Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 861

    Prijavi adminu

    Hvala vam žene moje ❤️ sutra idem vadit betu MM još nisam ni rekla dok ne potvrdim. Malo me brine taj bol dole samo što nisam dobila. Ali bože moj naučila sam da s ene vrijedi jednostavno brinuti šta bude bit će. ❤️
    Ono što sam promjenila ova 2 mjeseca je to što sam krenula na fitnes i krenula piti siofor od 500 1 dnevno. Uzela prenatal i selen i inofolic a mm je uzeo fertilmax. Također ovo je drugi mjesec kako idem na UZV i baš ciljamo odnose a i drugi mjesec mi je kako koristim Fertilily čašicu. Ako je to bila dobitna kombinacija vrijedi svih para.! 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar September

    September

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    Jelušićkaa

    Hvala vam žene moje ❤️ sutra idem vadit betu MM još nisam ni rekla dok ne potvrdim. Malo me brine taj bol dole samo što nisam dobila. Ali bože moj naučila sam da s ene vrijedi jednostavno brinuti šta bude bit će. ❤️
    Ono što sam promjenila ova 2 mjeseca je to što sam krenula na fitnes i krenula piti siofor od 500 1 dnevno. Uzela prenatal i selen i inofolic a mm je uzeo fertilmax. Također ovo je drugi mjesec kako idem na UZV i baš ciljamo odnose a i drugi mjesec mi je kako koristim Fertilily čašicu. Ako je to bila dobitna kombinacija vrijedi svih para.!


    Ono je stvarno super crtica! Ja bi na tvom mjestu vadila betu i odmah progesteron. Kako imas pcos, mi zene s pcos cesto imamo nizi progesteron pa ako i to bude da ti odmah prepisu dodatan progesteron. Iako je meni svaki ciklus bio na granici ali kad sam zatrudnila onda je bio dosta visok tako da mi nije ni trebao samo sta sam ja to htjela provjerit za svaki slucaj

    02.09. 2022.➕️ beta 10 dpo: 21.98, 13 dpo: 146.9, 15 dpo: 383, 17 dpo: 841.50, 21 dpo: 3883
    6+2 💙💙

  • Avatar September

    September

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    Jelušićkaa

    Hvala vam žene moje ❤️ sutra idem vadit betu MM još nisam ni rekla dok ne potvrdim. Malo me brine taj bol dole samo što nisam dobila. Ali bože moj naučila sam da s ene vrijedi jednostavno brinuti šta bude bit će. ❤️
    Ono što sam promjenila ova 2 mjeseca je to što sam krenula na fitnes i krenula piti siofor od 500 1 dnevno. Uzela prenatal i selen i inofolic a mm je uzeo fertilmax. Također ovo je drugi mjesec kako idem na UZV i baš ciljamo odnose a i drugi mjesec mi je kako koristim Fertilily čašicu. Ako je to bila dobitna kombinacija vrijedi svih para.!


    I da, taj osjecaj kao da ces dobit je normalan jer se maternica siri. Sad ces se morat naviknut na svakakve lagane grceve iduca cca 3 mjeseca 🙈😊

    02.09. 2022.➕️ beta 10 dpo: 21.98, 13 dpo: 146.9, 15 dpo: 383, 17 dpo: 841.50, 21 dpo: 3883
    6+2 💙💙

  • Avatar Trish2022

    Trish2022

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Dobro jutro ženee! Odma lijep početak dana 
    Čestitam Freya i Jelušićka, neka budu školskee 

    🚺 29
    🚹 32
    Hipertestosteronizam i inverzni FSH/LH omjer - PCOS
    - Duphaston, Gynositol
    09/22 Papa test i UZV - uredno
    Pokušavamo od 06/2022
    LH trakice od 09/2022

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 861

    Prijavi adminu

    September

    Jelušićkaa

    Hvala vam žene moje ❤️ sutra idem vadit betu MM još nisam ni rekla dok ne potvrdim. Malo me brine taj bol dole samo što nisam dobila. Ali bože moj naučila sam da s ene vrijedi jednostavno brinuti šta bude bit će. ❤️
    Ono što sam promjenila ova 2 mjeseca je to što sam krenula na fitnes i krenula piti siofor od 500 1 dnevno. Uzela prenatal i selen i inofolic a mm je uzeo fertilmax. Također ovo je drugi mjesec kako idem na UZV i baš ciljamo odnose a i drugi mjesec mi je kako koristim Fertilily čašicu. Ako je to bila dobitna kombinacija vrijedi svih para.!

    I da, taj osjecaj kao da ces dobit je normalan jer se maternica siri. Sad ces se morat naviknut na svakakve lagane grceve iduca cca 3 mjeseca 🙈😊


    Hvala na informaciji! Sutra navečer idem vaditi betu prvi put u životu hahah. Porazgovarati cu sa doktoricom da vidim i za te ostale hormone šta bi trebalo posto sam na bromokriptin u i sioforu. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    Jelušićkaa


    Dušo moja, to je baš lijepa crta ♥️♥️

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 861

    Prijavi adminu

    Garawa sve znaš ❤️❤️❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Jelušićkaa ovo je bome lijepa crtica, čestitam!
    Čekamo betu, sretno!🤗🤩
    Mogu misliti taj osjecaj nakon 3 godine..  heheh

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 861

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Jelusicka to je lijepa crta! ☺️ Na tvom mjestu ja bi se cula s ginekologom s obzirom da tako dugo radite na bebi i neka te uputi dalje sto da radis i ako treba propise terapiju. Ali svakako izvadi betu i ponovi test i sutra.
    Ja sam isto radila gravignost mini duo i na 10dpo mi je bila ovako crta ko tebi. Evo saljem sliku da vidis kako je tamnila…
    https://ibb.co/dGsSQq9 [ibb.co]

    Neka je konacno plusica na temi 🤗🤗


    Da da obavezno idem sutra izvaditi betu već sam se narucila za UZV mislim da treba još vremena. Danas mi je 11dpo. Svakako moram vidjeti za terapiju ipak šaku tableta pijem. Hvala svima baš ste mi podrška ❤️❤️

    [tickerfactory.com]

  • freyaa

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    Cure, ja sam otisla danas na uzv kod mog ginekologa kod kojeg sam i isla na hsg i planirala sve ostalo sto dolazi. Odmah me je primio bez termina kad je čuo da nisu vidjeli na tu betu nista, i hvala Bogu vidi se 6mm gestacijska vrecica.. 🥰🥰 sl kontrola sl sedmice, uz mirovanje.. Hvala vam svima ❤❤❤

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.