Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Cure, hvala vam. Muž mi je rekao da će mi zabraniti forum, da me samo na gluposti navodite..🤣🤣😜
    Pao je dogovor. Čekamo do 25.1. Ako do tad ne dobijemo nikakav poziv i termin, idemo odmah na spermio s mogućnosti smrzavanja… 😁
    Termin bi trebao biti u 2 mj za mTESE, no igrom slučaja jedan par odustaje od zahvata, njih bi trebali zvat sad iza Nove god, jer su se upisali 2 mjeseca prije nas. Kako oni odustaju, kad ih budu zvali pitat će da se nama prepusti njihov termin, pa ćemo vidjet.
    .
    Freya, woow jesu li to folikulici napokon narasli malo, kako lijepe vijest, stvarno držim fige da sve bude u redu, a beta je odlična 🤞🤞🙏
    Bebolina, mislim da je izbrisala profil i otišla..🤷‍♀️😳 testić je solidno izgledao 🙈

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • freyaa

    Broj poruka: 545

    Prijavi adminu

    Bella1985

    freyaa

    Cure, treba mi pomoc od vas, kad se najranije na UZV vidi gestacijska vrecica.. Kao sto vec znati hsg mi je bio jako bolan, nisam mogla do kraja da izdržim I prekinut je sa dijagnozom, bolnost, obostrana neprohodnost, prekinut postupak. I ja sam se sad spremala za laparoskopiju, medjutim m nije dosla.. uradila sam u subotu test bio je pozitivanc ,cudoo, odmah I hsg 190, jucer je hsg iznosio 740.. Danas kad sam na pauzi otisla u wc smedji trag pri brisanju odmah sam se uspanicila nazvala doktoricu I poslali su me na kum.. Gore su mi rekli da ne vide svjezu krv I da je to ok, medjutim nisu na uzv vidjeli gestacijsku vrecicu 4+2 sam.. Sutra ponovo vadim betu ali mislim da nemam čemu bas da se nadam, prije nove godine opet uzv kod svoje doktorice.. 😔

    Nadam se da ti je rekla dr da pijes duphastone 3*1. Popi i normabel od 2 mg. Sto vise odmarati na lijevom boku. 🧚🧚🧚🧚🧚🧚🧚🧚🧚 Da sve izade na dobro. Beta se super uduplala. Sve kaj je manje od 1000 ni nemoze se nista vidjeti. Nekuzim te dr. Sam pozitivna budi. Sutra ocekujemo isto dobru vetu i mirno cekanje pregleda. 😘


    Već pijem 2x1 sto mi je moja doktorica rekla neki dan.. A ova na kumu nista apsolutno, spominje prirodnu selekciju i neke gluposti sto se ne vidi, jedva sam cekala da izadjem.. jos sam baš bolesna, svaki put kad me uhvatila kasalj ne strah… na lijevom boku, nisam znala, evo idem na lijevi, pojma ja nemam vezano za sve ovo.. 😘😘

    🚺 32 🚹 35
    Adenom hipofize (prolaktin uredan, terapija dostinex)
    ➡️ Papa ✅️, hormoni✅️, brisevi✅️, trombofilija ✅️ , hsg ❌
    Pijem: inofolic, vitamin d3, maticna mlijec, cink, selen, omega, koenzim q10, vitamin e
    🚹 - normozoospermia
    29.01. Miss.ab. 8+5 💔

  • freyaa

    Broj poruka: 545

    Prijavi adminu

    Tratinčica123

    Cure, hvala vam. Muž mi je rekao da će mi zabraniti forum, da me samo na gluposti navodite..🤣🤣😜
    Pao je dogovor. Čekamo do 25.1. Ako do tad ne dobijemo nikakav poziv i termin, idemo odmah na spermio s mogućnosti smrzavanja… 😁
    Termin bi trebao biti u 2 mj za mTESE, no igrom slučaja jedan par odustaje od zahvata, njih bi trebali zvat sad iza Nove god, jer su se upisali 2 mjeseca prije nas. Kako oni odustaju, kad ih budu zvali pitat će da se nama prepusti njihov termin, pa ćemo vidjet.
    .
    Freya, woow jesu li to folikulici napokon narasli malo, kako lijepe vijest, stvarno držim fige da sve bude u redu, a beta je odlična 🤞🤞🙏
    Bebolina, mislim da je izbrisala profil i otišla..🤷‍♀️😳 testić je solidno izgledao 🙈


