Mame poslije poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lilly6

    Lilly6

    Broj poruka: 280

    Prijavi adminu

    Hahaha i ja sam bila ćelava,samo sam se jedno jutro probudila i digla kosu u rep i skužila da nešto ne štima , i još se mislim pa jel mi ovo bilo i prije pa da nisam skužila ili što hahaha! Srećom počelo je rasti :-)

  • Avatar Lilly6

    Lilly6

    Broj poruka: 280

    Prijavi adminu

    Meni je koža lica inače masna,a sad se isto dosta osušila,dehidrirana je! A za tijelo mi je jako dobra Neutrogenina krema kad je namažeš odma se upije, a ostavi neki fini sloj,nema zatezanja kože pa probajte s tim,ili uljima nakon tuširanja!

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Luli


    Meni je proslo 5 tjedana od poroda i sada bi polako pocela trcati i vjezbat. Inace sam zadovoljna sa tijelom poslije poroda, otislo je dosta, ostalo je malo trbuha sta je i za ocekivat. 
    Imam i neke strijice po trbuhu ali se bas i ne uznemiravam oko njih.. do ljeta :)
    Sada mene muci dojenje i vjezbanje. Da li da se izdojim prije pa poslije vjezbanja dam bebacu izdojeno mlijeko? Iako cisto sumnjam da cu imat snage za jaci trening pa samim tim bi kasnije mlijeko trebalo biti normalno al ne znam…
    Rana osjetim navecer, kada sam vec umorna, tad imam osjecaj da mi je sve nateknuto dolje.  Jel tako i vama?

    kleaiva


    Imate li kakav lijek za nenormalno suhu kozu nakon poroda, ljustim se a nista ne pomaze?
    I mene muci suha koza, do sad nikad problema s tim pa ne znam sta bi probala uopce.

    Sto se tice treninga i dojenja, ja sam normalno dojila, toksini idu van znojenjem tako da nemas brige da ce nesto u mlijeko doci, moguce jedino da zbog mlijecne kiseline koja se proizvede vjezbanjem nude malo okus drugaciji. I piti puno tekucine da se ne smanji kolicina mlijeka.

    Ja sam isprobala i bademovo ulje i svasta i za sat vremena se sva perutam. :/

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Lilly


    Hahaha i ja sam bila ćelava,samo sam se jedno jutro probudila i digla kosu u rep i skužila da nešto ne štima , i još se mislim pa jel mi ovo bilo i prije pa da nisam skužila ili što hahaha! Srećom počelo je rasti :-)

    A koji smijeh tek kad su te mlade dlake pocele rasti pa strsale na sve strane. 

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Lilly


    Meni je koža lica inače masna,a sad se isto dosta osušila,dehidrirana je! A za tijelo mi je jako dobra Neutrogenina krema kad je namažeš odma se upije, a ostavi neki fini sloj,nema zatezanja kože pa probajte s tim,ili uljima nakon tuširanja!

    Imam neutrogenu i ista stvar je kao i bademovo ulje, i nivea i dove. 

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Lilly6

    Lilly6

    Broj poruka: 280

    Prijavi adminu

    kleaiva


    Lilly


    Hahaha i ja sam bila ćelava,samo sam se jedno jutro probudila i digla kosu u rep i skužila da nešto ne štima , i još se mislim pa jel mi ovo bilo i prije pa da nisam skužila ili što hahaha! Srećom počelo je rasti :-)
    A koji smijeh tek kad su te mlade dlake pocele rasti pa strsale na sve strane. 

    Užas,nezna se koje stanje je gore.Nadam se da će što prije narasti,jer izgleda presmješno kad se kosa digne a i nemogu to uključit kad radim pramenove hahaha!
    Stvarno neznam što da probaš onda za kožu,meni pomogne krema,bude lakše nema zatezanja,al koža lica je još uvijek loša zbog te dehidriranosti a bila mi je masna. Isto mi ništa za lice ne pomaže. Nadati se da će se s vremenom stanje popraviti.

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Lilly


    kleaiva


    Lilly


    Hahaha i ja sam bila ćelava,samo sam se jedno jutro probudila i digla kosu u rep i skužila da nešto ne štima , i još se mislim pa jel mi ovo bilo i prije pa da nisam skužila ili što hahaha! Srećom počelo je rasti :-)
    A koji smijeh tek kad su te mlade dlake pocele rasti pa strsale na sve strane. 
    Užas,nezna se koje stanje je gore.Nadam se da će što prije narasti,jer izgleda presmješno kad se kosa digne a i nemogu to uključit kad radim pramenove hahaha!
    Stvarno neznam što da probaš onda za kožu,meni pomogne krema,bude lakše nema zatezanja,al koža lica je još uvijek loša zbog te dehidriranosti a bila mi je masna. Isto mi ništa za lice ne pomaže. Nadati se da će se s vremenom stanje popraviti.

    Ma bude se to unormalilo valjda. Budem si probala kupiti onu melem kremu jer kad mi ruke ispucaju s melemom se oporave za 2 dana…jedino se jos toga mogu sjetiti😃
    Koza lica mi je na srecu super, vec neko vrijeme koristim onu dove obicnu plavo bijelu kremu i super mi je, bolja od svih onih skupih s cudima u sebi.

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Lilly6

    Lilly6

    Broj poruka: 280

    Prijavi adminu

    Da probaj sa melemom,morat ću i ja to probati za lice možda bude mrvicu bolje da mi se koža prestane ljuskati :-)

  • Avatar Savjetovalište

    Savjetovalište

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ako vam je iskustvo poroda bilo neugodno, stresno, teško ili traumatično, ili vam majčinstvo ‘teško pada’ i ne osjećate se ugodno u ulozi majke, javite se u Savjetovališe za majke poslije poroda: klokanica.hr/roditelji/sretna-mama/otvaramo-savjetovaliste-za-majke-poslije-poroda-2569 [klokanica.24sata.hr]

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    počela mi je kosa padati prije tjedan dana, koma, ofucala sam se skroz a baš mi je bila krasna kosa.
    Kile nisam skinula nikako jedino mi se trbuh malo smanjuje jer nosim steznik, kupila sam ga u ljekarni ali ga nisam mogla nositi do prije mjesec dana.Vidim da pomaže ali trbuh mi je još uvijek neki napet i ta rana poslije carskog zna boljeti na promjenu vremena . guzica i noge ko u obeliska !
    Počela sam vježbati već nakon dva mjeseca nakon operacije ali pomalo ovako i onako znam biti toliko umorna da mi je i ovo dosta, nadam se lijepom vremenu skoro i dugim šetnjama s malim a time i odlazak pokoje kile.
    jedino kaj me brine je da sam prokrvarila jučer a još dojim, sada ne znam dali je to možda zbog nošenja teškog tereta jer sam teglila maloga s kolicima ili normalna pojava nakon 4 mj?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.