Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • moonchild

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    greta10

    Moonchild koliki je tvoj amh?
    Bas sam pogledala moj nalaz i bio je prije postupka prije 2.5 godine 10.9. Pmol/l. Prema doktorima kod kojih sam ja bila je to malo smanjeno ali zadovoljavajuce. Sad je sigurno i nizi a trudna sam.
    Takodjer govori se da neki nedostavi u organizmu tipa vitamin d mogu maskirati amh odnosno prikazati ga nizim pa mozes i njega izvadit. Uglavnom na mpo doktorima je najbitnije koliko imas antralnih folikula a amh je samo broj i evo iz mog iskustva i sa smanjenim moze doc do trudnoce.
    Jel doaso i spermiogram?
    Riri kako si? Si piskila i danas i jel se ponovila sukrvica?
    Jasamjajel planiras ic ranije na cuvanje?

    Ej, hvala ti na odgovoru! Amh mi je 5 pmol/l. Još nije bio spermiogram, nikako dočekati taj dan... ovaj tjedan. Ne znam koliko se još to čeka.
    Inače mi je vit. D bio nizak, al sad ga nisam vadila.

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2938

    Prijavi adminu

    Riri

    Hej curee kako ste? Jucer je bila djevojacka pa se evo tek sada javljam kad sam zavrsila s spremanjem i svime… piskila sam sada na trakicu cini mi se malo svjetlije nego jucer, tjesim se da mi je mozda urin malo “razvodnjeniji” … krvarenja vise nije bilo, nekako mislim da cu sutra ic izvaditi betu pa pratiti na svaka dva dana, jer sam jos uvijek dosta skeptična, nekako se bojim ponadati pa da se opet ne razocaram, malo mi je i cudno da smo odmah uspjeli… kako se vama cini ta crta na 13 dpo? Test je iz dm-a first signhttps://ibb.co/jk3xpgj

    Mogu te ja razveselit ...first sign je po meni bio last sign 🤣beta mi je bila 200 a ovako mi je kod tebi izgledao testic😊 eto tako ne brini i cestitan

    Sin J.💙21.11.2022
    30.5.2024 Braco P.💙

  • Martha31

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Riri  jesi isla vaditi betu?

    👩🏼‍🦰31 PCOS
    👨🏻‍🦱33 oligoasthenospermia
    Pokušavamo od 12/21

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2938

    Prijavi adminu

    Riri

    Stigli su mi rezultati 16.6 Beta preniska :( to je to

    A jbm... mislim samo da se nadovezem za first sign meni su stvarno bili losi ti testovi ultra slabi a beza 200 

    Sin J.💙21.11.2022
    30.5.2024 Braco P.💙

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Riri

    Stigli su mi rezultati 16.6 Beta preniska :( to je to

    Tako mi je žao 😔 a bila sam sigurna da je to to kod tebe.  Glavu gore i sad samo pozitivno dalje 🤞😘😘

    2.10.2024. ➕
    4.10. Beta 152
    6.10. Beta 321
    18.10. pregled 🤞

  • moonchild

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Riri

    Stigli su mi rezultati 16.6 Beta preniska :( to je to

    Draga, baš mi je žao! Ovo je nažalost još samo jedna prepreka na ovom putu, sigurna sam da ćeš jednog dana doći do cilja! Ne daj se 💪💪💪

  • Martha31

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Riri

    Stigli su mi rezultati 16.6 Beta preniska :( to je to

    A bas mi je žao, ali ne daj da te to pokoleba. Sada samo hrabro i pozitivno u sljedeci ciklus ♥️
    Ma ja vec dva tri dana imam te neke na momente lagane grcice u trbuhu, ali rekla sam da cu pokusat do srijede izdrzat da vidim dal dolazi gospodja M ili cu radit test.

    👩🏼‍🦰31 PCOS
    👨🏻‍🦱33 oligoasthenospermia
    Pokušavamo od 12/21

  • greta10

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Riri

    Ovo je sada vec druga za redom, sto ukazuje da imamo nekakav dublji problem nazalost :( Morat cu vidjeti sa svojom doktoricom sto dalje… ovaj put mi je jos teže palo , mislim da cu se malo odjaviti s svih foruma i svega da probistrim glavu.
    Vama cure svima zelim srecuuuu i puno bebica ❤️🙏🏻


    Draga Riri, strasno mi je zao. Znam da sad sve rijeci zvuce glupo i samo si uzmi svo vrijeme koje trebas. Samo skupi snage isprati betu do kraja, u srijedu i svakako pricaj sa gin o dodatnom pretragama tipa trombofilija. Mozda ti treba nesto glupo kao andol a mozda i heparin. Drzi se i javi se kad nadodjes🥰

  • eni233

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Jaooo Riri baš mi je žao radi svega 😭 nemoj gubiti nadu , odjavi se ako ti tako srce kaže , uzmi vremena koliko ti treba i dalje samo jako u borbu nema odustajanja 💪 sad neznam kako su ti inače ciklusi i na koji si dpo ? Al svakako treba ispratiti betu do kraja, tko zna možda je kasna implantacija bila 🙏❤️‍🩹❤️ drži nam se, i grlimo te preko ekrana 😘😘😘😘

    👩34
    Pokušavamo od 08/2022
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni 👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram
    IUI 6/2024 Vinogradska, ovitrelle❌

  • Grasshopper

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Riri, prvo jako mi je žao zbog još jedne biokemijske.  
    A drugo, ova opaska na nalazu je samo metoda s kojom određuju razinu bete u krvi, nema veze s nikakvim bolestima nit s icim drugim. Različiti laboratoriji koriste različite metode, tako da moraju u opaskama napisati koja se metoda koristila. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.