Mame poslije poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Mene živcira i puno sitnih madeža,kao krastica koje sam dobila,koje def moram srediti kod dermatologa.Trbuh se odmah povukao,samo kaj je sve mlohavo,nemam više trbušnjake  ali isto nosim steznik i puno pomaže

  • paris

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Jojo


    Nakon 2 mjeseca trbuh mi je ogroman! linea negra se prilično dobro vidi i ne naslućujem bljeđenje. Stavila sam steznik i nosila ga tri dana ali sam u tom periodu počela krvariti što sam povezala sa steznikom… ugl. kile ne idu dolje kako sam očekivala
    počela sam vježbati par tjedana nakon poroda ali ja sam rodila carskim pa me malo bilo strah, sada se super osjećam ali sam totalno izmorena i bez volje za vježbanjem nekim intenzivnijim…

    Jojo, otići će i kile ne brini… pogotovo ako bebica bude aktivna. Ja sam sad godinu dana nakon poroda minus 4 kg u odnosu na ono prije trudnoće (a u trudnoći sam dobila 16). Recept - jako jako aktivna beba, ja sama s njim po cijele dane i kuhanje koje to zapravo i nije  Šalu na stranu, ako imaš imalo snage i volje za vježbanjem to je super i sigurno će ti pomoći - ja sam bila toliko premorena da bih se navečer samo strovalila u krevet. Kad ti beba bude malo starija ima fora vježbica gdje se zapravo igraš s bebom. Tako mi vježbamo kad više ne znam što bih smislila da ga animiram - njemu bude zabavno a ja jačam uglavnom trbušne mišiće 

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Meni visi koža na trbuhu i vidim da sam velika i po nogama i rukama. Inače nisam nikad bila sportski tip, ali sam normalno izgledala. Ja tak nemam vremena za ništ skoro. Dok mrvica spava, onda čistim, pa peglam, pa stalno imam nekaj za raditi, još i učim za te ispite i onda na kraju niti nemam snagu za ništ nego da legnem i hranim malu.  I sad uopće ne znam kaj s tim kilama, a užasno si izgledam :/

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    MalaMuca


    Meni visi koža na trbuhu i vidim da sam velika i po nogama i rukama. Inače nisam nikad bila sportski tip, ali sam normalno izgledala. Ja tak nemam vremena za ništ skoro. Dok mrvica spava, onda čistim, pa peglam, pa stalno imam nekaj za raditi, još i učim za te ispite i onda na kraju niti nemam snagu za ništ nego da legnem i hranim malu.  I sad uopće ne znam kaj s tim kilama, a užasno si izgledam :/

    Ne brini se, još je rano, pa tek je malo više od mjesec dana prošlo, ne? Organizam ti se još privikava na novo stanje…Još ćeš vidjeti kad bebica postane malo aktivnija još kako će se stvari početi mijenjati. Ja sam isto tako mislila - i inače imam jače listove, a kad sam rodila bili su mi kao u nogometaša, koža na nadlakticama je visila - izgledalo je kao da imam zastavice kad sam mahala, a o trbuhu da ne govorim… Moj će mali sutra 5 mjeseci napuniti i stvari su puno bolje, a nisam ništa vježbala… Imam jo 1-2kg više nego prije trudnoće, ali vjerujem da će i to uskoro dolje… Ruke i noge mi puno bolje izgledaju, trbuha još imam, ali se bude i to rješilo… Tako da ne brini - i kod tebe će se sve vratiti na mjesto, uvjerena sam.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    MarijaŠ


    MalaMuca


    Meni visi koža na trbuhu i vidim da sam velika i po nogama i rukama. Inače nisam nikad bila sportski tip, ali sam normalno izgledala. Ja tak nemam vremena za ništ skoro. Dok mrvica spava, onda čistim, pa peglam, pa stalno imam nekaj za raditi, još i učim za te ispite i onda na kraju niti nemam snagu za ništ nego da legnem i hranim malu.  I sad uopće ne znam kaj s tim kilama, a užasno si izgledam :/
    Ne brini se, još je rano, pa tek je malo više od mjesec dana prošlo, ne? Organizam ti se još privikava na novo stanje…Još ćeš vidjeti kad bebica postane malo aktivnija još kako će se stvari početi mijenjati. Ja sam isto tako mislila - i inače imam jače listove, a kad sam rodila bili su mi kao u nogometaša, koža na nadlakticama je visila - izgledalo je kao da imam zastavice kad sam mahala, a o trbuhu da ne govorim… Moj će mali sutra 5 mjeseci napuniti i stvari su puno bolje, a nisam ništa vježbala… Imam jo 1-2kg više nego prije trudnoće, ali vjerujem da će i to uskoro dolje… Ruke i noge mi puno bolje izgledaju, trbuha još imam, ali se bude i to rješilo… Tako da ne brini - i kod tebe će se sve vratiti na mjesto, uvjerena sam.

    Slazem se. Doci ce to sve na svoje mjesto. Ja sam evo 7 mj. od poroda u minusu od pocetne kilaze u trudnoci. Jedino sto mi je ostalo su strije, ali one su mi simpaticne hehe kad sam nostalgicar  :P :)))

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Leda2

    Leda2

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Cure imam pitanje za vas, prva mi je beba i trebar roditi za 3 mjeseca, svi spominjete steznike, jeste kupovale neke posebne poslje poroda ili najobičnije steznike. Vidjela sam negdje da imaju steznike baš za mame. Hvala! 

    =http://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Leda


    Cure imam pitanje za vas, prva mi je beba i trebar roditi za 3 mjeseca, svi spominjete steznike, jeste kupovale neke posebne poslje poroda ili najobičnije steznike. Vidjela sam negdje da imaju steznike baš za mame. Hvala! 

    Ja sam koristila one iz lidla, prvo onaj obicni, pa steznik gacice I na kraju body steznik.Super su mi bili.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar kimito

    kimito

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Meni je prošlo 2 i pol mjeseca od poroda, ostalo mi je 6-7 kg viška, najviše guza i noge.. svaki dan mislim kako ću pazit šta jedem, izbacit slatko i počet vježbat, ali eto ništa od toga se još nije dogodilo! 
    Friške mame, jedan savjet.. ja u trudnoći nisam dobila nijednu striju, kad sam počela dojit tako sam i prestala sa mazanjem, pogotovo sise nisam uopće mazala, najviše zbog nje da osjeti moj miris i evo prije par dana dobila strije na sisama 

  • Avatar Leda2

    Leda2

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    LuKi


    Leda


    Cure imam pitanje za vas, prva mi je beba i trebar roditi za 3 mjeseca, svi spominjete steznike, jeste kupovale neke posebne poslje poroda ili najobičnije steznike. Vidjela sam negdje da imaju steznike baš za mame. Hvala! 
    Ja sam koristila one iz lidla, prvo onaj obicni, pa steznik gacice I na kraju body steznik.Super su mi bili.

    Super, hvala ti!

    =http://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Ja mažem cice nivea losionom,a bradavice purelanom i sve ok,ne smeta joj miris.Ja sam na krpicama za 65 kn kupila skroz novi steznik Scudotex,talijanski brend,mislim da je inače je u apotekama 150 kn,onak se rasteže i ima čičak na krajevima i odličan mi je

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.