Mame poslije poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    MalaMuca


    ja sam mislila da nebum više tak gladna dok rodim, a kad ono vraga -.- 
    Stalno bi jela nekaj, slatko pogotovo. Ja se još nisam vagala, strah me xD

     
    dok dojm ogladnim odjednom, kao da nisam jela danima a taman ručala :) slatko ne smijem ni vidjeti u stanju sam pojesti milku dnevno a da ni ne skužim :)) vagala sam se 2 mj poslje poroda, uf depresija

  • Avatar crnamala

    crnamala

    Broj poruka: 426

    Prijavi adminu

    Ne znam postoji li igdje ovakva tema ali ja evo danasbsokirana - 6 tjedana nakon poroda carskim rezom dobila menstruaciju???? Mislim valjda je to to. Doduse od pocetka muku mucim sa kolicinom mlijeka i dojenjem i sad mi se taman nesto poceli vracat kad ono šok! ! Kakva je situacija kod vas! Mislila sam da s obzirom na carski nece tako brzo.

    [lilypie.com]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    crnamala


    Ne znam postoji li igdje ovakva tema ali ja evo danasbsokirana - 6 tjedana nakon poroda carskim rezom dobila menstruaciju???? Mislim valjda je to to. Doduse od pocetka muku mucim sa kolicinom mlijeka i dojenjem i sad mi se taman nesto poceli vracat kad ono šok! ! Kakva je situacija kod vas! Mislila sam da s obzirom na carski nece tako brzo.

    Kod toga nema pravila. Hormoni cine svoje :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    crnamala


    Ne znam postoji li igdje ovakva tema ali ja evo danasbsokirana - 6 tjedana nakon poroda carskim rezom dobila menstruaciju???? Mislim valjda je to to. Doduse od pocetka muku mucim sa kolicinom mlijeka i dojenjem i sad mi se taman nesto poceli vracat kad ono šok! ! Kakva je situacija kod vas! Mislila sam da s obzirom na carski nece tako brzo.

    Ja sam imala takvu situaciju, isto poslije carskog… I mislila sam da je mjesečnica, ali se na kraju ispostavilo da je bilo jos čišćenje. Bilo mi je čudno jer je bila bas krv i trajalo je nekih 3-4 dana, i prošlo. Ubrzo sam bila na pregledu pa mi je dr rekao da to nije bila jos mjesecnica u pitanju. Mozda je i kod tebe tako. Ako ces ici ubrzo na pregled, svakako pitaj…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar ninina22

    ninina22

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Poslije poroda me jako bolio rez epiziotomije. Jedva sam cekala doci doma, jer sam deset dana bila u bolnici. Krvarila sam jako dugo nekih 50 dana sigurno i zatim odmah nakon dobila vrlo bolnu i obilnu menstruaciju. Oporavila sam se nakon nekih tri tjedna migla sjesti , pocistiti malo i tako. Uzivala sam sa malenim i muzekom. Porod i bolove necu nikad zaboraviti, no isplatilo se. Obozavam svoje dijete, zivim za njega iz dana u dan. Sad ima 6 mj. Jedva cekam da ponovno zatrudnim, trudnoca je predivna. A sto se tice zastite, mi koristimo kondome. Ipak je prerano da se jos jedan bebac zalomi. Drage buduce mame sve je to jedno nevjerojatno predivno iskustvo koje ce te pamtiti cijeli zivot

    Najljepši dani u životu svake žene - http://trudnoca22.blogspot.com/ [trudnoca22.blogspot.com]

  • Avatar crnamala

    crnamala

    Broj poruka: 426

    Prijavi adminu

    Ma meni ovo moje krvarenje bas izgleda kao menstruacija. Ne znam. Zvacu ginekologa. Ja nakon carskog uopce nisam puno krvarila. Rekli su mi da su me valjda dobro ocistili na operaciji pa valjda zato. Doduse operirao me jedan od najboljih doktora u Splitu pa vjerujem da je sve ok. Nemam ni fibru ni neke strasne bolove.
    Glede kontracepcije jos nismo stigli do toga ali se veselimo tom danu.
    Ja se moram strogo pazit godinu dana radi carskog. Najradije bi tablete ali se ne smiju radi dojenja. A kondome ne podnosim.

