Trudnice i mame u Njemačkoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Sretno Pandice 🙂
    Jel ce kod vas tate prisustvovat porodu?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Dena sa mnom ce biti moj muz na porodu, zato i ide sa mnom na taj tecaj. Inace nije obavezno, ali kad sam vec nekak uspjela dobiti zeljenu babicu koja mi je tecaj savjetovala, rekoh sta sad kud sve tud i tih 100€.
    Ja sam isto kao pandica platila 120€ da mi svaki put radi uzv. Isto sam osigurana kod AOK. Vadjenje krvi nisam dosad uopce platila nego samo testitanje na toxoplasmsu i streptokok.
    Pandice daaaa jos malo joj je termin, za 2tj letim u Hr, nadam se da me bebac nece preduhitriti hehe

  • Anabanana0

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Joj moja beba se znoji uzasno i sada guglam i nista ne nalazim sto bi mi pomoglo zasto, pokrijem je laganom dekicom i ona opet mokra 😅 jel i druge bebe tako? 

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Imaju li i vase bebe dane kad miruju u trbuhu? Moja je inace  aktivna svaki dan, al jucer i danas do podne se bas umirila i skroz nas preplasila…Sestra me savjetovala da legnem, umirim se i pojedem slatko, nakon cega je beba natrag pocela da udara i eto sad je skroz aktivna ko i prije.🤗 Jel normalno da se ponekad umire?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Skocki5

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Moja je sad manje aktivna,jer joj je svaki dan uze…Ali inace je prije bila dosta redovna…ja sam citala ako nakon sto jedes ,kad legnes ,svaki put se pomice ,sve je uredu,ne trebas se bojat. A i na forumu su to cure komentirale negdje. Mislim da se ne trebas brinut ako je postala aktivna nakon slatka

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Pratit cu je sad malo pa ako primjetim sta sumnjivo idem odma do doktorice, a sljedeci tjedan imamo ionako termin. A vjerojatno se i bebe ponekad umore 😏
    Zna mozda netko dal se jos uvijek proizvode krevetici za bebe kojima se jedna strana ogradice moze spustiti da bude u razini sa nasim krevetom? Nalazim samo one bez jedne ogradice ili da se podnica spusta i podize, a ja zabrijala da se kreveticu mora spustati stranica.. 🤔

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Dena ima onih kreveca sto se jedna stranica moze skroz skinuti i krevet se stavi odmah uz vas krevet. To je zgodno. Kad bi kupila krevetic sa stranicom koja se spusta,nikad je ne mozes toliko spustiti da vam nebi smetala izmedu tvog i bebinog kreveta.
    Ja imam kindac sa stranicom za spustanje, i podnicom na vise razina, ali smo stavili podnicu nanajvisu razinu, a stranice takoder digli skroz gore. Tako se ne moram pregibat kad cu uzimati ili spustati dijete.  Mislim da ce beba danju puno spavati, a za hranjenja nocu cu se radije dici i uzeti ga.
    Najprije sam htjela madrac na kreveticu spustiti skroz ali mi je to nezgodno zbog stalnog saginjanja. Ako i maknem jednu stranicu i spojim krevetic s nasim kak cu ustajat iz kreveta ?  Nas je 120x60cm
    Sto se tice aktivnosti bebe mislim da se ne moras niceg bojati. Ja sam toliko vremena provela u strahu da nije dobro i nakraju se pomirila da imam mirnu bebu. Uvijek se javlja navecer i to mi je znak da je dobro. Ako se bojis pojedi nesto slatko ili mazi trbuh,mozda se probudi.

    [lilypie.com]

  • Skocki5

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Pandiceee,vidjela sam da je tvoj mali princ stigao….cestitam i tebi i tati ,uzivajte sada u maloj(velikoj) sreci

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Pandice cestitam od srca!!! ❤

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Iskrene čestitke Pandice <3

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.