Ljetne bebice 2019.god.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Ivonne, ako si pelene uzela u dm, odi zamijeni. Ja bez racuna mijenjam za paket vecih. Ako treba doplatiti, ja doplatim. Ok su zene. Vec sam mijenjala 2x tako i nema problema. Cak i nije u istom gdje su kupljene. Sve ide, pitaj.

    [lilypie.com]

  • marlona

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Ja pijem dvije kave dnevno najčešće, ujutro tursku, popodne nes ili bijelu kavu, tursku ako imamo goste pa skuhamo kavu 
    Da iskomentiram svekrvu, moja je malo šašava, jučer dok su bili beba je bila u krevetiću, ja iznad nje i igramo se, a svekrva u plač: kako ona voli svoju mamicuuu 😭🤣🤣
    Otkad sam na forumu sam baš sretna kad čujem kakvih sve ima 😬

    [lilypie.com]

  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    Jutro svima. Mino, ja isto mislim da je tako kako Ivonne kaze. Nase jaje je do 13kg ili 18mj a do tad ce joj definitivno noge virit iz sjedalice. Tako da je ocito ok ako su noge naslonjene na sjedalo. Al ako bas zelis novu onda ti mogu preporuciti da si pogledas zadnjih nekoliko adac testova, oni naprave lijepo popis prema ocjenama i mozes si procitati u kojim kategorijama je dobra/losa,  a i okvirna cijena pise. Mislim da ja cak imam zadnjih par casopisa skinuto, jedino nisam jos skinula zadnje istrazivanje sad od 10. Mj. Kad je taj sajam? Mogu ti ih poslati na mail ako zelis kad se vratim u nedjelju u zg.
    Mi smo danas opet tako dobro spavali da je mama promasila jedno hranjenje za sat vremena 🙈🙈. I ja bi bome spavala tak da sise u snu da mogu, al nemam adekvatne sise za to 😂.
    Mi ovih dana nismo izlazili, al moji imaju ogromne prozore pa na taj nacin malo dobiva svjetlost 🙈 mrzim kisu i hladnocu i to je jace od mene.
    Moja je isto danas malo hroptala, al sad je vec ok.
    Ja najcesce ne popijem ni jednu kavu, nekad jednu a nekad i dvije.
    Po ovoj kisi bi ja mogla prespavati cijeli dan. Krino, obuci debele zimske carape, pa ce ti biti toplo za nogu.
    I danas smo culi prvi pravi osmjeh i otopili smo se 😍😍😍

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 683

    Prijavi adminu

    Jutro, žene ☕
    I mi opet loše spavalo. Šta je ovo, kolektivno nespavanje i nejedenje? U kojem znaku je merkur? 🤣morat ću počet pratit astrologiju
    Što se tiče as, koliko je dug i težak malac? I ja mislim da je do nagiba, navodno ne smije biti veći od 45 stupnjeva, ako sam dobro zapamtila. Proguglaj. Jesi izvadila umetak za novorođenče?
    Ja pijem 1 do 2 kave dnevnom, uglavnom nes. Crnu kad su kritične situacije. Nju pijem bez mlijeka i šećera.

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    krino

    Ivonne, ako si pelene uzela u dm, odi zamijeni. Ja bez racuna mijenjam za paket vecih. Ako treba doplatiti, ja doplatim. Ok su zene. Vec sam mijenjala 2x tako i nema problema. Cak i nije u istom gdje su kupljene. Sve ide, pitaj.


    Ozbiljno? Hvala ti, probat cu

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    Nikki

    Jutro! Nama je malo bolje, nosić i dalje muči pa se budi češće, ali noćas je bilo prihvatljivo, dizanje iz kreveta jednom, ostalo rješavano ležecki (na moju sreću!)
    Meni se po ovom vremenu baš ne da van, Neno jel i kod tebe još i puše uz kišu? Krino, jesi čizme kupila?
    Što se tiče kave popijem jednu ujutro, fali mi bar još jedna kroz dan, ali ne pijem da mu ne bi smetalo, u trudnoći sam zadnjih dva mjeseca isto jednu, prije nisam mogla od mučnina… ali ni inače ne bih popila više od dvije…


    Ajde super! Ma kod nas puše ali ne prejako, a kiša cmolji bezveze… ma koma. Kad je ovakvo vrijeme ništa mi se neda, samo spavanac. 😝 zato obožavam buru i kad štipa zima. A toga kod nas nema već gooodinama, ne računam ove valove hladnoće, nego ono baš pravu zimu 🙄. Minusi i tako to, da sve pocrka, zmije, komarci, virusi, sve 😂

  • Avatar Tiha

    Tiha

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Bok svima! Mi smo prvi (i jedini) put ostali sami 2 tjedna kad je malac imao 2 tjedna.. Sad mi se čini da bi teže podnjela to, zato mame sretno i držite se! Ja pijem dvije kave, ujutro crnu i kasnije nes, a mogla bi ih još bar dvije, kad bi našla vremena 😄 hvata me prehlada, glava ko balon, grlo dere, od kiše mi se spava, a njemu se baš divlja. Za as još nisam sigurna, ali gs ih provjerava od kad sam bila trudna 😂 tak da će imat glavnu riječ kod toga. Želim svima da što lakše prebrodite ovo gadno vrijeme 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Bebamala

    Bebamala

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Jutro mame i od nas! Nismo ni mi spavali kako treba, budio se 6, 7 puta vise i ne brojim… ne znam kak se uspije tako naspavati, kad se ja ne uspijem a zaspemo u isto vrijeme..
    Ja sam planirala nakon jajeta, nase je do 9.og mjeseca uzeti Cybex 1/2/3 pallas s fix, ispada da kad nju kupim da vise ne moram uopce kupovati as vec je samo prilagodavati njegovom rastu, barem koliko sam ja shvatila.
    Divim vam se svima koje setate, meni se tako neda po ovim mrljavim danima van, a njemu bi puno znacilo pa cu se vec nekako natjerati…
    Ugodan vam dan zelim s malisancima

    [lilypie.com]

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    E ja ima cybex 1/2/3 pallas sli M fix

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Bebamala

    Bebamala

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Ivonne

    E ja ima cybex 1/2/3 pallas sli M fix


    Iiiii? Kakva je?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.