    [lilypie.com]

  • Avatar Lilly6

    Lilly6

    Broj poruka: 280

    Prijavi adminu

    Sad kad sam rodila mislim da se puno priča o porodu a jako malo na ono što slijedi nakon poroda :-)
    Iako je i mene samu jako puno zaokupila tema poroda.Nitko ti nekaže što te čeka kad ti padnu svi hormoni nakon poroda pa podješ ludovati i misliš da nešto nije ok s tobom haha! Jedan dan si super,drugi tužna,treći plačeš! Sretam zbog bebe i rodjenja ali hormoni rade svoje. Ja u trudnoći nisam imala nikakvih promjena pa me valjda uhvatilo nakon poroda haha! Srećom traje kratko pa čim uhvatiš neki ritam ide sve kako treba! Ali te nitko nerazumije :-)
    Ja sam mengu dobila nakon 20dana. Ista mi je i kao prije trudnoće. Redovna i traje 4dana,krvarenje normalno ništa pretjerano! Kontracepciju ne koristim,beba ima 6mj. Ali razmišljam o njoj pošto bi mi bilo rano već sad dobiti odma i drugo dijete.
    Jedino me iznenadilo koja količina kose mi otpada to je prestrašno i to je počela tek nakon 3mj nakon poroda opadati i još uvijek traje i već mi ide na živce jer stalno moram skupljati svoju kosu po kući :-)

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Lilly


    Sad kad sam rodila mislim da se puno priča o porodu a jako malo na ono što slijedi nakon poroda :-)
    Iako je i mene samu jako puno zaokupila tema poroda.Nitko ti nekaže što te čeka kad ti padnu svi hormoni nakon poroda pa podješ ludovati i misliš da nešto nije ok s tobom haha! Jedan dan si super,drugi tužna,treći plačeš! Sretam zbog bebe i rodjenja ali hormoni rade svoje. Ja u trudnoći nisam imala nikakvih promjena pa me valjda uhvatilo nakon poroda haha! Srećom traje kratko pa čim uhvatiš neki ritam ide sve kako treba! Ali te nitko nerazumije :-)
    Ja sam mengu dobila nakon 20dana. Ista mi je i kao prije trudnoće. Redovna i traje 4dana,krvarenje normalno ništa pretjerano! Kontracepciju ne koristim,beba ima 6mj. Ali razmišljam o njoj pošto bi mi bilo rano već sad dobiti odma i drugo dijete.
    Jedino me iznenadilo koja količina kose mi otpada to je prestrašno i to je počela tek nakon 3mj nakon poroda opadati i još uvijek traje i već mi ide na živce jer stalno moram skupljati svoju kosu po kući :-)

    Ja sam bila celava na mjestima uz celo, sve se bojim kako ce biti ovaj put, bebac je sad mjesec i pol pa jos nije pocelo

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Imate li kakav lijek za nenormalno suhu kozu nakon poroda, ljustim se a nista ne pomaze?

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Meni je proslo 5 tjedana od poroda i sada bi polako pocela trcati i vjezbat. Inace sam zadovoljna sa tijelom poslije poroda, otislo je dosta, ostalo je malo trbuha sta je i za ocekivat. 
    Imam i neke strijice po trbuhu ali se bas i ne uznemiravam oko njih.. do ljeta :)
    Sada mene muci dojenje i vjezbanje. Da li da se izdojim prije pa poslije vjezbanja dam bebacu izdojeno mlijeko? Iako cisto sumnjam da cu imat snage za jaci trening pa samim tim bi kasnije mlijeko trebalo biti normalno al ne znam…
    Rana osjetim navecer, kada sam vec umorna, tad imam osjecaj da mi je sve nateknuto dolje.  Jel tako i vama?

    kleaiva


    Imate li kakav lijek za nenormalno suhu kozu nakon poroda, ljustim se a nista ne pomaze?

    I mene muci suha koza, do sad nikad problema s tim pa ne znam sta bi probala uopce.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.