Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Blackie.

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    eni233

    Pa razumijem te iskreno , puno si toga prošla ali nemoj gubiti nadu 🫂 ja sam sigruna da će te kad tad iznenaditi plusić jer stvarno zaslužujete ❤️🙏 ja sam skužila da nema mi svrhe više pratiti , pratim od 4 mj prošle godine i svjedno ništa se nije desilo .. tako da sam
    Odlučila ne pratiti više jer me to ubija kad uhavtim ovulaciju i opet se niš ne desi 😔🤷‍♀️ dok Naprimjer mojem rođaku se već drugo djete desilo točno planski kako su zamislili .. prvo su planirali točno da bude zimska beba i sad drugo isto su planirali da budu točno 2 godine razlike i uspjeli su iz prve 😱 eto meni baš drago za njega, i da se ne muče hvala Bogu kao mi , ali mi je fascinantno kako kod nekih planovi funcioniraju a kod nekih ne .. baš je sve to čudnovato .. tako da nema pravila danas ništa .


    Ja sam bas muzu rekla nakon prvog ciklusa pokusavanja kad smo dobili taj blijedi plus da bi mi bilo nevjerojatno da smo stvarno uspjeli isprve. Na sto je on komentirao pa kao mladi smo, zdravi smo, ne bi to bilo nista cudno 😅 meni je djelovalo kao dobitak na lotu medutim zavrsilo je tom biokemijskom. A i od pocetka sam bila sumnjicava jer je plus bio blijed dosta a test sam radila na 35dc, morao bi se iz aviona vidit. 
    I nakon biokemijske sam citala svasta. Neki kazu da je to dobar znak jer je doslo do oplodnje a onda opet nađem puno iskustava zena koje su imale jednu biokemijsku i nakon toga godinu ili dvije se nije nista dogadalo. I meni se cini da stvarno nema pravila… 

    28 👩‍❤️‍👨 31
    Pokusavamo od 2/24.
    3/24 - biokemijska

  • Avatar queeqa32

    queeqa32

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    eni skroz te shvaćam… Meni je isto u široj obitelji dvije trudnoće u kojima je također sve planski i naizgled jednostavno. Ili slučajevi gdje parovi uopće ne paze na sebe, bude i ovisnosti i svašta nešto i dođe do trudnoće… A mi pazimo na sebe, uzimamo suplemente, pratimo ovulaciju pa ništa. Užasno frustrirajuce. Ja ipak vjerujem da sve se događa sa nekim razlogom, bez pravila, ali s razlogom… Volim vjerovat da sav trud koji ulažemo na kraju će se isplatiti, bitno je samo da u svemu tome psihički izdržimo, da nas sva ta odricanja, nadanja i razočaranja psihički ne dotuku. Teško je, ali ako ne možemo sami bitno je potražiti podršku… partnera, prijateljice, stručnjaka, foruma 🤭 Nismo same u svemu tome iako se često tako osjećamo. Same i “nedovoljno dobre”.
    Blackie kod mene isto 13dc, blijeda crtica, očekujem pojačanje na 16dc :) 

    👱‍♀️32 👱‍♂️ 45
    Ciklusi 31/35
    Pokušavamo od 10/2022
    Miss ab 09/2023 (6 tjedana)
    nalazi briseva i trmbofilije uredni ✔️
    nalazi krvi uredni✔️
    Novalac prenatal, D vitamin, utrogestan
    🦄.

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1478

    Prijavi adminu

    Cure hvala vam svima. Najbolje ste 😘
    Ipak se mi ovdje najbolje razumijemo jer sve prolazimo kroz isto.
    Blackie i queeqa sretno u hvatanju peaka i pokrivanju. Meni danas 2.dpo, pokrili smo sve što smo trebali. Čak smo se i danas pohvatali iako se ne preporuča jer kao može omesti implataciju. Ako je suđeno dogodit će se i sa ometanjima 🙃

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • eni233

    Broj poruka: 1580

    Prijavi adminu

    queeqa32 sve ćemo mi to izdržati jake smo mi žene i vjerujem čvrsto da ćemo sve uskoro ugledati naše plusice 🥰🥰🙏❤️😘😘😘 tako da sretnooo i tebi i Blackie na hvatanju O i daj Bože da uskoro nam zalijepite pozitvan testic 🤞🤞🤞
    .
    .
     A jel zna netko šta je s našom Lunonlinom i wildflower ? U kojoj su one fazi , više se tu uopće me javljaju 😔 pa već pomalo fale 

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1478

    Prijavi adminu

    eni233

    queeqa32sve ćemo mi to izdržati jake smo mi žene i vjerujem čvrsto da ćemo sve uskoro ugledati naše plusice 🥰🥰🙏❤️😘😘😘 tako da sretnooo i tebi iBlackie na hvatanju O i daj Bože da uskoro nam zalijepite pozitvan testic 🤞🤞🤞
    .
    .
    A jel zna netko šta je s našom Lunonlinom i wildflower ? U kojoj su one fazi , više se tu uopće me javljaju 😔 pa već pomalo fale


    Cure su skroz na MPO grupi.
    Lunolina je usred potupka, a Wildflower je imala transfer i vadi betu 6.5., ona je isto bila u Repromedu i ima i 1 smrzlića.

