Menstruacija a trudna😮😮

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar marija2345

    marija2345

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    pozdrav zenice 
    nova sam ovdje molila bih vas savjete 
    imam veliki problem i ludim pomalo od toga ovako je to rodila sam 11.02  a odnose sam imala 23/24 .02 otprilike mislila sam da do prve menstruacije nemogu ostati trudna no medutim u 6 mjesecu poceli su se javljati simptomi poput mucnina smetnje kave povracanje vrtoglavice koje su malo jace bas mi se jako zamagli toliko da malo fali da se ne srusim grudi me dosta bole i izrazenije su nego inace u trbuhu sam osjetila dok sam lezala kao oni prvi udarci bebe ali mislim si da sam luda nisam ni pomisljala na mogucu trudnocu s obzirom da mi beba ima 5 mjeseci menstruaciju sam dobila mjesec i pol nakon poroda i imala sam 3,4,5,6 mjesec samo su svaki mjesec kasnile i bile su jako blage sto inace ja imam jake menstruacije i ugrusci obavezno sada trebam vase misljenje dali je ipak moguce da sam mogla ostati trudna nakon poroda kada sam imala nezasticeni odnos sto ja inace imam jake ovulacije vrlo lako ostanem trudna a cistala sam po drugim forumima i kazu da mjesec samo nakon poroda ostale trudne kaos u glavi mi imali ko od vas takvoga iskustva? dali je ipak moguce da je kriva trudnoca za blaze menstruacije i sto su kasnile svaki mjesec po par dana ? zahvaljujem se unaprijed 😍💗

  • Avatar Branky

    Branky

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ja uradila test nakon testa dobila mm a test pozitivan bio stavila sam vamo komentar a nemogu naci sad neznam jesam li trudna il

    Sara nikola erika 💕💕💕

  • Avatar jagodica123

    jagodica123

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    simba

    jagodica123

    Pozdrav svima. Jučer navečer sam imala užasne grčeve i smeđe lagano krvarenje, više kao u tragovima. Trebam dobiti za 3 dana. Danas ujutro sam napravila test i bio je pozitivan. 3 h nakon testa sam počela krvariti kao menstruaciju ali manje obilnu, dakle krv je na početku bila smeđa i jedva u tragovima i sada krvarim kao menstruaciju, crvene boje. Zanima me radi li se o biokemijskom spontanom? Bilo kakav savjet i feedback je dobrodošao pošto nemam koga pitati za ovakve stvari.

    Nažalost mislim da je biokemijska u pitanju. I ja sam imala poz test, ali blaga crta koja se nije pojačavala nakon 2-3 dana i onda je došla M.


    Treba li se nakon biokemijske ići na ginekološki pregled? 

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    marija2345

    pozdrav zenice
    nova sam ovdje molila bih vas savjete
    imam veliki problem i ludim pomalo od toga ovako je to rodila sam 11.02 a odnose sam imala 23/24 .02 otprilike mislila sam da do prve menstruacije nemogu ostati trudna no medutim u 6 mjesecu poceli su se javljati simptomi poput mucnina smetnje kave povracanje vrtoglavice koje su malo jace bas mi se jako zamagli toliko da malo fali da se ne srusim grudi me dosta bole i izrazenije su nego inace u trbuhu sam osjetila dok sam lezala kao oni prvi udarci bebe ali mislim si da sam luda nisam ni pomisljala na mogucu trudnocu s obzirom da mi beba ima 5 mjeseci menstruaciju sam dobila mjesec i pol nakon poroda i imala sam 3,4,5,6 mjesec samo su svaki mjesec kasnile i bile su jako blage sto inace ja imam jake menstruacije i ugrusci obavezno sada trebam vase misljenje dali je ipak moguce da sam mogla ostati trudna nakon poroda kada sam imala nezasticeni odnos sto ja inace imam jake ovulacije vrlo lako ostanem trudna a cistala sam po drugim forumima i kazu da mjesec samo nakon poroda ostale trudne kaos u glavi mi imali ko od vas takvoga iskustva? dali je ipak moguce da je kriva trudnoca za blaze menstruacije i sto su kasnile svaki mjesec po par dana ? zahvaljujem se unaprijed 😍💗


    Najbolje da sacekas jos nekih 4 mjeseca , pa ako opet rodis, onda si bila trudna….ili ako ti stomak krene rasti onda si trudna….a nesto dumam mozda se moze i za nekih 10-tak kuna saznati…kazu da ima taj neki test, piskis ili umocis i on ti kaze …doduse nisam sigurna moze li pouzdano pokazati nakon 4 mjeseca…🤔

