Menstruacija a trudna😮😮

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • katarina27098800

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage zenice,

    Imala sam 31.05.nezasticeni odnos. Menstruacija mi je dosla 12.06.2021., medutim trajala je samo taj dan i manje od pola sjedeceg. Inace imam drugi i treci dan obilnije menstruacije, max trajanje 5dana, a sada samo dan i pol.
    Radila sam test prosli tjedan prije te menstruacije, naravno bio je neg(i premalo dana je proslo). Sto mislite je ki mi rano sada napravitit test ili da cekam jos? Ima li tu mogucnosti za trudnocu? 
    Hvala

  • Avatar Branky

    Branky

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Oprostite kako da nadjem svoj post

    Sara nikola erika 💕💕💕

  • AnaILuka

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Poštovane buduće mame koje su to postale ili će postati… Naime ja i moj budući muž smo pokušali u vrijeme ovulacije da ostanem trudna… Menga bi mi trebala doći za 5 dana… Dns sam dobila neki pojačani iscjedak… Od simptoma imam užasno pojačani miris sve osjeti jače,dole me ne boli tu i tamo.. Sise me bole… I dosta sam umorna… Što vi mislite jel moguće da se od prve dogodi trudnoća??? 

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    AnaILuka

    Poštovane buduće mame koje su to postale ili će postati… Naime ja i moj budući muž smo pokušali u vrijeme ovulacije da ostanem trudna… Menga bi mi trebala doći za 5 dana… Dns sam dobila neki pojačani iscjedak… Od simptoma imam užasno pojačani miris sve osjeti jače,dole me ne boli tu i tamo.. Sise me bole… I dosta sam umorna… Što vi mislite jel moguće da se od prve dogodi trudnoća???


    Sve je moguće :) imaš testove za trudnoću koji pokazuju i par dana prije očekivane menstruacije, ja vjerojatno nebimogla izdržati pa bi napravila. Nadam se da ćeš vidjet plusić, sretno 🍀

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • AnaILuka

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    TeJa

    AnaILuka

    Poštovane buduće mame koje su to postale ili će postati… Naime ja i moj budući muž smo pokušali u vrijeme ovulacije da ostanem trudna… Menga bi mi trebala doći za 5 dana… Dns sam dobila neki pojačani iscjedak… Od simptoma imam užasno pojačani miris sve osjeti jače,dole me ne boli tu i tamo.. Sise me bole… I dosta sam umorna… Što vi mislite jel moguće da se od prve dogodi trudnoća???

    Sve je moguće :) imaš testove za trudnoću koji pokazuju i par dana prije očekivane menstruacije, ja vjerojatno nebimogla izdržati pa bi napravila. Nadam se da ćeš vidjet plusić, sretno 🍀


    Joj i ja se nadam da je to to i da neću dobiti i da ću ugledati svoj plusić🤰🤰

  • Avatar jagodica123

    jagodica123

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. Jučer navečer sam imala užasne grčeve i smeđe lagano krvarenje, više kao u tragovima. Trebam dobiti za 3 dana. Danas ujutro sam napravila test i bio je pozitivan. 3 h nakon testa sam počela krvariti kao menstruaciju ali manje obilnu, dakle krv je na početku bila smeđa i jedva u tragovima i sada krvarim kao menstruaciju, crvene boje. Zanima me radi li se o biokemijskom spontanom? Bilo kakav savjet i feedback je dobrodošao pošto nemam koga pitati za ovakve stvari. 

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    jagodica123

    Pozdrav svima. Jučer navečer sam imala užasne grčeve i smeđe lagano krvarenje, više kao u tragovima. Trebam dobiti za 3 dana. Danas ujutro sam napravila test i bio je pozitivan. 3 h nakon testa sam počela krvariti kao menstruaciju ali manje obilnu, dakle krv je na početku bila smeđa i jedva u tragovima i sada krvarim kao menstruaciju, crvene boje. Zanima me radi li se o biokemijskom spontanom? Bilo kakav savjet i feedback je dobrodošao pošto nemam koga pitati za ovakve stvari.


    Nažalost mislim da je biokemijska u pitanju. I ja sam imala poz test, ali blaga crta koja se nije pojačavala nakon 2-3 dana i onda je došla M.

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • white30

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav.Imala sam menstruaciju 1.7 koja je trajala do 5.7.Imali smo nezasticene odnose od 9 do 12.7.Nadala sam se bebici medutim danas vidim kao smede krvarenje.dosla je 7 dana ranije.Ima li smisla raditi test?

  • white30

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    white30

    Pozdrav.Imala sam menstruaciju 1.7 koja je trajala do 5.7.Imali smo nezasticene odnose od 9 do 12.7.Nadala sam se bebici medutim danas vidim kao smede krvarenje.dosla je 7 dana ranije.Ima li smisla raditi test?


  • Avatar jagodica123

    jagodica123

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    simba

    jagodica123

    Pozdrav svima. Jučer navečer sam imala užasne grčeve i smeđe lagano krvarenje, više kao u tragovima. Trebam dobiti za 3 dana. Danas ujutro sam napravila test i bio je pozitivan. 3 h nakon testa sam počela krvariti kao menstruaciju ali manje obilnu, dakle krv je na početku bila smeđa i jedva u tragovima i sada krvarim kao menstruaciju, crvene boje. Zanima me radi li se o biokemijskom spontanom? Bilo kakav savjet i feedback je dobrodošao pošto nemam koga pitati za ovakve stvari.

    Nažalost mislim da je biokemijska u pitanju. I ja sam imala poz test, ali blaga crta koja se nije pojačavala nakon 2-3 dana i onda je došla M.

    Bilo mi je samo čudno što sam ujutro imala pozitivan test i 3h nakon prokrvarim.S time da mi je i jučer test bio pozitivan ali danas ujutro mi je odmah pokazao drugu crtu i crta je baš očita… Hvala na odgovoru, ipak mi je malo lakše. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.