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 145

    Prijavi adminu

    Bebolina2024

    Hvala svima cure.
    Nekako u početku me sve to više pogađalo jer sam se nadala da ću ubrzo biti trudna. Sada i dvije godine nakon ništa se nije dogodilo, pa se nekako više previše ni ne nadam, pogotovo što sam prošla 4 postupka i opet ništa. Naravno da bi voljela da me plusić iznenadi ali mislim da se neće dogoditi.
    Djetelina ja sam ušla u godine kad više nemam pravo na besplatne postupke (42) muž je prešao 50. Kod nas je jedino sreća što imamo jedno dijete a drugo ako nam je suđeno će doći, a ako ne neće. Vama svima naravno želim da ugledate plusiće.


    Bebolina, sva sreca da imate jedno dijete 🙂 ja cu bit cu sretna ako budemo imali barem jedno dijete. Uzivajte u tom djetetu, a ako bude suđeno, bit ce i drugo. A ja drzim fige da bude 🤞

    💁(31) - spolni hormoni 👌 (suplementi: Catafertyl+ D vital 25 000 + CoQ10 + omega 3 + crveni Maca prah)
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    🧒 (32) - oligoasthenozoospermia (suplementi: FH PRO for man Fairhaven health) ➡️ asthenozoospermia
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *prve konzultacije: 5.3.2024.
    *druge konzultacije: 29.3.2024.
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia
    *treće konzultacije: 6.5.2024. (uzeti brisevi i PAPA; u drugom ciklusu planiran HSSG i IUI)

  • Aretat1

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Hvalaa Svim curama na savjetima ❤️
    Bitno mi je saznati sto ranije zbog terapije jer sam imala dva pobacaja, pa zato testiram ko manijak. 

    Htjela sacekati 12 dpo ali nisam mogla 🥹😂 I sada uradim test https://ibb.co/n7Pbth2 [ibb.co]

    Je li i dalje samo ja vidim ? 💔😂

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1478

    Prijavi adminu

    djetelina13

    Bebolina2024

    Hvala svima cure.
    Nekako u početku me sve to više pogađalo jer sam se nadala da ću ubrzo biti trudna. Sada i dvije godine nakon ništa se nije dogodilo, pa se nekako više previše ni ne nadam, pogotovo što sam prošla 4 postupka i opet ništa. Naravno da bi voljela da me plusić iznenadi ali mislim da se neće dogoditi.
    Djetelina ja sam ušla u godine kad više nemam pravo na besplatne postupke (42) muž je prešao 50. Kod nas je jedino sreća što imamo jedno dijete a drugo ako nam je suđeno će doći, a ako ne neće. Vama svima naravno želim da ugledate plusiće.

    Bebolina, sva sreca da imate jedno dijete 🙂 ja cu bit cu sretna ako budemo imali barem jedno dijete. Uzivajte u tom djetetu, a ako bude suđeno, bit ce i drugo. A ja drzim fige da bude 🤞


    Hvala ti. Svakoj od vas želim da se ostvarite kao majke.
    Aretat1 meni sad djeluje kao da nešto vidim. Koji ti je danas dan i jel prvi jutarnji urin ili popodnevni? Ako nije prvi jutarnji možda da ponoviš ujutro. Jer bi ujutro koncentracija hcg trebala biti najviša. Jel ti vidiš bolje uživo nego što se vidi na slici?

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 145

    Prijavi adminu

    Bebolina2024

    djetelina13

    Bebolina2024

    Hvala svima cure.
    Nekako u početku me sve to više pogađalo jer sam se nadala da ću ubrzo biti trudna. Sada i dvije godine nakon ništa se nije dogodilo, pa se nekako više previše ni ne nadam, pogotovo što sam prošla 4 postupka i opet ništa. Naravno da bi voljela da me plusić iznenadi ali mislim da se neće dogoditi.
    Djetelina ja sam ušla u godine kad više nemam pravo na besplatne postupke (42) muž je prešao 50. Kod nas je jedino sreća što imamo jedno dijete a drugo ako nam je suđeno će doći, a ako ne neće. Vama svima naravno želim da ugledate plusiće.

    Bebolina, sva sreca da imate jedno dijete 🙂 ja cu bit cu sretna ako budemo imali barem jedno dijete. Uzivajte u tom djetetu, a ako bude suđeno, bit ce i drugo. A ja drzim fige da bude 🤞

    Hvala ti. Svakoj od vas želim da se ostvarite kao majke.
    Aretat1 meni sad djeluje kao da nešto vidim. Koji ti je danas dan i jel prvi jutarnji urin ili popodnevni? Ako nije prvi jutarnji možda da ponoviš ujutro. Jer bi ujutro koncentracija hcg trebala biti najviša. Jel ti vidiš bolje uživo nego što se vidi na slici?


    Bebolina hvala ti od srca ❣️
    Aretet1 i meni se cini da je neka blaga crtica 🙂 probaj još danas s prvim jutarnjim terminom. Pretpostavljam da bi za 2 dana trebala dobiti menstruaciju? 

    💁(31) - spolni hormoni 👌 (suplementi: Catafertyl+ D vital 25 000 + CoQ10 + omega 3 + crveni Maca prah)
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    🧒 (32) - oligoasthenozoospermia (suplementi: FH PRO for man Fairhaven health) ➡️ asthenozoospermia
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *prve konzultacije: 5.3.2024.
    *druge konzultacije: 29.3.2024.
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia
    *treće konzultacije: 6.5.2024. (uzeti brisevi i PAPA; u drugom ciklusu planiran HSSG i IUI)

  • Aretat1

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Evo ga jutros, 

    https://ibb.co/5nbbPzb [ibb.co]

    https://ibb.co/RbKbg1D [ibb.co]

    Da sutra ili prekosutra bi trebala dobiti nisu mi bas tacne menstruacije 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.