Menstruacija a trudna😮😮

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • blaze

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Lorena94

    Evo moj3 iskustvo, ja sam do 7.mj trudnoče imala kravarenja kao menstruaciju, meni trajalobpo 2 dana i to je to. Saznala da sam trudna sa 4,5 mj, u 1.mj ove god rodila zdravog dječaka..

    Koje si simptome imala ja evo vec tri mjeseca tacnije od 22 avgusta kad sam i dobila prvu oskudnu menstruaciju imam bolne grudi, zatim sam dobila 20 septembra a grudi su me i dalje boljele, pa sad danas dobila ,17 oktobar, grudi su i dalje bolne isto je krvarenje  slabije,  kao sto sam rekla menstruacije su oskudne rijetke traju po 3 dana, cesto idem na wc, i primjetila sam da mi se mokraca osjetila na amonijak, inace imam vec troje djece sa kojima sam odma po izostanku menstruacije znala da sam trudna  pa nisam ni pomisljala da postoji mogucnost da budem trudna ali sada  kada vidim da me grudi i dalje bole i da su znatno narasle pocinjem da sumnjam da li sam zaista trudna !? Sutra cu da uradim test ali eto zanimalo me kakve si simptome ti imala i kako si saznala da si trudna uradila test ili? 

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Zanimljiva tema.
    Evo i moje frisko iskustvo.
    Kad mi je beba imala 4mjeseca dobila sam prvu menstruaciju. Isključivi dojim. To je bilo 8.6.
    Nakon tog dobijem drugu 13.7. Zbog dojenja malo produljeni ciklus. Odnos smo imali izmedju 6.8 i 10.8 .jer smo čekali da prodju plodni dani. 15.8. dobijem treću menstruaciju. Ni jednom trenutku nisam posumnjala da sam trudna pogotovo sto mi je došla ocekivana M i datumski i po količini i svemu. Nakon toga nismo imali odnos. Početkom rujna osjetim mučnine. Odmah sam pomislila na virozu ili koronu😅na trudnoću nikako. Muž eto ipak kupi test prije nego odem kod gastroenterologa jer sam počela redovno i povraćati. Test POZITIVAN🧐🧐🤭🤭🤫🤫😑😑🤔🤔
    Ono tisuću i jedno pitanje iznad glave??kako ?kad?
    Za tjedan dana otisla kod dr kad ono beba od 9 tjedana već…kaze meni on to 15.8. nije bila M nego implantacijsko krvarenje.Nisam mogla vjerovati. Znavizod tih par odnosa pred kraj ciklusa ja ostala trudna😊😊 eto nismo bas planirali ,imam bebu od 8ipo mjeseci ali eto prihvaćamo novo čudo života💕💕

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • mediha@

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Lunica

    Zanimljiva tema.
    Evo i moje frisko iskustvo.
    Kad mi je beba imala 4mjeseca dobila sam prvu menstruaciju. Isključivi dojim. To je bilo 8.6.
    Nakon tog dobijem drugu 13.7. Zbog dojenja malo produljeni ciklus. Odnos smo imali izmedju 6.8 i 10.8 .jer smo čekali da prodju plodni dani. 15.8. dobijem treću menstruaciju. Ni jednom trenutku nisam posumnjala da sam trudna pogotovo sto mi je došla ocekivana M i datumski i po količini i svemu. Nakon toga nismo imali odnos. Početkom rujna osjetim mučnine. Odmah sam pomislila na virozu ili koronu😅na trudnoću nikako. Muž eto ipak kupi test prije nego odem kod gastroenterologa jer sam počela redovno i povraćati. Test POZITIVAN🧐🧐🤭🤭🤫🤫😑😑🤔🤔
    Ono tisuću i jedno pitanje iznad glave??kako ?kad?
    Za tjedan dana otisla kod dr kad ono beba od 9 tjedana već…kaze meni on to 15.8. nije bila M nego implantacijsko krvarenje.Nisam mogla vjerovati. Znavizod tih par odnosa pred kraj ciklusa ja ostala trudna😊😊 eto nismo bas planirali ,imam bebu od 8ipo mjeseci ali eto prihvaćamo novo čudo života💕💕


    Drago mi je zbog vašeg pozitivnog ishoda..i ja bih da pitam ovdje da li se neko susretao sa tim da nakon dan kašnjenja uradi test i bude pozitivan a da dobije mjesecnicu i da se završilo dobrim rezultatom

  • Jane123

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, nadam se da cu dobiti barem neki odgovor ili savjet. Naime, prije 4 dana sam trebala dobiti redovnu menstr. Međutim od prije 3 dana mi se jednom dnevno pojavi blago smedji vodeni iscjedak (oskudno). Bila sam jako nestrpljiva te sam uradila 3 testa od kojih je prvi bio negativan a druga dva su ocitala ultra blagu liniju. Da li je moguce da je u pitanju trudnoca? (Planiram trudnocu) 

  • Deleted user

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Jane123

    Pozdrav svima, nadam se da cu dobiti barem neki odgovor ili savjet. Naime, prije 4 dana sam trebala dobiti redovnu menstr. Međutim od prije 3 dana mi se jednom dnevno pojavi blago smedji vodeni iscjedak (oskudno). Bila sam jako nestrpljiva te sam uradila 3 testa od kojih je prvi bio negativan a druga dva su ocitala ultra blagu liniju. Da li je moguce da je u pitanju trudnoca? (Planiram trudnocu)


    Sva tri testa si radila odjednom ili? Jesi radila s prvim jutarnjim urinom? 

