Menstruacija a trudna😮😮

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ljuba

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima
    Proslog tjedna napravila sam test za trudnocu koji mi je pokazao pozitivno, dan poslje sam napravila jos jedan koji je isto pokazao pozitvno.
    Otisla sam svom doktoru koji mi je izvadio krv i sljedeceg jutra javio mi je da je betaHCG pozitivna 5,9.
    Istog tog dana popodne sam dobila krvarenje koje lici na moju menstruaciju, dan poslje sam napravila test koji je opet bio pozitivan.
    Nakon dva dana ponovila sam test koji je nazalost pokazao negativno. Svih 5 dana sam krvarila ko i inace kad imam men…
    Jel moguce da sam iskrvarila , ako je bila trudnoca?

  • Deleted user

    Broj poruka: 162

    Prijavi adminu

    Ljuba

    Pozdrav svima
    Proslog tjedna napravila sam test za trudnocu koji mi je pokazao pozitivno, dan poslje sam napravila jos jedan koji je isto pokazao pozitvno.
    Otisla sam svom doktoru koji mi je izvadio krv i sljedeceg jutra javio mi je da je betaHCG pozitivna 5,9.
    Istog tog dana popodne sam dobila krvarenje koje lici na moju menstruaciju, dan poslje sam napravila test koji je opet bio pozitivan.
    Nakon dva dana ponovila sam test koji je nazalost pokazao negativno. Svih 5 dana sam krvarila ko i inace kad imam men…
    Jel moguce da sam iskrvarila , ako je bila trudnoca?


    Najvjerojatnije se radilo o biokemijskoj trudnoci 😞

  • Magdalena🌷

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Pozdraaav svima, da napisem i ja svoje iskustvo. 
    Naime, imala sam menstruaciju 24.5. I trajala je koliko i inace i bila je istog intenziteta. Sljedecu menstruaciju sam trebala dobiti 22.6.ali sam 10.6.imala oskudno krvarenje koje je trajalo par dana i nastupio je odma i smeđi iscjedak. Napravila sam nekoliko testova u tom razdoblju ali su negativni e sad meni su ciklusi znali biti i po 50 dana nekada pa sam mozda rano radila testove. 30.6.sam ponovo dobila smeđi iscjedak i ubrzo počela krvariti i imala ugruske. Je li se nekoj događalo u trudnoci? Da napomenem od 10.6.me i glava boli imam povremeno mucnine, a stomak me boli i osjecam nelagodu sto nije bas kod mene slucaj ni u pmsu ni za vrijeme m

  • Avatar Lorena94

    Lorena94

    Broj poruka: 601

    Prijavi adminu

    Evo moj3 iskustvo, ja sam do 7.mj trudnoče imala kravarenja kao menstruaciju, meni trajalobpo 2 dana i to je to. Saznala da sam trudna sa 4,5 mj, u 1.mj ove god rodila zdravog dječaka.. 

    [lilypie.com]

  • Ellalaa

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

     Caoo zene..ako moze pomoc..Zadnjas bih ja nazvala ‘normalna’ menstruacija je bila 01.06. trajala je do 05.06. nakon toga je usledila sledeca od 21.06 do 26. Dakle poranila.inace imam cikluse od po 28 dana uglavnom. Tokom cijelog proslog mjeseca grudi su mi otecene i osjetljive,cesto sam postajala umorna iako nista ne radim,cesto piskim i tamnije je nego inače sa nekim cudnim ‘mirisom’ jako cesti bolovi u stomaku pucketanje i pulsiranje u jajnicima(vise na lijevoj strani) te neke nagle meni neobasnjive promjene u samom razmišljanju i ponašanju,tako da sam bila skoro pa sigurna da se radi o trudnoći..ali ovaj mjesec nakon kasnjena “ocekivane” menstruacije 4. Dan zapravo prilikom piskenja primjetila sam dvije guste kapljice svijetle krvi nakon koje je krenulo krvarenje koje mene ne podsjeća na menstruaciju novim osim eto vremena kad se to desilo.krv je jako vodenasta i svijetla,bez ikakve sluzi ugrusaka ni mirisa.manjeg je intenziteta a naročito ako mirujem.dq napomenem i to da su bolovi u stomaku nestali početkom tog krvarenja,koje je uslo Evu u 2.dan… O čemu se tu radi zapravo?? 

