Ljetne bebice 2019.god.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    Probudila se u 6. Izišli van sa psom dok još kiša ne pada, zaspala je u nosiljci. Da nemam psa, bila bi danima zatvorena u kući, zato toliko i šetamo po ovom šugavom vremenu. Al vidim da i njoj paše, pa neka. Nekad me ne bi sastavili iz kreveta do 10, hahaha 😝

  • Avatar TonkicaPrrr

    TonkicaPrrr

    Broj poruka: 201

    Prijavi adminu

    Dobr O jutro. Prijavljujem samo 4 do 5 buđenja noćas, za jedno nisam sigurna jel bilo ili sam sanjala. Problemi s dudom također prisutni pa je ona s nama j krevetu od neka 3 sata jer do tad spava mirnije i bez puno kenjcanja. Odspavala čak do 7, ali samo zato jer je spavala na meni 🙄🙄
    Kad mi netko kaže da pazim šta radim i da ću je naviknuti na ruke i na spavanje na meni, samo im “pozelim” da imaju miran san do kraja života bez ikakvih buđenja.. 😘😁
    A za sjedalice.. ne znam, ovisi o cijeni kao što je Ivonne napisala. Ja gledam već neko vrijeme onu Cybex Sironu, a ona udovoljava svim tvojim kriterijima. Ja samo čekam akciju od 100%. 😁
    Mi smo počeli bolje jesti, ali još uvijek ne mogu Reci da je to to. I da, nakon mjesec i pol bolesti i antibiotika, tri dana smo bili super i noćas opet čujem Nos da je počeo zezati.. yes! 🤪🤪

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar TonkicaPrrr

    TonkicaPrrr

    Broj poruka: 201

    Prijavi adminu

    Da, nije spavala ba meni od 3 do 7, da se razumijemo. Mislim da tad ne bi imala kicmu ni rebra nit ista. Pred jutro sam ju stavila kad je nos krenuo baš zezati. 😏
    I da, što se tiče drugih, svima ide jer ne kuži uopće, a smije se svima redom kad je dobre volje. Kad nije dobre volje, ne voli ni mene.🙄😁

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Jutro svima. Autosjedalica…moj isto upire noge u sic. Ali ja sam izvadila obaj umetak za bebe i sad ima mjesta. Namjestim jaje vise obako da je ob u lezecem pa ide to. Za safa ne bih kupovala i nemam pojma. Isto ju dobili na poklon. Sto se tice jajeta, mislim da ti je bolji orijentir kilaza. Nase je do 12kg mi se cini. On sad ima prek 7. 
    Mi se nocas probuddili 4x. Prvi put oko pol 11. Onda u 2. U 4:40 je zakljucio da ce plakati pa sam ga nekak ususkala. U 5:30 je to bilo to. Ja se dignem, dignem njega, bio mir 20min i onda trljanje ociju. Upalila fen i digli se cvrkutavi prije pola sata. Jbte… Kad sw digne kenjasti, onda znam da nije dobro.
    Ivonne, drzi se. Popoj brufen i presecerenu kavu i valjda ce proc. Mozda te pocaste popodne sa sat-dva spavanja doma pa lezi i ti. Ja vec znam da ja svog fedram okolo. On spava, a ja cackalice u ocima. Od ove kise sam samo po defaultu jos umornija.
    I da, nocas isto nije sve pojeo. Sad ujutro je. Nema tu pravila. Nek on pojede koliko hoce. Da je gladan, ne bi bio ovoliki.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    Jutro… 
    Nama je zadnjih par dana veselo, preko dana je super, ali navecer tesko zaspi, puno se budi po noci i rano se budi ujutro 😣 Nadam se da nece potrajati jer je ona bas spavalica i sad me bas umara takav tempo… Koliko pijete kave dnevno? Ja popijem nes ujutro i to je to, pila bi puno vise, ali se ne usudim da ne bi njoj smetalo… 

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Znači stavila sam joj na dupe noćas 4+ pelenu i držalo cijelu noć. S pelenom naravno mozes čovjeka ubit.
    Joj Krino ova kiša tak lijepo pada nije ni čudo što mali spava vani a ti ćeš se bome natopit

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    Popijem otprilike dvije na dan. S tim da jedna bude prava kava turska ili slično, a druga glupi nesscafe vanilija ili nešto slično.. Prije trudnoće sam pila 3-4 kave na dan, pretezno na poslu, dom sam bila trudna nisam mogla, mucno mi je bilo na sve! Tad sam pila jecmenu kavu. Od njenog prvog mjeseca pijem ovako po dvije na dan, nisam primjetila da joj ista smeta. Ali mojoj ti ne smeta bas nista od hrane sto pojedem ili popijem, tako da vidi, probaj… jedna do dvije na dan mi se cini ok

  • Nikki

    Broj poruka: 182

    Prijavi adminu

    Jutro! Nama je malo bolje, nosić i dalje muči pa se budi češće, ali noćas je bilo prihvatljivo, dizanje iz kreveta jednom, ostalo rješavano ležecki (na moju sreću!)
    Meni se po ovom vremenu baš ne da van, Neno jel i kod tebe još i puše uz kišu? Krino, jesi čizme kupila?
    Što se tiče kave popijem jednu ujutro, fali mi bar još jedna kroz dan, ali ne pijem da mu ne bi smetalo, u trudnoći sam zadnjih dva mjeseca isto jednu, prije nisam mogla od mučnina… ali ni inače ne bih popila više od dvije…

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • marlona

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Jutro cure!
    Mi smo od 6 budne, a cijelu noć nemirno spava, oće cicu, neće cicu i nikako se namjestiti… Sad se igra u gymu, odnosno kenjka pomalo 🥴 ima ogledalo u gymu i uvijek se baci na njega i hoće ga pojest, ali je plosnato pa ga ne može strpat u usta kako bi htjela i onda se redovno naživcira 😆
    Jučer se počela malo odgurivat koljenima prema naprijed 
    😁
    Mi tek neki dan krenuli s pelenama br 3, nema više indikatora za pišanje, šteta 😛
    I tako, cure, izdržite ovaj šugavi dan 🥴💆

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Eee, oa nasla ja jedne crvene gumene cizme. Moje. Nisam ih se sjetila. Ali mi je hladno u njima. Nemaju podstavu. Onak su tanke. Tenesice it is. Moram si kupit cipele za kisu. Tesko izvedivo s njim stalno u nosiljci ili kolicima. Trlja oci i zijeva. Vrijeme je za pokret. Sad cu se obuc i idemo malo u grad. Tramvaj valjda nije krcat. Nije do guzve nego pljucanja. Iz grada ja dodjem pjeske doma. Vec mi je jarun dopi*. Al vidim nas sutra opet tamo 🤣🤣🤣
    Ja ne dojim, ali ono sitno syo jesam sam pila 1 tursku na dan. U trudnoci sam pila 2 turske. Nisam imala mucnine. I nije mi skodilo. Nes mi dodje ko kakao. Kamilica 😀

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.