Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • greta10

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Jasamja evo prvi put vidim to. U prosloj se nisam tako kasno testirala. Nikome nismo rekli. Tek nakon pregleda cu rec mozda nekome a onda nakon nipta cu bas rec.
    -
    Riri danas sam tocno 5 tjedana a ovulacija bila 20.9. Znaci 22 dpo ak sam dobro izracunala😅
    Nadam se da je implantacijsko i da se nece ponovit. Ali ako se ponovi mozda mozes negdje otic izvadit progesteron u pon?
    -
    Eni,Martha hvala cure🙏
    Martha kad ces ti testic il cekas da zakasni?

  • Martha31

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    greta10

    Jasamja evo prvi put vidim to. U prosloj se nisam tako kasno testirala. Nikome nismo rekli. Tek nakon pregleda cu rec mozda nekome a onda nakon nipta cu bas rec.
    -
    Riri danas sam tocno 5 tjedana a ovulacija bila 20.9. Znaci 22 dpo ak sam dobro izracunala😅
    Nadam se da je implantacijsko i da se nece ponovit. Ali ako se ponovi mozda mozes negdje otic izvadit progesteron u pon?
    -
    Eni,Martha hvala cure🙏
    Martha kad ces ti testic il cekas da zakasni?

    Pa nezz bas me kopka mozda pricekam tamo 12-13  dpo pa cu onda. Znaci za dva tri dana mozda napravim. Ak đe ne pukne pa vec u pon odem po test i napravim hahah 🤣
    Sva sreca da ih nemam doma jer bi se vec testirala danas 

    👩🏼‍🦰31 PCOS
    👨🏻‍🦱33 oligozoospermia
    Pokušavamo od 12/21

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    greta10

    Jasamja evo prvi put vidim to. U prosloj se nisam tako kasno testirala. Nikome nismo rekli. Tek nakon pregleda cu rec mozda nekome a onda nakon nipta cu bas rec.
    -
    Riri danas sam tocno 5 tjedana a ovulacija bila 20.9. Znaci 22 dpo ak sam dobro izracunala😅
    Nadam se da je implantacijsko i da se nece ponovit. Ali ako se ponovi mozda mozes negdje otic izvadit progesteron u pon?
    -
    Eni,Martha hvala cure🙏
    Martha kad ces ti testic il cekas da zakasni?

    Ja sam to znala viđat na trakicama za ovulaciju, ali ne u mom slučaju, nego prije 4 godine kad sam isto tipkala na ovom forumu 😉
    Riri vjerojatno je implantacijsko ali svakako prati, i reagiraj na vrijeme ako bude potrebne, a iskreno se nadam da neće, jer ti od srca želim da je ovoga puta to to, a i ostalim curama 🤞🤞🤞
    Martha izdrži i navijamo da se pokaže plusić idući tjedan 🤞🤞
    Ja sam danas rekla mojim i svi su sretni, na poslu znaju već svi a sutra ćemo reć i muževima roditeljima i braći 🙂
    Baš sam danas pomislila kako često zaboravim da sam uopće trudna i jedva čekam kraj godine i da odem na porođajni 😁❤️

    2.10.2024. ➕
    4.10. Beta 152
    6.10. Beta 321
    18.10. pregled 🤞

  • moonchild

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Drage curke, baš je lijepo vidjeti i čuti vaše lijepe vijesti, samo neka bude sve dobro 🙏🙏🙏
    Ali evo ak mogu podijeliti s vama, meni su došli nalazi amh i malo me zbediralo :/ ne kužim zakaj na internetu piše da je donja granica za normalnu referentnu vrijednost 15 pmol/l, a na nalazu 8 pmol/l? Je li netko ima iskustva s tim?

  • greta10

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Moonchild koliki je tvoj amh?
    Bas sam pogledala moj nalaz i bio je prije postupka prije 2.5 godine 10.9. Pmol/l. Prema doktorima kod kojih sam ja bila je to malo smanjeno ali zadovoljavajuce. Sad je sigurno i nizi a trudna sam.
    Takodjer govori se da neki nedostavi u organizmu tipa vitamin d mogu maskirati amh odnosno prikazati ga nizim pa mozes i njega izvadit. Uglavnom na mpo doktorima je najbitnije koliko imas antralnih folikula a amh je samo broj i evo iz mog iskustva i sa smanjenim moze doc do trudnoce.
    Jel doaso i spermiogram?
    Riri kako si? Si piskila i danas i jel se ponovila sukrvica?
    Jasamja jel planiras ic ranije na cuvanje?

