Ljetne bebe/mame 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • neu2018

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    bravo za posjedanje. steta za nespavanje. to samo povlaci za sobom nervozu na svim poljima. mogu si mislit kako vam je. savjet nemam nazalost. moja lijepo spava da se ne ureknem, ali je od pocetka u svom kreveticu, i nekako to sljaka, stavimo ju na bok, i ima dudu.
    i zubi ni moja nema :) 
    puzanje vojnicki

  • Avatar lucy233

    lucy233

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu
    Bravo za posjedanje :) sad će krenut puzanje čim se malo učvrsti sjedeći. 
    Neu ni slučajno se hvaliti spavanjem :D 
    Naše je koma pomirila sam se dok sisa da neće spavati..
    Dani su stvarno fenomenalni a ovaj moj grintavac želi ili šetat za ruke ili bit vanka, treće opcije nema. 
    Puno štrajka sa hranom…desi nam se da u danu pojede jedan obrok i ostalo sisa :/ zubi se ne crvene ne znam do čega je.
    Smočili smo nogicu u more jedva čekamo kupat se
    Smočili smo nogicu u more jedva čekamo kupat se

    [lilypie.com]

  • neu2018

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    haha ma nikako se ne hvalim, cak pokusavam sto manje o tome pricati, ako neko pita odg samo šturo, bez detalja  naslusala sam se primjera gdje je sve super, do jednom, grozim se i pomislit…
    moja isto strajka s hranom. i onda sam sva izgubljena i nervozna i zabrinuta, uzasan miks. moram se skulirat. tocnije strajka s ruckom (povrce, meso), pa ako ne pojede nit mi je u setnju, nit mi je ostavit ju da ogladni jos vise jer bude strasno nervozna, nit mi je dati voce eto toliko da nest pojede, nit mi se vracat na mlijeko…. super je jela, i eto, ovaj tjedan ludnica. nadam se boljemu 
    preslatka mala nožica u pijesku  smjesan mi otisak pokraj 

  • Avatar PčelicaMama

    PčelicaMama

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Bok mamice 🤗
    Opet nam je tema utihnula 🤔 mamice javite seee 😁
    Mi evo pajkimo..
    Bravo mali Dino 🎉 mama uzivaj jos malo da ga nadjes tamo di ga i ostavis, zacas ce on u puzanje 👌
    Zao mi je curke za lose noci, ne znam kako vas utjesiti, samo da ce proci, izdrzite 💪vec su bebice velike i zacas ce te muke proci..
    Uf uf kakvi sad strajkovi hrane 😅 moja za sad od pocetka dohrane fino jede pa se nadam da nece i ona imat fazu brljanja 😏
    Jao nogica u pijesku 😍
    Kakvo je more?🤩 ja se nadam da cemo mi za mjesec dana na par dana otici hihi jedva cekaaaam
    Jel ima jos sta novo kod vasih bebica?
    Evo mi sutra ujutro idemo na prvu turu cijeplhenja Prevenarom..drzite nam fige 😅 nadam se da ce ju i vagati i mjeriti, bas me zanima kolika je bucka 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Dinosaurus

    Dinosaurus

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Hej mame!
    Ma vec odavno nema toga di ga ostavim tu ga i nadem. Puzanje je vojnicki trenutno ali je dosta brz 😂
    Izbio nam je zub prvi jucer pa je valjda ovo uzasno nespavanje bilo od toga. Sinoc je cak vec bilo ok ali ostavila sam ga cijelu noc u njegovom kreveticu. Cini mi se da bolje spava kad nisam kraj njega 🤔
    Lucy preslatka nogica mala! Mi isto jedva cekamo kupanje i lito.
    Za straj hranom stvarno nemam savjeta. Evo i kroz izbijanje zubica on dobro jede. 
    Vjerojatno je neka faza. Treba imat zivaca i dalje nudit pa koliko pojede pojede. Krenit ce to opet. 
    Mame jel setate i kad dosta puse vani? Mi smo jucer bacili djir i zaspa je u kolicima a dosta je puhalo pa me bilo strah da se ne razboli… Ili su to bapske price?! Sta ce mu bit od malo toplog vitra 🙄 a kod nas stvarno uvik puse.. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu
    Ej curke…
    Dino super za posjedaje ,🎉🎉🎉 i .zubek
    Lucy super za more.Vid ti sad ima foru ako nema  u ruci (mrkvicu ili smoki) koji grize dok ja dajem kašicu na žlicu neće jesti. Eto probaj tako.
    Mi smo dobro bili na kontroli imamo 8190 i 71 cm sa skoro 11 mj. Nismo se opet cjepiki jer su stariji u kozama pa dok ne prode inkubacija čekati će s cjepivom


    I da danas mi je opet pao sa kaucha 🙈

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar Dinosaurus

    Dinosaurus

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    ivymicek

    Ej curke…
    Dino super za posjedaje ,🎉🎉🎉 i .zubek
    Lucy super za more.Vid ti sad ima foru ako nema u ruci (mrkvicu ili smoki) koji grize dok ja dajem kašicu na žlicu neće jesti. Eto probaj tako.
    Mi smo dobro bili na kontroli imamo 8190 i 71 cm sa skoro 11 mj. Nismo se opet cjepiki jer su stariji u kozama pa dok ne prode inkubacija čekati će s cjepivom
    I da danas mi je opet pao sa kaucha 🙈


    E da i D nece jest ako u ruci nema gumenu grickalicu. Imamo onu od oli and carol na lubenicu. Stvarno me spasila. Ne odvaja se od nje.
    Ivy super za pregled! Videk je 😍😍

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • neu2018

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    probat cu i ja s grickalicom u rukama. danas sam joj dala zlicu u ruke i vec joj je to bilo poticajno. 
    za oblacenje, ja svoju stvarno ne ubundavam, i ne izbjegavam vjetar, hladnocu, cak ni slabiju kisu (tad ju nosim u klokanici). naravno kad su takvi uvjeti ne secemo 2 sata. obucem ju cca kao sebe + jakna kapa

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Hello!! Evo padobranski upadam. Vidim tema je dosta utihnula ali ipak je još na životu. Nisam se već mjesecima javljala. Jednostavno ne stignem. Toliko zahtjeva a ja samo jedna. Pratim vas povremeno, koliko stignem. Ivy Vid je bombončić!! Super za sve zubiće i puzanje! Nadam se da će se loše spavanje popraviti! Mi smo u nekoj virozi. Braco svašta donese 🙉 Imamo 4 zuba. Puže već dugo, diže se na noge. Štrajk s hranom smo imali u početku dohrane. Sad je vise manje ok. 😘😘😘 svima

    [lilypie.com]

  • Avatar Dinosaurus

    Dinosaurus

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Hej mame!
    Yvone neka si nam se javila 😊 
    Evo mi smo vcrs makli mali krevetic (imali smo baby bay krevetic koji se prikaci za nas veliki krevet) i stavili normalni. Totalno sam zbunjena… Mame koje doje i bebe im spavaju u svom kreveticu, kako to radite? Moram ga svaki put kad se probudi uzet u ruke i podojit u krevetu svom i onda ga vratit nazad u njegov krevetic… Zvuci mi ka znanstvena fantastika… Nema sanse da ce on tako nastavit spavat… Jel ih nunate ili sta? Ne kuzim kako cu… 😅

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.