Ljetne bebe/mame 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ivanolora

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Noci su nam kaos. Buđenje svakih 20 min a imamo punih 9 mj.
    Treba mi kanta kave.
    Kak ste vi

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    ivanolora

    Noci su nam kaos. Buđenje svakih 20 min a imamo punih 9 mj.
    Treba mi kanta kave.
    Kak ste vi


    Mi se ne budimo svakih 20 ali od pođ 2 svakih sat. Za 11 dana imamo 11 mj a mi cickimo kao da nema sutra.
    Frustrirajuće.
    Kiša pada puše lo ludo.
    Divlja

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    ivanolora

    Noci su nam kaos. Buđenje svakih 20 min a imamo punih 9 mj.
    Treba mi kanta kave.
    Kak ste vi


    ivanolora

    Noci su nam kaos. Buđenje svakih 20 min a imamo punih 9 mj.
    Treba mi kanta kave.
    Kak ste vi


    Sretnih vam 9 😘😘😘😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Ena32

    ivanolora

    Noci su nam kaos. Buđenje svakih 20 min a imamo punih 9 mj.
    Treba mi kanta kave.
    Kak ste vi

    ivanolora

    Noci su nam kaos. Buđenje svakih 20 min a imamo punih 9 mj.
    Treba mi kanta kave.
    Kak ste vi

    Sretnih vam 9 😘😘😘😘


    Iako smo čestitali al eto 😂😘, Miha 11 a budi se svako malo,cica ko zmaj😂😂

  • Avatar lucy233

    lucy233

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Mi isto imamo preko 10 mjeseci i cicamo cijelu noć a otkad smo se razbolili i po cijeli dan. Ne jede apsolutno ništa, prve tri četiri žlice i nema dalje. Mislila sam ga s godinu dana skinut sa sise ali ne znam kako kad trenutno nemamo niti jedan obrok bez nje 😥 
    Ivy, pili smo cefaleksin, danas zadnju dozu popili… Osip se smirio, proljev srećom nismo imali. 
    Ubuduće bez vađenja krvi ništa, ali kako je bio 1.5 nije privatnik radio pa sam ga eto dala.
    Sretnih 9 i 11 mjeseci 🤩 joj, brzo će rođendani

    [lilypie.com]

  • ivanolora

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Sad ste me drage moje utjesile u vezi cicanja. Moj malisa cica ko veliki 😂😂. Umorna sam od svega, skakanja, pranja, ciscenja, nespavanja ali kad vidim to klupko srece nekako mi je lakse i sve zaboravim

    [lilypie.com]

  • Avatar PčelicaMama

    PčelicaMama

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Bok mamice 🙂
    Kako ste vi i bebaci?
    Mala pajka, ja uz nju..bas me zanima dokle ce to tako biti da moram cijelo vrijeme uz nju lezati hmmm
    Eee da, danas je otkrila ustajanje na noge..Bozepomozi sad 😅
    Ivanolora sretnih vam 9, i Mihici 11 🤩 Ena jel vi vec i festu planirate za 1.rockas? 😀
    Joj ovo bljak vrijeme, vec danima nismo bile vani izludit cu vise 🙄
    Nama se spavanje i papanje vratilo u normalu, kuc kuc kuc 😆
    Neznam sto da vam kazem za cesta cicanja, nema tu pomoci dok mali ne odluce smanjiti, ili vi prisilno ukinuti/zamijeniti bocom (ako bi uopce i htjeli bocu)..

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    PčelicaMama

    Bok mamice 🙂
    Kako ste vi i bebaci?
    Mala pajka, ja uz nju..bas me zanima dokle ce to tako biti da moram cijelo vrijeme uz nju lezati hmmm
    Eee da, danas je otkrila ustajanje na noge..Bozepomozi sad 😅
    Ivanolora sretnih vam 9, i Mihici 11 🤩 Ena jel vi vec i festu planirate za 1.rockas? 😀
    Joj ovo bljak vrijeme, vec danima nismo bile vani izludit cu vise 🙄
    Nama se spavanje i papanje vratilo u normalu, kuc kuc kuc 😆
    Neznam sto da vam kazem za cesta cicanja, nema tu pomoci dok mali ne odluce smanjiti, ili vi prisilno ukinuti/zamijeniti bocom (ako bi uopce i htjeli bocu)..


    Hvala draga😀.Bravo za otkrivanje dizanja na noge😘,da da,sad će trebati extra paziti,ja Mihu nemrem ostaviti na sekundu bez nadzora tipa da odem do kuhinje jer se diže uz namještaj sav,čak i uz vrata🤪,stajati može samostalno i pušta se,ali samo kad hoće i onda se spusti na guzu😂..je,planiramo proslavu prvog ročkasa,bit će feštica😃.

  • Avatar lucy233

    lucy233

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Pozdrav mamice :)
    Danas napokon dobar dan, papali smo i imali jedno ali dugo spavanje od dva sata :) zato meni cice skoro eksplodirale nakon dva tjedna navlačenje mlika..
    Kad pričamo o paženju, moj se neki dan uspio popeti na kauč kad je ugledao daljinski 😥 apsolutno ništa nije sigurno sad kad su pokretni.. super hodamo,držimo se samo za jednu ruku i pičimo. Jedva čekam da prohoda jer je dosadan stalno traži ruku za šetat minute nebi sjedio a ja mu baš ne dam da šeta tako za ruke

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    lucy233

    Pozdrav mamice :)
    Danas napokon dobar dan, papali smo i imali jedno ali dugo spavanje od dva sata :) zato meni cice skoro eksplodirale nakon dva tjedna navlačenje mlika..
    Kad pričamo o paženju, moj se neki dan uspio popeti na kauč kad je ugledao daljinski 😥 apsolutno ništa nije sigurno sad kad su pokretni.. super hodamo,držimo se samo za jednu ruku i pičimo. Jedva čekam da prohoda jer je dosadan stalno traži ruku za šetat minute nebi sjedio a ja mu baš ne dam da šeta tako za ruke


    Bravo za papanje i dobar dan,a bome i za penjanje na kauč 😘😀..a jooj i ja  jedva čekam da prohoda,isto nema sekunde mira na rukama,samo da je biti na podu,puzati, ustajati uz nešto😂.. prekosutra idemo na pikicu i kontrolu,baš me zanima kolko je narastao,ne čini mi se nešto teži ali mi se kao dosta izdužio,brzo će me prerasti😂😂,što i nije tak teško,ja sam 162cm😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.