    Hah da da folikulici, nesto ih je pokrenulo 🤣 hvala ti ❤️ 

    🚺 32 🚹 35
    Adenom hipofize (prolaktin uredan, terapija dostinex)
    ➡️ Papa ✅️, hormoni✅️, brisevi✅️, trombofilija ✅️ , hsg ❌
    Pijem: inofolic, vitamin d3, maticna mlijec, cink, selen, omega, koenzim q10, vitamin e
    🚹 - normozoospermia
    29.01. Miss.ab. 8+5 💔

  • freyaa

    Broj poruka: 545

    Prijavi adminu

    Bebolina2207

    freyaa jako lijepe vijesti. Te iznenadne trudnoće su nešto najbolje što se može dogoditi u našoj situaciji. Beta se lijepo dupla neka se i sutrašnja isto tako podupla i bit će sve ok. Još je to rano da bi se išta vidjelo. Sretno 


    Hvala ti.. 🥰

    🚺 32 🚹 35
    Adenom hipofize (prolaktin uredan, terapija dostinex)
    ➡️ Papa ✅️, hormoni✅️, brisevi✅️, trombofilija ✅️ , hsg ❌
    Pijem: inofolic, vitamin d3, maticna mlijec, cink, selen, omega, koenzim q10, vitamin e
    🚹 - normozoospermia
    29.01. Miss.ab. 8+5 💔

  • Avatar Luna93

    Luna93

    Broj poruka: 763

    Prijavi adminu

    Freya,
    Cestitam! ❤️

    👩🏻29👦🏻43
    Ciklusi 28/29
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    TSH 2,55
    Vitamin D 38.3 ng/mL
    👦🏻 asthenoteratozoospermia, brisevi uretre ✅
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️

  • freyaa

    Broj poruka: 545

    Prijavi adminu

    Luna93, hvala ti, samo da sve bude dobro ❤
    Anchyyy, hvala.. ❤

    Jos cekam betu, znaci luda sam vise🤯

    🚺 32 🚹 35
    Adenom hipofize (prolaktin uredan, terapija dostinex)
    ➡️ Papa ✅️, hormoni✅️, brisevi✅️, trombofilija ✅️ , hsg ❌
    Pijem: inofolic, vitamin d3, maticna mlijec, cink, selen, omega, koenzim q10, vitamin e
    🚹 - normozoospermia
    29.01. Miss.ab. 8+5 💔

  • freyaa

    Broj poruka: 545

    Prijavi adminu

    Konanco https://ibb.co/41P4SRw, [ibb.co] samo jos da se vidi na uzv da dobro prodje..

    🚺 32 🚹 35
    Adenom hipofize (prolaktin uredan, terapija dostinex)
    ➡️ Papa ✅️, hormoni✅️, brisevi✅️, trombofilija ✅️ , hsg ❌
    Pijem: inofolic, vitamin d3, maticna mlijec, cink, selen, omega, koenzim q10, vitamin e
    🚹 - normozoospermia
    29.01. Miss.ab. 8+5 💔

  • freyaa

    Broj poruka: 545

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/41P4SRw [ibb.co]

    🚺 32 🚹 35
    Adenom hipofize (prolaktin uredan, terapija dostinex)
    ➡️ Papa ✅️, hormoni✅️, brisevi✅️, trombofilija ✅️ , hsg ❌
    Pijem: inofolic, vitamin d3, maticna mlijec, cink, selen, omega, koenzim q10, vitamin e
    🚹 - normozoospermia
    29.01. Miss.ab. 8+5 💔

  • freyaa

    Broj poruka: 545

    Prijavi adminu

    Bebolina2207

    freyaa


    Beta je baš visoka, znači dupla se što je dobro. Čestitam. Koji ti je dan ciklusa? Koliko ti kasni?


    31 dan ciklusa, kasni 6 dana.. ma sve me strah vanmatericne jer mislim da se ipak trebala vidjeti ali vidjeti cu sutra,  sta je tu je..

    🚺 32 🚹 35
    Adenom hipofize (prolaktin uredan, terapija dostinex)
    ➡️ Papa ✅️, hormoni✅️, brisevi✅️, trombofilija ✅️ , hsg ❌
    Pijem: inofolic, vitamin d3, maticna mlijec, cink, selen, omega, koenzim q10, vitamin e
    🚹 - normozoospermia
    29.01. Miss.ab. 8+5 💔

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Freyaa čestitam…odlična beta 😍😍🥳
    Ne brini kod vanmatericne nebi tako rasla bete…a ono smedarenje što si imala je implatacijsko…jer je stara krv smeđa pa tako da sve je ok..samo opusteno, bit će sve dobro 🥰🥰

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.