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    greta10

    Moonchild koliki je tvoj amh?
    Bas sam pogledala moj nalaz i bio je prije postupka prije 2.5 godine 10.9. Pmol/l. Prema doktorima kod kojih sam ja bila je to malo smanjeno ali zadovoljavajuce. Sad je sigurno i nizi a trudna sam.
    Takodjer govori se da neki nedostavi u organizmu tipa vitamin d mogu maskirati amh odnosno prikazati ga nizim pa mozes i njega izvadit. Uglavnom na mpo doktorima je najbitnije koliko imas antralnih folikula a amh je samo broj i evo iz mog iskustva i sa smanjenim moze doc do trudnoce.
    Jel doaso i spermiogram?
    Riri kako si? Si piskila i danas i jel se ponovila sukrvica?
    Jasamjajel planiras ic ranije na cuvanje?

    Da, jer imam odgovoran posao, i fizički radim dosta. Prošlu trudnoću sam radila skoro do 5. mjeseca trudnoće, a ovu ne planiram toliko. Idem na odmor čim prije 🙂 iako sam sigurna da ću već nakon 20 dana izludit doma 😂

    2.10.2024. ➕
    4.10. Beta 152
    6.10. Beta 321
    18.10. pregled 🤞

  • eni233

    Broj poruka: 1766

    Prijavi adminu

    Riri

    Hej curee kako ste? Jucer je bila djevojacka pa se evo tek sada javljam kad sam zavrsila s spremanjem i svime… piskila sam sada na trakicu cini mi se malo svjetlije nego jucer, tjesim se da mi je mozda urin malo “razvodnjeniji” … krvarenja vise nije bilo, nekako mislim da cu sutra ic izvaditi betu pa pratiti na svaka dva dana, jer sam jos uvijek dosta skeptična, nekako se bojim ponadati pa da se opet ne razocaram, malo mi je i cudno da smo odmah uspjeli… kako se vama cini ta crta na 13 dpo? Test je iz dm-a first signhttps://ibb.co/jk3xpgj

    Ma nije svijetla za 13dpo.. a i ako nisi radila s istim testovima teško je usporediti .. možeš usporediti ako radiš sa istim testom iste osjetljivošću. Sve će to biti uredu.. znam da imaš lođe iskustvo ali probaj manje brinuti i vjeruj da će sve to na kraju biti dobro je stvarno i hoće 🫀🙏 nema razloga da ne bude. 

    👩34
    Pokušavamo od 08/2022
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni 👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram
    IUI 6/2024 Vinogradska, ovitrelle❌

  • greta10

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Riri cure su na proslim temama uvijek govorile da je biokemijska dobar znak za sljedeci ciklus💪💪
    Meni se cini skroz dobra crtica posebno jer si jucer sigurno pila vise tekucine nego prekjucer na vecer i isla kasnije spavati. Tak je bar bilo meni prosli petak nakon svadbe di sam popila valjda 3 litre mineralne. Skoro sam poludila😅. 
    Sretno sutra na beti javi ako ces jos danas ponavljati testic😍

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Riri

    Eni, Greta - hvala vam cure na potpori i lijepim riječima, bude mi odmah lakse 🙏🏻❤️ , javim sutra ako odem betu izvaditi, a testice cu svakako jos kupiti da pratim, sada sam se pocela samo s tim first sign iz dm-a testirati pa da mogu pratiti, ali mislim da ce Beta reci sve pa evo držimo fige 🤞

    Vjerojatno je ovo što su cure rekle, pila si više tekućine nego inače pa je i urin rijeđi. Ponovi sutra ujutro, i bit će to onda konkretna crta 💪🤞
    I javi rezultate bete 😁

    2.10.2024. ➕
    4.10. Beta 152
    6.10. Beta 321
    18.10. pregled 🤞

  • moonchild

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    greta10

    Moonchild koliki je tvoj amh?
    Bas sam pogledala moj nalaz i bio je prije postupka prije 2.5 godine 10.9. Pmol/l. Prema doktorima kod kojih sam ja bila je to malo smanjeno ali zadovoljavajuce. Sad je sigurno i nizi a trudna sam.
    Takodjer govori se da neki nedostavi u organizmu tipa vitamin d mogu maskirati amh odnosno prikazati ga nizim pa mozes i njega izvadit. Uglavnom na mpo doktorima je najbitnije koliko imas antralnih folikula a amh je samo broj i evo iz mog iskustva i sa smanjenim moze doc do trudnoce.
    Jel doaso i spermiogram?
    Riri kako si? Si piskila i danas i jel se ponovila sukrvica?
    Jasamjajel planiras ic ranije na cuvanje?

    Ej, hvala ti na odgovoru! Amh mi je 5 pmol/l. Još nije bio spermiogram, nikako dočekati taj dan... ovaj tjedan. Ne znam koliko se još to čeka.
    Inače mi je vit. D bio nizak, al sad ga nisam vadila.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.