Trudnice i mame u Njemačkoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Skocki5

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Haha Gitta, najprije ce mi tako bit 

  • Skocki5

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Hay cure,imam jedno pitanje. Je li se kojoj od vas ponekad dogodi da neki isckedak ili nesto dosta vodenasto procuri. Ima  dan-dva meni se to dogadja, pa ne znam jel moguce da je plodna voda ili to samo beba jace pritisne mjehur ili je ipak to nornalan isjedak…i sutra mi je pregled…a ne bi da pitam glupa pitanja ,ali ipak mi je lakse vas prvo pitat da cujem misljenja pa onda doktoricu.

  • Dalal

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Dobar dan…evo još jedne trudnice 😀. Pratim vaše postove i trudnoće od samog početka ali nikako da vam se pridružim. .Zezalo me ovo sa prijavom. Tako sam sretna što sam vas našla. .tako ste divne i mnogo pomažete vašim iskustvima, posebno ovakvim kao meni kojima je ovo prva trudnoća (a poodmakle godine). Moj prvi pregled kod dr.je zakazan za 1 sedmicu. Nadam se da ce on potvrditi trudnoću kao sto je i test pokazao. Btw.ja sam u Rheinland-Pfalz pokrajini. 😀..blizu Neuwied? 

    [lilypie.com]

  • Dalal

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Ako bi neka od ženica mogla da ni pomogne da ispravim ovo korisničko ime ..Bilo bi draže da se javljam pod nekom šifrom. ..Ako može neka da mi pošalje svoj e-mail. ..Hvala puno

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Dalal

    Ako bi neka od ženica mogla da ni pomogne da ispravim ovo korisničko ime ..Bilo bi draže da se javljam pod nekom šifrom. ..Ako može neka da mi pošalje svoj e-mail. ..Hvala puno


    Stisni gore desno na avatar, pa idi na “profil” i tu mozes promijeniti osnovne podatke tj korisnicko ime

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    Skocki5

    Hay cure,imam jedno pitanje. Je li se kojoj od vas ponekad dogodi da neki isckedak ili nesto dosta vodenasto procuri. Ima dan-dva meni se to dogadja, pa ne znam jel moguce da je plodna voda ili to samo beba jace pritisne mjehur ili je ipak to nornalan isjedak…i sutra mi je pregled…a ne bi da pitam glupa pitanja ,ali ipak mi je lakse vas prvo pitat da cujem misljenja pa onda doktoricu.


    mislim da nije plodna voda jer bi znala da jest, i ja sam imala iscjedak cijelu trudnoću a isto tako sam se znala i upišati koji put kad me beba malo jače stisne hehehehe

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Skocki5

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Gitta

    Skocki5

    Hay cure,imam jedno pitanje. Je li se kojoj od vas ponekad dogodi da neki isckedak ili nesto dosta vodenasto procuri. Ima dan-dva meni se to dogadja, pa ne znam jel moguce da je plodna voda ili to samo beba jace pritisne mjehur ili je ipak to nornalan isjedak…i sutra mi je pregled…a ne bi da pitam glupa pitanja ,ali ipak mi je lakse vas prvo pitat da cujem misljenja pa onda doktoricu.

    mislim da nije plodna voda jer bi znala da jest, i ja sam imala iscjedak cijelu trudnoću a isto tako sam se znala i upišati koji put kad me beba malo jače stisne hehehehe


    Hvala na odgovoru:)
    Bila sam jucer na pregledu,kaze doktorica da nije plodna voda. Tako da vjerojatno i mene pritisne ili mi cak sjede na mjehur haha…jer jos uvijek je zatkom okrenuta

  • AngelMom

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Ove nesane noci su mi vec presle u naviku, mala luduje cim me dragi dotakne 😂 jucer je bila mirna cijeli dan sto je cudno za ovog mog harambasu i cijelu vecer lazni trudovi prvo na 15, pa na 10 min. Jos 2 tjedna da izdrzim i moze van 😂 usli u 35 tj

  • Skocki5

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Angelmom,mi smo onda blizu sa  terminima? Ja sam danas usla u 35tt. Je li se tvoja beba okrenula u pravilan polozaj?

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Cure jeste kupile vec kolica? Za koja ste se odlucile?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.