Mame poslije poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pavla

    Pavla

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Meni je prva došla nakon 2 miseca s prvom, i nakon 3 miseca nakon poroda s drugom malom.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    29.8.2022. ➕

  • Avatar kachi

    kachi

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Meni je već danas izgleda krenula menga. Samo 24 dana nakon poroda.  Još se sinoć žalim mužu da me boli stomak a uopće mi nije palo na pamet da je to onaj osjećaj pred mengu.  Užas.

    [lilypie.com]

  • Mamica93

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    I moj muz je bio uvjeren i sad imamo skoro dvogodisnjeg bebacha :) 5 godina je uspjevalo :)

  • Mamica93

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Sandra31


    Tina0208


    ProudMomy


    MarijaŠ


    Super su iskustva i savjeti… No, imam i jedno pitanje (prije nego se ostale mame jave sa svojim iskustvima poslije poroda). Malo sam čitala o kontracepciji poslije poroda. Dojenje je jedan oblik kontraceptiva, ali ne i najpouzdaniji, pa me zanima što ste koristili?
    Nista :-), metodu izvadi na vrijeme :-)
    hahahaha…super savjet….
    Hhehe ni to nije 100% sigurna metoma,moj muž  uvjeren da je on uvijek na vrijeme izvadio..evo me sad 20 tj.trudnoće

    I moj muz je bio uvjeren 5 godina. I eto imamo sina od 2 godine :)

  • Avatar Suby

    Suby

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Mame da li je tko imao slicnu situaciju sa precestim mjesecnicama poslije poroda a da jos dojite..Dobila sam ju nakon 6 mj.poslije poroda i prve dvije su ajmo reci bile normalne ali obilne jako,a od onda stalno dobivam ne prode ni 20-ak dana..jedan mj.sam imala dva puta po 8-9 dana a izmedu kad nisam imala bio je smedi iscjedak :/ Kazu mi da je to tako dok dojim ali da li je bas to normalno ili bi bio red da posjetim gin.


  • Luu

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Jel se koja mama borila s depresijom poslije poroda..?

  • Muško

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Poštovane mame. 
    Imam jedno pitanje a ono glasi. 
    Nakon 10 godina od prvog poroda pri kome je bila rezana i nije imala problema sve do danas. 
    Danas ju boli dole u vaginalnim dijelu tijela tako jako kao da ima trudove! Zna li netko nešto vezano uz to?
    Hvala na odgovoru..
    danko44bible@gmail.com

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Muško

    Poštovane mame.
    Imam jedno pitanje a ono glasi.
    Nakon 10 godina od prvog poroda pri kome je bila rezana i nije imala problema sve do danas.
    Danas ju boli dole u vaginalnim dijelu tijela tako jako kao da ima trudove! Zna li netko nešto vezano uz to?
    Hvala na odgovoru..
    danko44bible@gmail.com


    Ako su bolovi kao da ima trudove onda ih sigurno ima, vjerujte nista se nemre mjeriti s tom jacinom boli. Uzasno jako bole i bubrezni kamenci, ali neusporedivo s jacinom bolova trudova. Nadam se da je gdja u medjuvremenu bila kod lijecnika ili na hitnoj.

  • mummy1boy

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Drage mame, porodila sam se prije dva mjeseca. Vaginalnim putem. Porod prosao kako treba, bez bilo kakvih preparata za ubrzavanje bolova i ostalo, nije su me sjekli, rezali( ili kako se to vec strucno kaze), no pukla sam sama imala 2 unutrasnja konca. Krvarenje mi je stalo vec 15 dan do kraja 40 dana dobila prvi menzes. Nakon mj i po imala prvi odnos, i tad sam primjetila tragove krvi, samo za vrijeme odnosa, poslije sve normalno, bez krvarenja i bolova. 

    Drage mame da li ste se susretale s tim, da cujem vasa iskustava, iskreno malo sam zabrinuta, zvala ginekologa znog korone ne mogu da mi obave pregled? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.