  • Avatar working_mom

    working_mom

    Broj poruka: 111

    Prijavi adminu

    Tko zna sto moze biti. Ako napravite test i on bude pozitivan, odmah doktoru. Ja sam bila trudna a krvarila kao da imam M, na kraju bila vanmaternicna. Ako je test negativan, vjerojatno nije nista strasno. 

  • ancyy

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav 🤗 ja sam nova ovdje .. imam jedno pitanje ako neko moze pomoc bila bi jako zahvalna .. znaci imala sam spolni odnos za vrijeme plodnih dana.. s tim da mi uvik menstruacija kasni 4-6 dana i iznimno je bolna .. ovaj put sam je dobila 2 dana ranije i uopce nije bolna te mi nije kao standardna dosta je manje krvarenje, al traje vec cetvrti dan .. a uz to su mi grudi natekle.. ima li ikakvih sansi da je rijec o tzv. laznoj menstruaciji? 🙈

  • Avatar INA 🧸

    INA 🧸

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    ancyy

    Pozdrav 🤗 ja sam nova ovdje .. imam jedno pitanje ako neko moze pomoc bila bi jako zahvalna .. znaci imala sam spolni odnos za vrijeme plodnih dana.. s tim da mi uvik menstruacija kasni 4-6 dana i iznimno je bolna .. ovaj put sam je dobila 2 dana ranije i uopce nije bolna te mi nije kao standardna dosta je manje krvarenje, al traje vec cetvrti dan .. a uz to su mi grudi natekle.. ima li ikakvih sansi da je rijec o tzv. laznoj menstruaciji? 🙈


    Ima sansi, sve ukazuje na to, ali napravi test pa ces biti sigurna. Sretno ;)

    [tickerfactory.com]

    🧔31 👩30 🧒4 👶1

  • ancyy

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Inana1

    ancyy

    Pozdrav 🤗 ja sam nova ovdje .. imam jedno pitanje ako neko moze pomoc bila bi jako zahvalna .. znaci imala sam spolni odnos za vrijeme plodnih dana.. s tim da mi uvik menstruacija kasni 4-6 dana i iznimno je bolna .. ovaj put sam je dobila 2 dana ranije i uopce nije bolna te mi nije kao standardna dosta je manje krvarenje, al traje vec cetvrti dan .. a uz to su mi grudi natekle.. ima li ikakvih sansi da je rijec o tzv. laznoj menstruaciji? 🙈

    Ima sansi, sve ukazuje na to, ali napravi test pa ces biti sigurna. Sretno ;)


    Samo jos jedno pitanje .. dali da cekam da stane ili da odmah sutra napravim test? Posto mi skroz skrozz maloo ide..  

  • Hachy

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima :) Zelim s vama podijeliti svoju situaciju, mozda je neko imao ovakvo iskustvo sa dobrim ishodom  😀 bar se nadam tome…
    Proslu sedmocu je test pokazao +,  ne idem ginicu,znam rano je, zadnja menga 4.7. U cetvrtak primjetim krv, odmah doktoru, ne vidi se nista, endometeij 10.5mm. Strah me jer imala sam 1 vanmatericnu i 1 spontani. Vadim bet-35. Pocinju grcevi u donjem dijelu stomaka, nakon nekoliko sati se smire. Krvarim kao da sam dobila. U subotu ponovo beta-98. Krvarim i dalje. U nedelju poslije podne krvarenje se smanjuje skroz, samo jos po koja tackica. U ponedeljak beta 271, endomtrij mnogo tanji 2.5mm. Odem drugom ginocu kaze endometrij 5.5mm, naravno tanak. Doktor kaze da cekam do ponedeljka, da damo vremena jer sve je mogucre, vanmatericna, spontani, uredna trudnoca. 
    Ja sam naravno nervozna, ne znam kako da izdrzim joa sedmicu u neznanju. 
    Je li iko bio u ovakvoj situaciji a da je na kraju bila uredna trudnoca? Znam da su vece sanse da bude lose, ali ja se nadam dobrom ishodu. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.