Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Joli 🌟

    Joli 🌟

    Broj poruka: 719

    Prijavi adminu

    Kiki draga došla samo zbog tebe, jer sam znala da bi ti sada negdje trebala biti beta, kad vidi tebe trudnice naše… 🤩🤩🤩 Čestitam mila, neka bude uredna i školska… Kad vidim. Tebe, bellu, september, zoe, koje ste tu moje dugogodišnje družice srce mi je kao kuća… 😍😍😍🍀🍀🍀💜💜💜💜
    Luna lijepo je vidjeti i tebe da pišeš, sretno 🍀🍀🍀🍀
    Zoe  Sretno tebi i curici sad pred veliko finale 🍀🍀🍀

    👠 32, PCO, IR, endometrioza, adenomioza
    ➡️papa ✅ hormoni ✅ cervikalni brisevi ✅
    👞 35, normozoospermia
    ➡️ NW ABC plus senior
    03-06/22 ➡️ četiri IUI postupka ❌❌❌❌
    07/22 - IVF ❌
    01/23 - IVF ❌

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Kiki13 i Bella,  meni se stalno vrti po glavi kao sta ako bi nešto našli, zašto ne probati.. jos mislim da muž može dobiti i uputnicu pa možda ne moramo ni platiti, a i da moramo..  trenutno nije problem u novcima nego više oni pitanje vrijedi li pokušati haha 🤔
    Muž već 4 mjeseca pije svasta nesto
    - Vitamin D
    -vitamin c
    - multi-macu 
    - pije Vitolize,  dodatak prehrani za poboljšanje sperme (ukratko)
    - pije Argi (prah također sa svime za poboljšanje sperme)
    - hladi testise, povećao je vježbu i trčanje, jede sve sjemenke moguće 🤣🤣 i tak…
    Mogu reć da smo radili na tome svemu, zato i razmišljamo o spermiu… ali evo, nije nam baš Zg nesto blizu pa se sve mislimo hoćemo li ili nećemo..  

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Tratinčica i ja bi probala sve pogotovo ako vam ne znači tih 500kn…tko zna možda se sta popravilo u 3mj 😁

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • freyaa

    Broj poruka: 560

    Prijavi adminu

    Cure, treba mi pomoc od vas,  kad se najranije na UZV vidi gestacijska vrecica.. Kao sto vec znati hsg mi je bio jako bolan, nisam mogla do kraja da izdržim I prekinut je sa dijagnozom, bolnost, obostrana neprohodnost, prekinut postupak. I ja sam se sad spremala za laparoskopiju, medjutim m nije dosla.. uradila sam u subotu test bio je pozitivanc ,cudoo, odmah I hsg 190, jucer je hsg iznosio 740.. Danas kad sam na pauzi otisla u wc smedji trag pri brisanju odmah sam se uspanicila nazvala doktoricu I poslali su me na kum.. Gore su mi rekli da ne vide svjezu krv I da je to ok, medjutim nisu na uzv vidjeli gestacijsku vrecicu 4+2 sam.. Sutra ponovo vadim betu ali mislim da nemam čemu bas da se nadam, prije nove godine opet uzv kod svoje doktorice.. 😔

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    freyaa

    Cure, treba mi pomoc od vas, kad se najranije na UZV vidi gestacijska vrecica.. Kao sto vec znati hsg mi je bio jako bolan, nisam mogla do kraja da izdržim I prekinut je sa dijagnozom, bolnost, obostrana neprohodnost, prekinut postupak. I ja sam se sad spremala za laparoskopiju, medjutim m nije dosla.. uradila sam u subotu test bio je pozitivanc ,cudoo, odmah I hsg 190, jucer je hsg iznosio 740.. Danas kad sam na pauzi otisla u wc smedji trag pri brisanju odmah sam se uspanicila nazvala doktoricu I poslali su me na kum.. Gore su mi rekli da ne vide svjezu krv I da je to ok, medjutim nisu na uzv vidjeli gestacijsku vrecicu 4+2 sam.. Sutra ponovo vadim betu ali mislim da nemam čemu bas da se nadam, prije nove godine opet uzv kod svoje doktorice.. 😔


    Freyya, beta odlicna, gestacijska se vidi tek na betu preko 1000, sve je ok, ne moze se vidjeti prije 5 tjedna draga 😛

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • freyaa

    Broj poruka: 560

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    freyaa

    Cure, treba mi pomoc od vas, kad se najranije na UZV vidi gestacijska vrecica.. Kao sto vec znati hsg mi je bio jako bolan, nisam mogla do kraja da izdržim I prekinut je sa dijagnozom, bolnost, obostrana neprohodnost, prekinut postupak. I ja sam se sad spremala za laparoskopiju, medjutim m nije dosla.. uradila sam u subotu test bio je pozitivanc ,cudoo, odmah I hsg 190, jucer je hsg iznosio 740.. Danas kad sam na pauzi otisla u wc smedji trag pri brisanju odmah sam se uspanicila nazvala doktoricu I poslali su me na kum.. Gore su mi rekli da ne vide svjezu krv I da je to ok, medjutim nisu na uzv vidjeli gestacijsku vrecicu 4+2 sam.. Sutra ponovo vadim betu ali mislim da nemam čemu bas da se nadam, prije nove godine opet uzv kod svoje doktorice.. 😔

    Freyya, beta odlicna, gestacijska se vidi tek na betu preko 1000, sve je ok, ne moze se vidjeti prije 5 tjedna draga 😛

    Hvala ti punooo. 
    Mene su na klinickom istraumatizirali, kao vec sa 4 treba da ti se vidi.. Znači sjela sam u auto i pocela da placem.. jos me je 15 min pregledala, sve me boli od pritiska, kao nije ti normalna anatomija, kontam otkud sad to.. i sad gledam na nalazu da me je pregledala doktorica medicine da li to ima veze.. samo cekam sutra betu od svega ovog me stomak boli.. 

