Menstruacija a trudna😮😮

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Jane123

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Drage moje, uradila sam test veceras Clearblue test i pozitivan jee ♥️ 
    Svakoj zeni znaci podrska pa makar i putem foruma iako se ne poznajemo. 💛

  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Jane123

    Drage moje, uradila sam test veceras Clearblue test i pozitivan jee ♥️
    Svakoj zeni znaci podrska pa makar i putem foruma iako se ne poznajemo. 💛


    Cestitam! Neka je sa srecom 🙏❤

    Baby P 03/21 💙

  • Evana

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Jane123

    Drage moje, uradila sam test veceras Clearblue test i pozitivan jee ♥️
    Svakoj zeni znaci podrska pa makar i putem foruma iako se ne poznajemo. 💛


    super! čestitam i dobrodošla na ljetne bebe  

    [lilypie.com]

  • Jane123

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Hvala vammm ✨✨✨✨

  • Deleted user

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Jane123

    Drage moje, uradila sam test veceras Clearblue test i pozitivan jee ♥️
    Svakoj zeni znaci podrska pa makar i putem foruma iako se ne poznajemo. 💛


    Cestitam bas mi je drago i zelim ti skolsku trudnocu😊😊 pridruzi nam se u ljetnim bebama 😊

  • mare92

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav, naime  mengu sam trebala dobiti 13.3 nije dosla i napravila sam dva testa i oba su bila pozitivna, ali od jučer (16.3) imam krvarenje, ne spotting ne obilno i ne kao uobičajenu mengu prvih par dana, ali ima krvi; bila je svijetlije boje sada malo tamnije i imam blaze bolove u trbuhu.. i jos sam sada napravila test od panika i to urin pomjesan s krvi i test je negativan 🤦.. jer moguce da ako je to krvarenje spontani pobacaj da se odmah to vidi na testu i da on bude negativan?

    Hvala na odgovorima

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    mare92

    Pozdrav, naime mengu sam trebala dobiti 13.3 nije dosla i napravila sam dva testa i oba su bila pozitivna, ali od jučer (16.3) imam krvarenje, ne spotting ne obilno i ne kao uobičajenu mengu prvih par dana, ali ima krvi; bila je svijetlije boje sada malo tamnije i imam blaze bolove u trbuhu.. i jos sam sada napravila test od panika i to urin pomjesan s krvi i test je negativan 🤦.. jer moguce da ako je to krvarenje spontani pobacaj da se odmah to vidi na testu i da on bude negativan?

    Hvala na odgovorima


    Mare to je biokemijska trudnoća, trudnoća koje ode prije povrde na samom ultrazvuku… na žalost ovo se dosta često dešava, a da dosta žena niti ne primijeti jer dođe nekoliko dana poslije očekivane menstruacije… Ovdje si malo više pročitaj o tome https://betaplus.hr/trudnoca/biokemijska-trudnoca/ [betaplus.hr]

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • Tina24

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dobar dan žene, prvi puta pišem ovdje i vrlo sam nestrpljiva pa bi htjela da čujem vaše mišljenje.
    Znaci zadnja mestruacija 14.4. Traje inače 5 dana, zadnji ciklus 31 dan. (Inače bude 30-31) imala sam odnos sa partnerom gdje je ejakulirao u mene zadnji dan mestruacije, znaci 18.4 i onda 23 i 24. 4 sa ejakulacijom
    Zadnji odnos sam imala sa ejakulacijom 26.4 znaci 4 dana prije jako plodnih dana. (26.4 mi na kalendaru piše srednja mogućnost trudnoće) navečer mi bude muka kad legnem spavati, imam bolne grudi ne znam da li je to sto mi mestruacija treba doći 14.5, znam da trebam cekat najbolje mestruacije i vidjeti sve onda, po vašem mišljenju da li je moglo doći do oplodnje i trudnoće? Hvala vam puno ženice i izvinite na dugom postu 

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    U idealnim uvjetima spermići žive i do 6 dana.. tako da.. postoji mogućnost uvijek.. ali mislim da je prerano za bilo kakve simptome.. u svakom slučaju za koji dan možeš napraviti test koji pokazuje i do 6 dana ranije.. sretno!! 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar mere

    mere

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav menstruacija mi je kanila 14 dana i danas sam dobila a prije je bilo sve normalno imam 18 godina mislila sam da sam trudna al danas sam evo dobila pa dali moze neki savjet

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.