Mame poslije poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lonny

    lonny

    Broj poruka: 277

    Prijavi adminu

    Pa mene boli jaće nego prije trudnoče, ali znam da sam čitala iskustva žena koje su se nakon trudnoče preporodile. Prije su imale strašno bolne menge, a nakon ni ne osjete
    To je sve individualno.
    Iskreno, ja bi na tvom mjestu mijenjala ginekologa. Preporučuje se prvi pregled već sa 6 tjedana. Mene je moja tad pogledala na stolu, da vidi jel sve ok i jel se vratilo na mjesto, a na uzv i papu me naručila cca tri mjeseca nakon poroda jer je rekla da je normalno da su stanice još abnormalne i da bi nalaz pape sigurno bio zbog toga loš, a to nije pravi pokazatelj, što mi ima logike. i kad sam bila s tri mjeseca je papa pokazao neke sitnije abnormalnosti pa me opet naručila početkom jeseni!

    [lilypie.com]

  • Avatar Mamči

    Mamči

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Lonny hvala na savjetu. …. Ali ako je to menga neznam zasto krvarim usred ciklusa jedan dan. Promjenit cu svakako gin jer ova moja je katastrofa. :/

  • Avatar lonny

    lonny

    Broj poruka: 277

    Prijavi adminu

    A gle draga, sve ti se još tek vrača u normalu i normalno je da te tijelo malo zeza!Bude se sve izreguliralo, ne brini. Ali definitivno odi na pregled da otkloniš bilo kakvu mogućnost neke komplikacije!

    [lilypie.com]

  • Avatar Mamči

    Mamči

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Otići ću čim prije na pregled. Hvala ti

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Rodila sam prije 5 mj.i razgovarala sam s ginekologicom o kontracepciji te mi je preporučila Mirenu ili ako se nakon dojenja odlučim za oralnu hormonsku terapiju Qlaira tablete.Prije sam pila Yaz i imala sam stravične promjene raspoloženja,jetreni enzimi su bili katastrofa,pa bi mi ove opcije bile najbolje,a obzirom da nemam iskustva ni s jednom,zanima me da li možda netko ima

  • Avatar crnamala

    crnamala

    Broj poruka: 426

    Prijavi adminu

    Nalah


    Rodila sam prije 5 mj.i razgovarala sam s ginekologicom o kontracepciji te mi je preporučila Mirenu ili ako se nakon dojenja odlučim za oralnu hormonsku terapiju Qlaira tablete.Prije sam pila Yaz i imala sam stravične promjene raspoloženja,jetreni enzimi su bili katastrofa,pa bi mi ove opcije bile najbolje,a obzirom da nemam iskustva ni s jednom,zanima me da li možda netko ima

    Ja sam na carski rodila i isto mi je nudila mirenu ali sam ja odustala. Dosta je skupa traje 5 god tj.krace ako je izvadis. Kako ja planiram drugu trudnocu svakako prije tog roka mislim da mi nije imala smisla. Rekli su mi da je kao i svaka spirala nekog odusevi nekog ne.  Mozda sam staromodna ali mirenu planiram tek kad odlucim da je dosta s bebacima.Kako sam rodila na carski ne bih smjela jos ostat trudna tako da cu ja uzet tablete.

    [lilypie.com]

  • Avatar Neni5

    Neni5

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    E sad da se malo izjadam
    Rodila sam prije 4mj, 15 dana od poroda sam imala 2 kg više od predtrudničke kilaže i super ta dva kg stoje i stoje kad odjednom počnu ići gore 😯
    Otprilike zadnja dva mjeseca se debljam bez obzira na vježbanje i koliko toliku pravilnu prehranu, u dva mj sam dobila 5 kg 😣 još uvijek dojim i lipo nam ide, ali mi nije jasno zašto ide u +
    Debljam se brže nego kad sam trudna bila……..

    [thebump.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    crnamala…hvala

    Neni…kako ti je štitnjača?

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    crnamala…hvala

    Neni…kako ti je štitnjača?

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Nalah


    Rodila sam prije 5 mj.i razgovarala sam s ginekologicom o kontracepciji te mi je preporučila Mirenu ili ako se nakon dojenja odlučim za oralnu hormonsku terapiju Qlaira tablete.Prije sam pila Yaz i imala sam stravične promjene raspoloženja,jetreni enzimi su bili katastrofa,pa bi mi ove opcije bile najbolje,a obzirom da nemam iskustva ni s jednom,zanima me da li možda netko ima

    Ja pijem Lyndinette 20, posto sam imala uzasne nuspojave od jacih kontracepcijskih tableta, ne znam je li ti sto ginekologinja spominjala njih. Meni ih je bas dala jer su slabije, a I  radi ostalih tableta koje pijem. Ne znam koja je tocno razlika medu tim kontr. tabletama, jer ove sam dobila za terapiju, ali vjerujem da su sastavom sve one tu negdje slicne.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.