  • Avatar September

    September

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    Tratincica ja bi isto probala, mozda ih i ima par nakon promjene koju ste uveli 🤞🏻
    Joli ❤️❤️ kakvo je stanje kod tebe? Znam da si isla kod nutricionista. Imate plan kad bi na jos jedan ivf?
    Freyaa ne brini, jos je prerano da bi se vidjelo. Beta se lijepo dupla. Na sljedecog kontroli ce se vidjet :) znam da je stresno kad napokon ugledas plus i onda ovako krene ali budi pozitivna! Ima jos iscjetka ili je stalo? Jesu ti mozda prepisali progesteron za svaki slucaj?

    02.09. 2022.➕️ beta 10 dpo: 21.98, 13 dpo: 146.9, 15 dpo: 383, 17 dpo: 841.50, 21 dpo: 3883
    6+2 💙💙

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    freyaa

    SAYuRI

    freyaa

    Cure, treba mi pomoc od vas, kad se najranije na UZV vidi gestacijska vrecica.. Kao sto vec znati hsg mi je bio jako bolan, nisam mogla do kraja da izdržim I prekinut je sa dijagnozom, bolnost, obostrana neprohodnost, prekinut postupak. I ja sam se sad spremala za laparoskopiju, medjutim m nije dosla.. uradila sam u subotu test bio je pozitivanc ,cudoo, odmah I hsg 190, jucer je hsg iznosio 740.. Danas kad sam na pauzi otisla u wc smedji trag pri brisanju odmah sam se uspanicila nazvala doktoricu I poslali su me na kum.. Gore su mi rekli da ne vide svjezu krv I da je to ok, medjutim nisu na uzv vidjeli gestacijsku vrecicu 4+2 sam.. Sutra ponovo vadim betu ali mislim da nemam čemu bas da se nadam, prije nove godine opet uzv kod svoje doktorice.. 😔

    Freyya, beta odlicna, gestacijska se vidi tek na betu preko 1000, sve je ok, ne moze se vidjeti prije 5 tjedna draga 😛
    Hvala ti punooo.
    Mene su na klinickom istraumatizirali, kao vec sa 4 treba da ti se vidi.. Znači sjela sam u auto i pocela da placem.. jos me je 15 min pregledala, sve me boli od pritiska, kao nije ti normalna anatomija, kontam otkud sad to.. i sad gledam na nalazu da me je pregledala doktorica medicine da li to ima veze.. samo cekam sutra betu od svega ovog me stomak boli..


    Sve zaboravi sto su ti rekli vjeruj mi😉 Opusti se, beta je oodlicna, a ona je poprilicno dobar pokazatelj. Izdrzi 10-taka dana pa onda UZV i vidjet ces razlike. Kakvi idioti, to je ono sto ja stalno govorim, doktor ti rekao da se sa 4+2 trebala vidjeti gestacijska 😡😡 Ja mu ne bi psa vise odvela..

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • freyaa

    Broj poruka: 560

    Prijavi adminu

    September

    Tratincica ja bi isto probala, mozda ih i ima par nakon promjene koju ste uveli 🤞🏻
    Joli ❤️❤️ kakvo je stanje kod tebe? Znam da si isla kod nutricionista. Imate plan kad bi na jos jedan ivf?
    Freyaa ne brini, jos je prerano da bi se vidjelo. Beta se lijepo dupla. Na sljedecog kontroli ce se vidjet :) znam da je stresno kad napokon ugledas plus i onda ovako krene ali budi pozitivna! Ima jos iscjetka ili je stalo? Jesu ti mozda prepisali progesteron za svaki slucaj?


    Ja vec koristim duphaston, to mi je moja doktorica rekla odmah da uzmem.. Prestalo je, to je bilo jednom danas i malo poslije uzv. Ali koliko me ispipkala i zavlacila uzv mislila sam da će krv teći 😅.. Nadam se da ce biti sutra ću opet uraditi betu pa da vidimo..Hvala ti punoo

  • freyaa

    Broj poruka: 560

    Prijavi adminu

    SAYuRI


    Sve zaboravi sto su ti rekli vjeruj mi😉 Opusti se, beta je oodlicna, a ona je poprilicno dobar pokazatelj. Izdrzi 10-taka dana pa onda UZV i vidjet ces razlike. Kakvi idioti, to je ono sto ja stalno govorim, doktor ti rekao da se sa 4+2 trebala vidjeti gestacijska 😡😡 Ja mu ne bi psa vise odvela..


    Evo uslikat cu ti nalaz, cak mi je stavila dijagnozu amenorhea 4+2. Da bgm, kao treba da se vidi, ali kao ne vidi ništa čudno ni na jajnicima.. znaci kod nas na klinickom je ludnica, ludnica.. strah me samo vanmatericne ako nisu dovoljno prohodni jajovodi

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.