  • Jane123

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Kaca12

    Jane123

    Pozdrav svima, nadam se da cu dobiti barem neki odgovor ili savjet. Naime, prije 4 dana sam trebala dobiti redovnu menstr. Međutim od prije 3 dana mi se jednom dnevno pojavi blago smedji vodeni iscjedak (oskudno). Bila sam jako nestrpljiva te sam uradila 3 testa od kojih je prvi bio negativan a druga dva su ocitala ultra blagu liniju. Da li je moguce da je u pitanju trudnoca? (Planiram trudnocu)

    Sva tri testa si radila odjednom ili? Jesi radila s prvim jutarnjim urinom?


    Ne odjednom, uradila prije 4 dana, drugi prije juce, a treci jutros. Prvi negativan, druga dva ultra ultra blaga crtica. Menstr. jos uvijek nema. Osjecala sam mucninu i umornija sam nego inace. Ali toliko su blage bile crtice da sam pomislila da su oba lazno pozitivna 

  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Jane123

    Pozdrav svima, nadam se da cu dobiti barem neki odgovor ili savjet. Naime, prije 4 dana sam trebala dobiti redovnu menstr. Međutim od prije 3 dana mi se jednom dnevno pojavi blago smedji vodeni iscjedak (oskudno). Bila sam jako nestrpljiva te sam uradila 3 testa od kojih je prvi bio negativan a druga dva su ocitala ultra blagu liniju. Da li je moguce da je u pitanju trudnoca? (Planiram trudnocu)


    Moguce je ako si imala nezasticene odnose. Pricekaj jos 2 dana pa ponovi test s prvim jutarnjim urinom. Tada bi crtica trebala biti jaka ukoliko je rijec o trudnoci. Sretno! 😊

    Baby P 03/21 💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Jane123

    Kaca12

    Jane123

    Pozdrav svima, nadam se da cu dobiti barem neki odgovor ili savjet. Naime, prije 4 dana sam trebala dobiti redovnu menstr. Međutim od prije 3 dana mi se jednom dnevno pojavi blago smedji vodeni iscjedak (oskudno). Bila sam jako nestrpljiva te sam uradila 3 testa od kojih je prvi bio negativan a druga dva su ocitala ultra blagu liniju. Da li je moguce da je u pitanju trudnoca? (Planiram trudnocu)

    Sva tri testa si radila odjednom ili? Jesi radila s prvim jutarnjim urinom?

    Ne odjednom, uradila prije 4 dana, drugi prije juce, a treci jutros. Prvi negativan, druga dva ultra ultra blaga crtica. Menstr. jos uvijek nema. Osjecala sam mucninu i umornija sam nego inace. Ali toliko su blage bile crtice da sam pomislila da su oba lazno pozitivna


    Testovi nisu lazno pozitivni, oni uvijek ukazuju na nesto. Pokusaj pricekati dva dana i napraviti test da se beta malo poveca, ako se uredno povecava. Meni se clearblue digitalni pokazao najpouzdaniji odnosno najosjetljiviji na betu

  • Jane123

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Kaca12

    Jane123

    Kaca12

    Jane123

    Pozdrav svima, nadam se da cu dobiti barem neki odgovor ili savjet. Naime, prije 4 dana sam trebala dobiti redovnu menstr. Međutim od prije 3 dana mi se jednom dnevno pojavi blago smedji vodeni iscjedak (oskudno). Bila sam jako nestrpljiva te sam uradila 3 testa od kojih je prvi bio negativan a druga dva su ocitala ultra blagu liniju. Da li je moguce da je u pitanju trudnoca? (Planiram trudnocu)

    Sva tri testa si radila odjednom ili? Jesi radila s prvim jutarnjim urinom?

    Ne odjednom, uradila prije 4 dana, drugi prije juce, a treci jutros. Prvi negativan, druga dva ultra ultra blaga crtica. Menstr. jos uvijek nema. Osjecala sam mucninu i umornija sam nego inace. Ali toliko su blage bile crtice da sam pomislila da su oba lazno pozitivna

    Testovi nisu lazno pozitivni, oni uvijek ukazuju na nesto. Pokusaj pricekati dva dana i napraviti test da se beta malo poveca, ako se uredno povecava. Meni se clearblue digitalni pokazao najpouzdaniji odnosno najosjetljiviji na betu


    Hvala puno, tako cu i uraditi 💛

  • Jane123

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    pupetta

    Jane123

    Pozdrav svima, nadam se da cu dobiti barem neki odgovor ili savjet. Naime, prije 4 dana sam trebala dobiti redovnu menstr. Međutim od prije 3 dana mi se jednom dnevno pojavi blago smedji vodeni iscjedak (oskudno). Bila sam jako nestrpljiva te sam uradila 3 testa od kojih je prvi bio negativan a druga dva su ocitala ultra blagu liniju. Da li je moguce da je u pitanju trudnoca? (Planiram trudnocu)

    Moguce je ako si imala nezasticene odnose. Pricekaj jos 2 dana pa ponovi test s prvim jutarnjim urinom. Tada bi crtica trebala biti jaka ukoliko je rijec o trudnoci. Sretno! 😊


    Hvala puno na odgovoru 💛

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.