusa je drugačija .. kao i sama moja menstruacija … :/ 

    👩27 🧔30
    3 mj 2021. -van.mat T 😮😞😱
    2 mj 2022. -biokemiska 😐😔
    6 mj 2022. - ➕️ ?! ❤🍀

  • Monna

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    05mj 30 - 11 D (24.05 do 02.06)
    06mj 26 - 11 D (od 23.6. do 03.07)
    07mj 26 - 8 D  (od 19.7 do 26.7)
    08mj 25 - 8 D (od 14.8 do 21.8)
    09mj 25 -8  D(od 08.09 do 15.09)
    10mj 29 - 8 D ( od 03 do 10.10)
    11mj 25 - 6 i 7  D (od 01. Do 06.11 pa opet od 26.11. Do 02.12)
    12mj 28 - 6 D (24.12 do 30.12)
    01mj 24 - 7 D (17.01 do 23.01)
    Pa evo ja msm da ovo nije baš normalan ciklus bas sam isla gledat i iskreno sad me baš zanima kako i sta ce biti .. 
    Hvala puno … evo budem baš pogledala 

    👩27 🧔30
    3 mj 2021. -van.mat T 😮😞😱
    2 mj 2022. -biokemiska 😐😔
    6 mj 2022. - ➕️ ?! ❤🍀

  • Lusi

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Cao drage, vise sam luda 😅
    Ovaj mj sam menstruaciju dobila ranije nego inace i trajala mi je krace nego inace. I boja je bila neka cudna. Nakon 2 dana sam napravila test koji je negativan. Ali par dana nakon testa poceli su da kazemo neki simptomi poput muka mi je, grudi me bole i tu i tamo imam grceve. Ne znam sta da radim. Da li da ponovim test ili da sacekam jos malo jer ovo ne ubija 🤦‍♀️

    👨‍🦱26
    👱‍♀️25
    Bio. Kemijska 12/21
    ➕ 13.5 ❤️
    OTP 16.1.2023
    Dolazi nam curka 👨‍👩‍👧💖

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1408

    Prijavi adminu

    Lusi, ponovi test, možda je to bilo malo obilnije implantacijsko… a možda je jednostavno takav ciklus bio… testic će sad već sigurno pokazat pravo stanje. 

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar LoraPoznjak

    LoraPoznjak

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, zadnja menstruacija mi je bila 10.3.. onda sam imala 4.4 ponovo krvarenje, ja sam upisala da je bila menstruacija, ali oskudnija nego inace. 11.4 sam napravila test na trudnoću koji je pokazao pozitivno, 12. I 13.4 ponovljeni testovi, takodjer pozitivni. Termin kod ginekologa zakazan tek 5.5, uglavnom, jucer navecer sam na dnevnom ulosku primjetila sluzavu svijetlo crvenu krv, bolova nikakvih nemam. Nazvala sam Hitnu, rekli su mi ako nema bolova da lezim i u ponedeljak kod svog ginekologa… danas ujutro, na ulosku crvena krv, ne puno, ali ne ni malo, takodjer bez bolova. Ponovo sam zvala Hitnu, ponovo su mi rekli da ako nema bolova neka lezim i mirujem, i sutra kod svog ginekologa… jel to zabrinjavajuce? S tim da sam 2019-te u studenom imala spontani pobacaj u samom pocetku.

    [tickerfactory.com]

  • Ivana0607

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu


    Pozdrav za sve.
    10-ti dan nakon ovulacije.
    Miris svježe krvi.Netko iskustva molim vas.Hvala

  • Ivana0607

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu


    Pozdrav za sve.
    10-ti dan nakon ovulacije.
    Miris svježe krvi.
    Netko iskustva.Hvala.

  • Ivana0607

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Simba2

    Ivana0607


    Pozdrav za sve.
    10-ti dan nakon ovulacije.
    Miris svježe krvi.
    Netko iskustva.Hvala.

    moguće da je implantacijsko. koliko ti je inače lutealna? imaš li inače pred M spoting dan/dva?


    Ćao.Ciklusi su mi 26 dana.Ovako nešto slično sam imala i ovulaciji samo bez bijeloga.Možda bude malo-malo ali ne ovako.

  • Ivana0607

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Simba2

    Ivana0607


    Pozdrav za sve.
    10-ti dan nakon ovulacije.
    Miris svježe krvi.
    Netko iskustva.Hvala.

    moguće da je implantacijsko. koliko ti je inače lutealna? imaš li inače pred M spoting dan/dva?


    Sporting prije M nemam.Lutealna mislim 14 dana.

  • Ivana0607

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Simba2

    Ivana0607

    Simba2

    Ivana0607


    Pozdrav za sve.
    10-ti dan nakon ovulacije.
    Miris svježe krvi.
    Netko iskustva.Hvala.

    moguće da je implantacijsko. koliko ti je inače lutealna? imaš li inače pred M spoting dan/dva?

    Sporting prije M nemam.Lutealna mislim 14 dana.

    piški test, ali neki osjetljiviji. Javi!🍀


    U ponedjeljak bi trebala dobiti….javim naravno

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.