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar marija2345

    marija2345

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    SAYURI

    marija2345

    pozdrav zenice
    nova sam ovdje molila bih vas savjete
    imam veliki problem i ludim pomalo od toga ovako je to rodila sam 11.02 a odnose sam imala 23/24 .02 otprilike mislila sam da do prve menstruacije nemogu ostati trudna no medutim u 6 mjesecu poceli su se javljati simptomi poput mucnina smetnje kave povracanje vrtoglavice koje su malo jace bas mi se jako zamagli toliko da malo fali da se ne srusim grudi me dosta bole i izrazenije su nego inace u trbuhu sam osjetila dok sam lezala kao oni prvi udarci bebe ali mislim si da sam luda nisam ni pomisljala na mogucu trudnocu s obzirom da mi beba ima 5 mjeseci menstruaciju sam dobila mjesec i pol nakon poroda i imala sam 3,4,5,6 mjesec samo su svaki mjesec kasnile i bile su jako blage sto inace ja imam jake menstruacije i ugrusci obavezno sada trebam vase misljenje dali je ipak moguce da sam mogla ostati trudna nakon poroda kada sam imala nezasticeni odnos sto ja inace imam jake ovulacije vrlo lako ostanem trudna a cistala sam po drugim forumima i kazu da mjesec samo nakon poroda ostale trudne kaos u glavi mi imali ko od vas takvoga iskustva? dali je ipak moguce da je kriva trudnoca za blaze menstruacije i sto su kasnile svaki mjesec po par dana ? zahvaljujem se unaprijed 😍💗

    Najbolje da sacekas jos nekih 4 mjeseca , pa ako opet rodis, onda si bila trudna….ili ako ti stomak krene rasti onda si trudna….a nesto dumam mozda se moze i za nekih 10-tak kuna saznati…kazu da ima taj neki test, piskis ili umocis i on ti kaze …doduse nisam sigurna moze li pouzdano pokazati nakon 4 mjeseca…🤔


    nazalost sve manje jedem a trbuh mi sve nekako veci do prije mjesec dana samo sam gubila kile a sad trbuh svaki dan sve veci i zadnji par dana sam osjecala kada legnem koda me nesto bocka s jedne strane pa s druge tjesim se da nije moguce da je beba a sce se bojim da je testove uopce nisam radila jer nisam ni pomisljala na trudnocu dok nisam shvatila zasto su mi takve menstruacije i kasne i jako blage no svejedno hvala na savjetu puno mi je lakse cuti tude misljenje da se uvjerim da nisam luda 

  • Mina34

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Cao svima ja sam nova tu zanima me jedna stvar samo zadni put sam imala menstruaciju 9.9 i onda poslije smo imali odnos. Planiramo bebu medjutim ja sam uradila test koji je pokazao da je pozitivno..danas me trbuh boli kao da sam dobila a krv je nekako blijeda jel to normalno? 

  • mm02

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Menga mi je kasnila 8 dana. Uradila sam dva testa dan za danom i oba su bila pozitivna. Otisla sam kod ginekologa koji mi nije mogao sa sigurnoscu reci da se radi o trudnoci ali mi je rekao da po njegovom misljenju sve ukazuje na to i na slicici sa ultrazvuka mi je jos i zaokruzio kao to nesto😅, dao mi vitamine i rekao da dodjem za tj dana. Dosla sam doma, proslo je sat/dva od pregleda i pocela sam krvarit. Danas takodjer. Da li je to menga ili? Ne znam sta da radim, da kupim jos jedan test ili nes? Helppp

  • vickivale

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Da, može biti menstruacija ili hematom. Nisi navela koliko bi tjedana teoretski trebala biti trudna no pretpostavljam da se radi o ranoj trudnoći. Trenutno ti preostaje da mirujes i odeš za tjedan dana na ponovni uzv…možeš i nazvati ginekologa pa mu ispricas što i kako, možda on ima neki bolji savjet

    Dvojajcane blizanke 🍒
    [lilypie.com]

  • Milena26

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage zene, imam jedno pitanje za vas, da li je neka mozda imala normalnu menstruaciju koja je normalno trajala 3 dana i obilno, jer mi je sve nekako cudno, ja i suprug pokušavamo da dobijemo bebu vec nekih sedam mjeseci, i ja sam pred menstruaciju imala sve simptome, kiselina ujutro i navece, otecene bolne i osjetljive grudi, vrtoglavica itd. Menstruacija je prosla prije dva dana ali moje grudi su ostale iste i stomak mi ima cudan oblik, da li je ipak moguce da je doslo do trudnoce ili to covjek umisli od zelje? 
    Veliki pozdrav radovala bi se odgovorima

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Milena26

    Drage zene, imam jedno pitanje za vas, da li je neka mozda imala normalnu menstruaciju koja je normalno trajala 3 dana i obilno, jer mi je sve nekako cudno, ja i suprug pokušavamo da dobijemo bebu vec nekih sedam mjeseci, i ja sam pred menstruaciju imala sve simptome, kiselina ujutro i navece, otecene bolne i osjetljive grudi, vrtoglavica itd. Menstruacija je prosla prije dva dana ali moje grudi su ostale iste i stomak mi ima cudan oblik, da li je ipak moguce da je doslo do trudnoce ili to covjek umisli od zelje?
    Veliki pozdrav radovala bi se odgovorima


    Test 😎

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.